10 بازی برتر جهان باز (Open-World) که بسیار طولانی هستند.
انتخاب سردبیر برترین‌ها بهترین بازی‌‌ها

۱۰ بازی جهان باز که بسیار طولانی هستند

بازی‌ها به خصوص بازی‌های Open-World یا جهان باز، هر روز پرحجم‌تر و گران‌تر می‌شوند و اغلب ادامه آن‌ها تا مرحله آخر چندین ساعت طول می‌کشد. علت اینکه سازندگان این بازی‌ها، آن‌ها را ادامه‌دار و طولانی می‌سازند این است که می‌خواهد بازیکنان را به نسخه‌های جدید بازی علاقه‌مند نگه دارند. در این مقاله ما درباره طولانی‌ترین بازی‌های Open-World صحبت نمی‌کنیم بلکه بازی‌های فوق‌العاده‌ای را به شما معرفی خواهیم کرد که بسیار زمان‌بر هستند زیرا داستان بیش از حد طولانی است و کند پیش می‌رود. البته طولانی‌بودن بازی به نظر شما بستگی دارد اما بازی‌هایی که در ادامه به شما معرفی می‌کنیم قطعا باعث ایجاد احساس خستگی و کلافگی در شما می‌شوند. آمار بازی‌های این مقاله از سایت HowLongToBeat استخراج شده‌اند.

بازی Red Dead Redemption 2 (بازی رد دد ریدمپشن ۲)

مدت زمان داستان اصلی: ۵۰ ساعت، مدت زمان بازی: ۱۸۷ ساعت

بازی Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2 یک بازی open-world در ژانر اکشن-ماجراجویی است.

بازی Red Dead Redemption 2 یک بازی جهان باز در ژانر اکشن، ماجراجویی است که در تاریخ ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۸ (۴ مهر ۱۳۹۷) توسط Rockstar Games منتشر شد. شما با ۵۰ ساعت بازی‌کردن مداوم، می‌توانید به مرحله آخر برسید. بازی Red Dead Redemption 2 در پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و PC قابل اجرا است. بازی‌های Rockstar داستان‌های شاهکاری دارند و Red Dead Redemption 2 یکی از بهترین پایان‌های بازی‌های Rockstar Games است و رسیدن به مرحله آخر آن حدود ۵۰ ساعت طول می‌کشد. از این ۵۰ ساعت شما باید زمان زیادی را صرف انجام کارهای روزمره مانند برس‌‌کشیدن اسب آرتور، تمیز‌کردن اسلحه‌هایش و انجام کارهای کمپ کنید. Rockstar با این کار قصد دارد دنیای زیبا و نزدیک به واقعیت بازی را به تصویر بکشد.

بهترین بازی های جهان باز که دارای داستان‌های چند شاخه هستند

بازی The Witcher 3: Wild Hunt (بازی ویچر ۳: وایلد هانت)

مدت زمان داستان اصلی: ۵۱ ساعت، مدت زمان بازی: ۱۷۳ ساعت

بازی The Witcher 3: Wild Hunt

بازی The Witcher 3: Wild Hunt یک بازی جهان باز با ماموریت‌های هیجان‌انگیز است.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt در ژانر اکشن، ماجراجویی در تاریخ ۱۹ مه ۲۰۱۵ (۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴) منتشر شد و CD Projekt Red توسعه‌دهنده این بازی است. شما به ۵۲ ساعت برای اتمام این بازی نیاز دارید. همچنین بازی The Witcher 3: Wild Hunt در پلتفرم‌های PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X ،Xbox Series S ،Switch و PC قابل اجرا است. بازی The Witcher 3: Wild Hunt یکی از بهترین بازی‌های Open-World محسوب می‌شود. این بازی داستانی شگفت‌انگیز و چند شاخه دارد. بازیکنان می‌توانند شخصیت‌های مختلفی را برای بازی انتخاب کنند.  مأموریت‌های این بازی کاملا غیرتکراری و کاملا نوآورانه هستند. همچنین دنیای این بازی بسیار چشم‌نواز و پرجنب‌وجوش است و فضایی را به وجود آورده است تا بازیکنان بتوانند در آن کاوش کنند. مبارزه بازیکن با سایر شخصیت‌ها در این بازی بسیار جذاب است. با این حال، داستان بازی حتی اگر بازیکن سریع مراحل را طی کند، بیشتر از ۵۰ ساعت طول می‌کشد. این نه تنها یک تلاش بزرگ است بلکه تکرار بازی را نیز دشوار می‌کند.

بازی Assassin’s Creed Valhalla (بازی اساسینز کرید والهالا)

مدت زمان داستان اصلی: ۶۱ ساعت، مدت زمان بازی: ۱۴۶ ساعت

بازی Assassin's Creed Valhalla

بازی Assassin’s Creed Valhalla انتقادهای زیادی را به خود جلب کرده است و فضای بریتانیای قرون وسطی را به تصویر می‌کشد.

بازی Assassin’s Creed Valhalla در ژانر اکشن، RPG توسط Ubisoft در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۰ (۲۰ آبان ۱۳۹۹) منتشر شد و با ۶۱ ساعت بازی‌کردن به اتمام می‌رسد. شما می‌توانید Assassin’s Creed Valhalla را در پلتفرم‌های PC ،PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X و Xbox Series S بازی کنید. تلاش کردیم در این مقاله به تعداد کمتری از بازی‌های Ubisoft اشاره کردیم. اگر به دنیای بازی‌های Open-World علاقه داشته باشید احتمالا گلایه‌هایی درباره بازی‌های Open-World طراحی‌شده توسط شرکت Ubisoft شنیده‌اید. از این میان بازی Assassin’s Creed Valhalla بیشترین انتقاد را به خود جلب کرده است. داستان اصلی بازی ۶۱ ساعت زمان می‌برد و مأموریت‌های جالبی برای بازیکن طراحی نشده است. فضای بازی در بریتانیای قرون وسطی می‌گذرد که بسیار جالب است، اما پارامترهای بازی معنی خاصی ندارند و بیش از حد بزرگ هستند. همچنین بازی محتوای فرعی زیادی دارد. در نتیجه Assassin’s Creed Valhalla برای بازی‌کردن در مدت زمان کوتاه خوب و سرگرم‌کننده است؛ اما نمی‌تواند بازیکن را به ادامه‌دادن و اتمام بازی تشویق کند.

بازی Horizon Forbidden West (بازی هورایزن غرب ممنوعه)

مدت زمان داستان اصلی: ۲۸ ساعت، مدت زمان بازی: ۸۸ ساعت

بازی Horizon Forbidden West

بازی Horizon Forbidden West نسبت به سایر بازی‌های جهان باز به زمان کمتری نیاز دارد اما روند بازی کند پیش می‌رود.

بازی Horizon Forbidden West در ژانر اکشن، RPG در تاریخ ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ (۲۹ بهمن ۱۴۰۰) منتشر شد. Guerrilla Games توسعه‌دهنده این بازی است و شما به ۲۸ ساعت برای اتمام این بازی نیاز دارید. همچنین می‌توانید Horizon Forbidden West را در پلتفرم‌های PS4 ،PS5 و PC بازی کنید. تمام کردن داستان Horizon Forbidden West تقریبا ۲۸ ساعت طول می‌کشد، در نتیجه نسبت به سایر بازی‌های Open-World به زمان کمتری نیاز دارد. ساعات ابتدایی بازی Horizon Forbidden West بسیار کند پیش می‌رود و باعث می‌شود بازی طولانی‌تر از آنچه هست به نظر بیاید. همچنین نقشه این بازی فعالیت‌های جانبی زیادی دارد که برخی از آنها سرگرم‌کننده و بسیاری از آن‌ها حوصله‌سربر هستند.

بازی Death Stranding (بازی دث استرندینگ)

مدت زمان داستان اصلی: ۴۰ ساعت، مدت زمان بازی: ۱۱۳ ساعت

بازی Death Stranding

بسیاری از بازیکنان به نقطه اوج بازی اکشن Death Stranding نمی‌رسند.

بازی Death Stranding به عنوان یک بازی جهان باز در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۷ آبان ۱۳۹۸) توسط Kojima Productions و در ژانر اکشن منتشر شد. داستان این بازی پس از ۴۰ ساعت به اتمام می‌رسد. شما می‌توانید Death Stranding را در پلتفرم‌های PS4 ،PS5 و PC بازی کنید. بازی Death Stranding یکی از بهترین بازی‌های آخرالزمانی اما بیش از حد طولانی و کسل‌کننده است. همچنین اگر طرفدار سبک کوجیما نباشید، داستان بازی برای شما به کندی پیش می‌رود و کات‌سین‌ها به طرز افراطی طولانی هستند و سبب می‌شود بازیکنان کلافه شوند و حتی به نقطه اوج بازی نرسند.

مروری بر زیباترین بازی های جهان باز از نظر گرافیک

بازی Far Cry 6 (بازی فار کرای ۶)

مدت زمان داستان اصلی: ۲۴ ساعت، مدت زمان بازی: ۶۱ ساعت

بازی Far Cry 6

بازی Far Cry 6 در ژانر اکشن و تیراندازی ساخته شده است اما بازی طولانی و خسته‌کننده‌ای به نظر می‌رسد.

بازی Far Cry 6 در ژانر اکشن و تیر‌اندازی اول شخص توسط Ubisoft ساخته و در تاریخ ۶ اکتبر ۲۰۲۱ (۱۴ مهر ۱۴۰۰) منتشر شد. داستان این بازی در ۲۴ ساعت تمام می‌شود. می‌توانید Far Cry 6 را در پلتفرم‌های PS5 ،PS4 ،Xbox Series X ،Xbox Series S ،Xbox One و PC بازی کنید. وقتی Ubisoft در سال ۲۰۱۲ بازی Far Cry 3 را منتشر کرد، خیلی زود فهمید که یک فرمول موفقیت کشف کرده است. در نتیجه بیش از ۱۰ سال بعد، از همان فرمول برای ساخت بازی Far Cry 6 استفاده کرد. ممکن است داستان اصلی بازی فقط ۲۴ ساعت طول بکشد، اما بسیار کش‌دار و خسته‌کننده به نظر می‌رسد. علت این موضوع این است که علی‌رغم تلاش‌های جانکارلو اسپوزیتو، داستان بازی چندان جالب نیست. نقشه بازی Far Cry 6 فعالیت‌هایی جانبی زیادی دارد که پس از مدتی خسته‌کننده می‌شوند. 

بازی Ghost Recon: Breakpoint (بازی گیم پلی گوست ریکان)

مدت زمان داستان اصلی: ۲۳ ساعت، مدت زمان بازی: ۱۱۲ ساعت

بازی Ghost Recon: Breakpoint

بازی Ghost Recon: Breakpoint یک بازی با ماموریت‌های خسته‌کننده است.

بازی Ghost Recon: Breakpoint در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۲ مهر ۲۳۹۸) منتشر شد. Ubisoft Paris توسعه‌دهنده این بازی است و شما به ۲۳ ساعت برای اتمام داستان این بازی نیاز دارید. شما می‌توانید بازی Ghost Recon: Breakpoint را در پلتفرم‌های PC ،PS4 و Xbox One بازی کنید. اگر این بازی را به صورت تک‌نفره بازی کنید، بسیار طولانی خواهد بود؛ اما وقتی بازی Ghost Recon: Breakpoint را جمعی انجام دهید، این مورد به چشم نمی‌آید. این بازی به عنوان یک بازی جهان باز (Open-World) از Ubisoft، بسیاری از مشکلات مشابه Far Cry 6 و Valhalla را از جمله ماموریت‌های جانبی و خسته‌کننده دارد. داستان اصلی Breakpoint تنها حدود ۲۳ ساعت طول می‌کشد تا به پایان برسد، اما همچنان به دلیل انتخاب ماموریت‌ها به ترتیب دلخواه بازیکن، نامنسجم و طولانی‌تر به نظر می‌رسد. Ubisoft پس از شروع فاجعه‌آمیز Breakpoint، آن را رها نکرد و این بازی امروز بسیار بهتر از سال ۲۰۱۹ است. با این حال، همچنان پر از ماموریت‌های خسته‌کننده بوده و بسیاری از بازیکنان قبل از مرحله نهایی بازی را کنار می‌گذارند.

بازی Xenoblade Chronicles

مدت زمان داستان اصلی: ۵۷ ساعت، مدت زمان بازی: ۱۴۱ ساعت

بازی Xenoblade Chronicles

بازی Xenoblade Chronicles داستان جالبی دارد، اما ماموریت‌های طولانی باعث خستگی بازیکن می‌شوند.

بازی Xenoblade Chronicles در ژانر RPG و در تاریخ ۲۹ مه ۲۰۲۰ (۹ خرداد ۱۳۹۹) منتشر شد. Monolith Soft توسعه‌دهنده این بازی است و اتمام داستان این بازی ۵۸ ساعت زمان می‌برد. شما می‌توانید Xenoblade Chronicles را در پلتفرم‌ Switch بازی کنید. وب‌سایت HowLongToBeat مدت زمان بازی‌کردن Xenoblade Chronicles را حدود ۱۴۱ ساعت اعلام کرده است. هر کسی که با این بازی جهان باز آشنا باشد، احتمالاً فکر می‌کند حتی ۱۴۱ ساعت هم برای اتمام بازی کم است؛ زیرا این بازی بیش از ۱۰ منطقه برای کاوش و مجموع ۴۸۰ مأموریت (که تنها ۳۰ مورد آن‌ها اجباری است) دارد. این بازی نسبتا داستان خوبی دارد اما ماموریت‌های خسته‌کننده و کات‌سین‌ها و دیالوگ‌های طولانی باعث کسل‌شدن بازیکنان می‌شود.

بازی Dragon’s Dogma 2 (بازی دراگونز دوگما)

مدت زمان داستان اصلی: ۳۰ ساعت، مدت زمان بازی: ۹۳ ساعت

بازی Dragon's Dogma 2

بازی Dragon’s Dogma 2 احساسی ماجراجویانه را به بازیکن منتقل می‌کند.

بازی Dragon’s Dogma 2 در ژانر اکشن نقش‌آفرینی توسط Capcom ساخته شده و در تاریخ ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۴ (۱ مهر ۱۴۰۳) در اختیار بازیکنان قرار گرفت. شما به ۳۰ ساعت برای اتمام داستان این بازی نیاز دارید. همچنین می‌توانید Dragon’s Dogma 2 را در پلتفرم‌های PC ،PS5 ،Xbox Series X و Xbox Series S بازی کنید. Dragon’s Dogma 2 یک بازی مدرن جهان باز (Open-World) است. داستان اصلی بازی به ۳۰ ساعت زمان نیاز دارد، اما این بازی مأموریت‌های جانبی زیادی با داستان‌های مستقل و جذاب دارد. نقشه کلی بازی نقاط اوج بسیار سرگرم‌کننده و خطرناک دارد که بازیکنان در آن‌ها باید کاوش کرده و گنجینه‌هایی مختلفی را پیدا کنند. با این حال، این بازی مشکلی مشابه Red Dead Redemption 2 دارد و مراحل مختلف آن بیش از اندازه زمان می‌برد. بازیکنان در این بازی امکان فست تراول ندارند و باید پیاده بروند یا از کالسکه استفاده کنند. این ویژگی باعث شده است تا اجرای هر مأموریت احساسی ماجراجویانه داشته باشد. اما این موضوع می‌تواند خسته‌کننده شود، زیرا بازیکنان هم باید بارهای سنگینی را جابه‌جا کنند هم با دشمنان بجنگند.

بازی Starfield (بازی استارفیلد)

مدت زمان داستان اصلی: ۲۳ ساعت، مدت زمان بازی: ۱۴۶ ساعت

بازی Starfield

بازی Starfield صدها سیاره را برای کاوش در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

بازی Starfield در ژانر اکشن نقش‌آفرینی توسط Bethesda تولید و در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۲۳ (۱۵ شهریور ۱۴۰۲) منتشر شد. داستان این بازی جهان باز، حدود ۲۳ ساعت زمان می‌برد. شما می‌توانید بازی Starfield را در پلتفرم‌های PC ،Xbox Series X و Xbox Series S بازی کنید. بازی Starfield در زمان انتشار مشکلاتی داشت. البته منظور ما از این مشکلات باگ‌های معمول در بازی‌های بزرگ Bethesda نیست، بلکه به وعده‌های بزرگی اشاره داریم که این بازی داد اما به آن‌ها عمل نکرد. بازی Starfield صدها سیاره برای کاوش در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. داستان اصلی Starfield در ۲۳ ساعت به پایان می‌رسد که خیلی طولانی نیست، اما تجربه بخش‌های مختلف آن طولانی‌تر خواهد بود. این بازی نقاط اوج و فرود زیادی دارد. البته بخش زیادی از آن به بازدید از معابد تکراری و انجام وظایف می‌گذرد که باید قبل از مبارزه با دشمنان انجام شوند. اگر وظایف پیش از مبارزه را حذف کنیم، مأموریت اصلی بازی نصف مدت زمان تعیین‌شده طول می‌کشد. علاوه‌بر مأموریت اصلی، بازی Starfield چند مأموریت اختیاری و سرگرم‌کننده دارد که می‌توانید آن‌ها را انجام دهید. همچنین این بازی تعداد زیادی سیاره بزرگ برای کاوش دارد که زمان بازی را به‌طور نامحدود افزایش می‌دهد. در نتیجه ما با بازی‌ای روبه‌رو هستیم که هم طولانی و هم کوتاه به نظر می‌رسد.

پنج بازی جهان باز که مکانیک‌های نوآورانه‌ای را معرفی کردند

نظر شما در مورد بازی‌های معرفی شده به عنوان آثار جهان باز که بسیار طولانی هستند، چیست؟ کدام‌یک از این بازی‌ها را تجربه کرده‌اید؟ بیشتر از همه وقت خود را به چه بازی جهان باز اختصاص داده‌اید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: gamerant.com


بهترین بازی‌های ورزشی با محمدرضا احمدی | میزگیم فوتبالی

بهترین بازی‌های ورزشی با محمدرضا احمدی | میزگیم فوتبالی

Loading

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
37 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علیرضا خسروی
پاسخ

ویچر بازی کردن دلی شیر می‌خواهد و رد دد قلبی پر از احساس.

ممد
پاسخ

🥰🥰😭😭

ممد
پاسخ

😭😭😭

حسین غفاری
پاسخ

من نبود سایبر پانگ رو در این لیست درک نمی کنم و ممنون می شم یکی جواب بده

محبوبه آرزومانیان
پاسخ

گوست ریکان ۱۱۲ساعت!!.
رد دد ردپشن۲. و استارفیلد رو باهم شروع کردم اصن محو جهان مدرن و جهان کلاسیک شدم ❤️🔥

مرتضی ایوبی
پاسخ

جای اسکایریم خالیه

Msh
پاسخ

دلمو کباب کردی

اکبری
پاسخ

Dragon age inquisition هم خیلی طولانیه اگر کامل بخوای تموم کنی

شناس
پاسخ

دایینگ لایت ۲ و nms جاشون خالیه

حمید
پاسخ

الدن رینگ چی پس ؟

Chendo
پاسخ

الدن رینگ رو اگه با مردن هاش حساب کنی از همشون طولانی تره 😂

لولوش
پاسخ

Skyrym

Ami
پاسخ

باورم نمیشه ۴ تا از این بازی ها رو بازی کردم و اینقد زود گذشت.
خدایی هیچ بازیی مثل رد دد و ویچر تو سبک خودشون نمیاد 👌

عرشیا
پاسخ

اسکایرم کجاس؟

رضا
پاسخ

پس the legend of Zelda چی شد؟

دارین خادمی
پاسخ

الان ماین کرافت کجاست ماین کرافت بینهایته خدایی میگم بهترین بازی ماین کرافت

پدرام مهراد
پاسخ

ماینکرافت بینهایته ؟؟؟؟
داداش میگن از موتوری جنس نخر

Pedram89
پاسخ

ماینکرافت بینهایته ؟؟؟؟
داداش میگن از موتوری جنس نخر

حسام
پاسخ

واقعا جای گوست آف سوشیما خالی بود🥲

امیر
پاسخ

خوب بود ولي بازيgtaهم طولانيه

Mr.m
پاسخ

اسکایرم اولدر اسکرولز رو چرا نذاشتین😐 بیشتر از ۲۲۸ ساعت هست😑 من خودم خیلی بازی کردم ولی فکر کنم کلا ۳۰ درصدشو رفته باشم(نه داستانی)

جواد
پاسخ

منتظر کلش آف کلنز بودم
البته بازی گوشیه ربطی به اینا نداره

جواد
پاسخ

منتظر کلش آف کلنز بودم
البته بازی گوشیه ربطی به اینا نداره …

متی
پاسخ

پس الدن رینگ حتما یک ساعته تمومه😐😐
همین که اسمش توی لیست نیست نشون میده اطلاعاتتون غلطه

امیر مهدی
پاسخ

بلند ترین بازی ماینکرافته یعنی بی نهایت
هیچی تموم نمیشه

امیر مهدی
پاسخ

بلند ترین بازی ماینکرافته یعنی بی نهایت
هیچی تموم نمیشه

امیر مهدی
پاسخ

بلند ترین بازی ماینکرافته یعنی بی نهایت. این بازیا هیچیه
هیچی تموم نمیشه

مکانیک
پاسخ

Crises هم بد نیست ..
نسخه بتا رو سال ۲۰۰۶ دیدم

امیر مهدی
پاسخ

بلند ترین بازی ماینکرافته یعنی بی نهایت هیچیزش تموم نمیشه این بازیا هیچیه

Ahmad
پاسخ

آیا شما با Darksiders 2 آشنایی دارید؟

Danial
پاسخ

خوش به حال کسانی که میتونند بازی کنند سیستم من با اینکه این بازی هارو می کشه کلی موقع نصب ارور is done.dll میده و نصب نمیکنه 😢

Danial
پاسخ

خوش به حال کسانی که میتونند بازی کنند سیستم من با اینکه این بازی هارو می کشه کلی موقع نصب ارور unarc.dll میده و نصب نمیکنه 😢

رضا تیموری
پاسخ

واقعا جای the last of us هم ۱ هم ۲ خیلی خالیه چطور این دو تا رو نذاشتین؟

رضا تیموری
پاسخ

واقعا جای the last of us هم ۱ هم ۲ خیلی خالیه چطور این دو تا رو نذاشتین؟؟؟؟

DANiL Amini
پاسخ

جهان ماینکرافت ۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹…… بینهایت است

محمد
پاسخ

بازی گا او وار هم باید میبود،

محمد
پاسخ

بازی گاو آو وار هم باید میبود،واقعا محشره بازیش