آخرین اخبار ماینکرافت خبر

بازیکن ماینکرفت ایده مفهمومی خود را درباره زندان پیلیجر به اشتراک گذاشته است

استودیوی سازنده بازی ماینکرفت (Minecraft) یعنی موجانگ تا الان به کمک طرفداران خود و ایده‌های مختلف توانسته بازی خود را از یکنواختی نجات داده و بتواند عنوان سندباکس خود را به پرفروشترین بازی تبدیل کند. روزانه به خیل عظیم طرفداران بازی ماینکرفت اضافه می‌شود و همین تعداد زیاد طرفدار و بازیکن در ماینکرفت به معنای هزاران هزاران ذهن خلاق باشد. این ذهن خلاق هم بیکار نخواهد نشست و طبیعتا بعد از چند بار آزمون و خطا می‌تواند نتیجه‌ای را رقم بزند که بسیاری را در شوک فرو ببرد. البته خلاقیت ورزی نباید حتما منجر به تعجب دیگران شود و همین که جالب باشد هم کافی است.

جدیدا یکی از بازیکنان و کاربران ردیت به نام Playsmurf1968 با انتشار تصاویری از کانسپت مفهومی یک زندان پیلیجر ایده خود را با دیگر کاربران بازی به اشتراک گذاشته است. او اعلام کرده که این سازه را با به کار بردن ذهن خود، سعی کرده خلاقانه بسازد و از ایده‌های‌ جدید در آن استفاده کند. همانطور که می‌دانید بسیاری از بازیکنان ماینکرفت هستند که ادعا دارند خلاق هستند و با به اشتراک گذاشتن بیلد خود می‌خواهند این ادعا را ثابت کنند. کاربر یاد شده ردیت تنها مدتی از انتشار پست خود، با تعداد قابل توجهی از واکنش‌های مثبت و جالب موجه شد و البته نباید تعداد لایک‌ها را هم نادیده گرفت.

سازنده زندان پیلیجر در ادامه توضیحات خود اشاره کرد که قرار است این مکان دارای لوت سطح متوسط ​​باشد. این شامل تقریباً همان لوت یکسان با یک outpost است، اما به جای ۱ صندوق، ۲ صندوق را درون خود خواهد داشت. با ورود به ساختمان در سمت چپ، یک کرفتینگ تیبل با آرمور استند همراه با قطعات مختلف آرمور در هر زندان دیگر را خواهید دید. دشمنان حاضر در این مکان ۲ ویندیکاتور (vindicator) و ۴ پیلیجر هستند. ۳ سلول زندان وجود دارد که در درون یکی تریدر (wandering trader)، دیگری آیرون گولم و سومی یک اسکلتون هد (skeleton head) حضور دارد. صندوقچه‌ها در برج دیدبانی کوچک و در طبقه دوم که محل خواب‌ها است، قرار دارند. در آخر سازنده آن گفته که امیدوار است بازیکنان آن را دوست داشته باشند.

همانطور که تصاویر منتشر شده را می‌بینید، حتما متوجه خواهید شد، این سازه چیز عجیبی درون خود ندارد، اما در کل جالب است و می‌تواند حتی بصورت رسمی در جای جای نقشه بازی ماینکرفت توسط استودیوی سازنده بازی اضافه شود تا بازیکنان با سر زدن به آن‌ها، مثلا ویلیجرها را از دست پیلیجرها نجات دهند. در کل باید گفت که بازی ماینکرفت رفته رفته مسیر تکامل خود را با سرعت هر چه بیشتر در حال طی کردن است و باید دید که در آینده چه اتفاقی برای این بازی خواهد افتاد. نظر شما در این باره چیست؟ آیا این سازه یعنی زندان پیلیجر برای شما هم جذاب بود و تازگی داشت؟ اگر اینگونه بود یا نبود اشکالی ندارد، لطفا نظرات خود را درباره این سازه با ما به اشتراک بگذارید.

طراحی نوآورانه فارم زیر آب در ماینکرفت طرفداران بازی را شگفت زده کرده است

منبع: reddit


ده‌تا از بهترین بازی‌هایی که هیچ وقت منتشر نشدند

ده‌تا از بهترین بازی‌هایی که هیچ وقت منتشر نشدند

Loading

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Jo1! Go to the top 💛
پاسخ

خیلی هیجان دارم!

الله
پاسخ

با حاله باید روستا ها هم ارتقاء بدن

الله
پاسخ

با حاله باید روستا ها هم ارتقاء بدن
.

M.G
پاسخ

و منی که بعد از لوت کلشو آتیش میزنم🫠

امیر
پاسخ

من چیزی ندارم به اشتراک بزارم🗿

SMG4FAN6432
پاسخ

ووووووی

SMG4FAN6432
پاسخ

ماینکرافت دوست دارم

BLACK NINJA
پاسخ

زندان جالبی است و اگر اضافه شود خیلی خفن میشود

ماینکرافت
پاسخ

این بیاد من دیگه خونه ساختن لازم ندارم