آخرین اخبار ماینکرافت خبر

آیا باندل‌ها برای نسخه بدراک ماینکرفت موجود هستند؟

باندل‌ها شاید بحث‌برانگیزترین آیتم در تاریخ ماینکرفت (Minecraft) باشند. آن‌ها که در ابتدا در سال ۲۰۲۰ فاش شدند، قرار بود راه حل موجانگ برای مشکل inventory باشند، اما هنوز به طور رسمی به بازی اضافه نشده‌اند، حتی بعد از چهار سال هنوز خبری نیست. خوشبختانه، این موضوع در حال تغییر است و موجانگ اعلام کرده که این آیتم‌ها در آینده نزدیک ارائه می‌شوند. متأسفانه باندل‌های نسخه بدراک فقط معرفی شده واین بدان معنی است که آن‌ها در حال حاضر در این نسخه یاد شده در دسترس نیستند. هر آنچه که بازیکنان باید در مورد انتشار رسمی باندل‌ها برای نسخه بدراک بدانند و همچنین نحوه تست آن‌ها در نسخه جاوا را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید. با مجله بازار همراه باشید.

چه زمانی باندل‌ها به نسخه بدراک ماینکرفت اضافه می‌شوند؟

&

;

متأسفانه موجانگ در ویدیویی که در آن زمان انتشار باندل‌ها را اعلام کرد، کاملاً حرکت مبهمی زد. تمام چیزی که Bui در ساعت ۵:۲۵ در ویدیو بیان می‌کند، این است که بازیکنان باید مراقب پک‌هایی باشند که به Betas و پیش‌نمایش‌های Bedrock در Minecraft.net می‌آیند. در این مورد تقریباً چیزی برای حذف کردن وجود ندارد. با این حال حتی این که به شما گفته می‌شود: مراقب باشید… به این معنی است که زمان ارائه بروزرسانی خیلی دور نیست، زیرا بازیکنان باید آماده باشند. Bui همچنین می‌گوید: تابستان خوبی داشته باشید، با همگی شما چند ماه دیگر دیدار خواهم داشت. امیدواریم که این یک نشانه خوب برای تعطیلات تابستانی باشد تا یک اظهار نظر واقعی در مورد این که چه زمانی می‌توان باندل‌ها را برای نسخه بدراک انتظار داشت.

۱) نسخه جاوای بازی ماینکرفت را اجرا کنید

منوی اصلی نسخه جاوای بازی ماینکرفت

منوی اصلی نسخه جاوای بازی ماینکرفت

متأسفانه برای بازیکنان غیر نسخه بدراک در PC، فقط نسخه جاوا در حال حاضر به این آیتم دسترسی دارد. این بدان معنا است که هر کسی که می‌خواهد آن‌ها را امتحان کند، باید نسخه جاوا را از طریق لانچر رسمی بازی یا یکی از لانچرهای جایگزین باورنکردنی ماینکرفت در آنجا اجرا کند.

۲) دنیای جدیدی بسازید

منوی خلق جهان جدید در نسخه جاوای ماینکرفت

منوی خلق جهان جدید در نسخه جاوای ماینکرفت

پس از باز شدن بازی، بازیکنان باید دکمه Singleplayer و سپس روی دکمه Create New World کلیک کنند. از آنجایی که باندل‌ها در نسخه جاوا یک ویژگی آزمایشی هستند، باید در حین ساخت جهان فعال شوند.

چگونه بازی ماینکرفت را شبیه لگو کنیم؟

۳) باندل را فعال کنید

تنظیمات مربوط به فعال کردن پک‌ها در نسخه جاوا

تنظیمات مربوط به فعال کردن پک‌ها در نسخه جاوا

روی تب More در صفحه ساخت جهان و سپس دکمه Experiments کلیک کنید. در حال حاضر دو Experiment قابل تغییر وجود دارد: Minecraft’s villager trading rebalance و the bundle. همانطور که قبلا ذکر شد، این‌ها باید قبل از ساخت جهان انتخاب شوند. گزینه‌های دلخواه را تغییر دهید و سپس روی Done کلیک کنید.

۴) آن را در بازی امتحان کنید

استفاده از پک نرم افزاری در نسخه جاوا به نام Edition Survival

استفاده از پک نرم افزاری در نسخه جاوا به نام Edition Survival

اکنون که پک فعال شده است، جهان را بسازید و لذت ببرید. ساخت یک پک نرم افزاری به مقدار مناسبی از پوست خرگوش (rabbit hide) نیاز دارد. با توجه به طبیعت مسطح و باز بیابان‌ها، این مورد بهترین بیوم برای شکار این ماب‌های ماینکرفت هستند. بازیکنان همچنین به ریسمان (string) نیاز خواهند داشت، بنابراین هنگام شکار خرگوش حتما مراقب عنکبوت‌ها باشید. نظر شما در این باره چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما درباره این موضوع به اشتراک بگذارید.

کدام رسورس پک‌های Fresh Animations و Actions & Stuff ماینکرفت بهتر است؟

منبع: sportskeeda


میزگیم سینمایی با امید لنون و شایان | چی بیینیم؟ چی بازی کنیم؟

میزگیم سینمایی با امید لنون و شایان | چی بیینیم؟ چی بازی کنیم؟

Loading

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ahahahaha
پاسخ

خوبه

Catgamer
پاسخ

امیدوارم رسمی بشن
البته که شالکر باکس هم اندازه ی بیشتری داره هم قابلیت های باندل رو داره پس فقط تا قبل اند کمک می کنن

Miner
پاسخ

چرا اون فیلمی که گذاشتید اخبار قدیمه؟
فکر کنم ویدئو یه ماه پیش بوده نه الان

ولی اگر نمی‌دونید هنوز توی فایل های تکسچر بدراک هستش!