آخرین اخبار ماینکرافت خبر

طرفداران ماینکرفت بدراک کار آسان‌تری برای لوت کردن ominous trials خواهند داشت

بازیکنانی که نسخه بدراک ماینکرفت (Minecraft) که از اتاق‌های آزمایشی و ominous trials لذت می‌برند، در حال حاضر شگفت‌زده هستند. چون بروزرسانی اخیر بازی، لوت‌های کم یاب از ominous vault را حتی بیشتر کرده است. موجانگ در اقدامی برای رفع چند باگ غیرمنتظره بروزرسانی Tricky Trials، بروزرسانی Bedrock 1.21.2 را در ۹ ژوئیه ۲۰۲۴ معرفی کرد، که در میان چیزهای دیگر، لوت‌های کم یاب از ominous vault را در بازی بسیار کم‌تر می‌کند.

به بیان ساده، جداول لوت در ominous vault ماینکرفت ۱.۲۱ بین دسته‌های رایج و کم یاب تقسیم می‌شوند. با این حال تا کنون، لوت‌های کم یاب در ominous trials تنها با ۲۰٪ احتمال ظاهر می‌شوند. این مورد از طریق سیستم بازخورد موجانگ ذکر شد و از آن زمان در Bedrock 1.21.2 تثبیت شده است. اکنون، آیتم‌ها و بلوک‌های دسته‌بندی‌شده در جدول لوت‌های کم یاب برای ominous trials ها با ۸۰ درصد احتمال ظاهر می‌شوند و انجام چالش ominous trials برای بدست آوردن کلیدهای شوم (ominous keys) را به تلاشی بسیار مفیدتر تبدیل می‌کنند. در ادامه با مجله بازار همراه باشید تا بدانید ماجرا از چه قرار است.

نسخه ۱.۲۱.۲ ماینکرفت بدراک لوت کم یاب ominous trial را مانند نسخه جاوا بسیار در دسترس‌تر می‌کند

یک بلوک ominous vault که آیتم‌های کمیاب را در نسخه 1.21.2 ماینکرفت بدراک را ارائه می‌کند.

یک بلوک ominous vault که آیتم‌های کمیاب را در نسخه ۱.۲۱.۲ ماینکرفت بدراک را ارائه می‌کند.

هنگامی که ماینکرفت ۱.۲۱ در نسخه جاوا و نسخه بدراک عرضه شد، تفاوت نسبتاً غیرقابل مشاهده‌ای بین این دو نسخه وجود داشت. به طور خاص، جدول لوت‌های کم یاب در ominous vault برای نسخه جاوا آیتم‌ها با نرخ ۸۰ درصد ظاهر می‌شوند، در حالی که آیتم‌های رایج با نرخ ۲۰ درصد ظاهر می‌شوند. به طور عجیبی، جداول لوت بدراک با آیتم‌های رایج در ۸۰ درصد و کم یاب در ۲۰ درصد برعکس شد. این مورد توسط بازیکنان ماینکرفت در هر دو نسخه کشف شده و به سایت بازخورد موجانگ گزارش شد.

در ادامه این گزارش اشاره شد که آیتم‌های کمیاب مختلفی مانند diamonds, specialty arrows, flow armor trim smithing templates و موارد دیگر بیشتر در نسخه جاوا در مقایسه با بدراک ظاهر می‌شوند، البته زمانی که بازیکنان یک چالش ominous trials را انجام دادند و قفل ominous vault را باز کردند.

خوشبختانه نسخه ۱.۲۱.۲ بدراک این اختلاف را بین نسخه‌ها برطرف کرده است. هنگامی که بازیکنان در طول ominous trials خود یک کلید آزمایش شوم (ominous trial key) را از ominous spawner ها دریافت می‌کنند (که ناشی استفاده از یک بطری شوم و نزدیک شدن به بلوک‌های اسپاونر آزمایشی تریال چمبرز است)، باید غنائم بیشتری را برای خود دریافت کنند.

۵ نکته در مورد سلاح جدید گرز در ماینکرفت ۱.۲۱

از آنجایی که یکی از مهم‌ترین جذابیت‌های بروزرسانی Tricky Trials، آیتم‌هایی است که می‌توان از چالش‌های موجود در تریال چمبرز بدست آورد، این بهبود در میزان دراپ شدن آیتم‌های کم یاب از ominous vault ها باید یک پیروزی بزرگ برای طرفداران نسخه بدراک باشد. حالا، بازیکنان بدون در نظر گرفتن این که از کدام یک از دو نسخه اصلی بازی لذت می‌برند، به نسبت لوت‌های کم یاب از ominous vault، چالش‌های مساوی دریافت خواهند کرد. نظر شما در این باره چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما درباره این موضوع به اشتراک بگذارید.

منبع: sportskeeda


میزگیم سینمایی با امید لنون و شایان | چی بیینیم؟ چی بازی کنیم؟

میزگیم سینمایی با امید لنون و شایان | چی بیینیم؟ چی بازی کنیم؟

Loading

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهدی کمالزیی
پاسخ

۱۹۴۹۳۲

مهدی
پاسخ

این منصفانه نیست آخه چرا جاوا از بیشتر لحاظ بهتره مثل فارم شیدر ماد تکسچر حتی داخل بازی خیلی فرق دارن

امیرعلی
پاسخ

خوب جاوا نسخه اصلی بازیه