ترفندها ترفندهای بازی‌‌ها

۲۰ مکان جالب و عجیب ماینکرافت که حتما باید به آن‌ها سر بزنید

بین تمام بازی های سندباکسی که در دسترس هستند، بعضی از شگفت‌انگیزترین جهان‌های Survival را می‌توانید در ماین کرافت پیدا کنید. با‌این‌حال، Seed شروع یکی از مهم‌ترین موارد در مد بقا Minecraft است. چون با‌کمک آن‌هاست که وضعیت جهانی که در آن قرار می‌گیرید و منابعی که برای ساخت و ساز در اختیار دارید، مشخص می‌شود. به‌لطف سیستم بازی، پیدا کردن سیدهای ماین کرافت کار راحتی نیست. این‌جاست که ما وارد عمل می‌شویم و لیستی از بهترین بهترین سیدهای بقا در ماینکرافت را در اختیار شما می گذاریم. از جزایر سرگردان گرفته تا سازه‌های درهم‌ریخته، در این فهرست برای هرکسی چیزی وجود دارد.

Village in Mansion

بهترین سیدهای بقا برای ماین کرافت
دهکده‌ای در عمارت

اگر مدتی است که Minecraft بازی می‌کنید، حتما می دانید که روستایی‌ها (Villagers) و سارق‌ها (Pillagers) دشمنان خونی هستند. سارق‌‌ها هروقت روستایی‌ها را می‌بینند تلاش می‌کنند به آن‌ها حمله کنند. درحالی‌که، روستایی ها با دیدنشان می‌خواهند با سرعت هرچه بیشتر فرار کنند. در یک دنیای ایده‌آل قاعدتا شما هم می‌خواهید تا جای ممکن روستایی‌ها و سارق‌ها را دور از هم نگه دارید. اما در این Seed ماینکرافت، روستایی‌ها در بزرگ‌ترین ساختار Pillagerها زندگی می‌کنند. 

در همان نزدیکی ترکیبی عجیب از یک عمارت جنگلی و یک دهکده صاف و هموار می‌بینید. سازه‌ها نه‌تنها عجیب‌و‌غریب هستند، بلکه به‌نوعی خنده‌دار هم به‌نظر می‌رسند. با این‌حال روستایی‌هایی که خیلی راحت شکار می‌شوند شاید نظر دیگری داشته باشند!

سید: ۳۱۰۸۰۴۶۶۹۲۸۳۴۲۱۹۴۴۴-

 مختصات : ۱۰۰, ۷۰, ۱۰۰ (جاوا)

Spawn Near a Massive Cave

بهترین سیدهای بقا برای ماینکرافت
در نزدیکی غاری عظیم

غارهای دنیاهای مختلف Minecraft انبار‌های بزرگی برای منابع مختلف و سنگ‌های معدنی هستند و حتی در آن‌ها ممکن است به تعداد زیادی Mob برخورد کنید. البته معمولا قبل‌از این‌که غاری پیدا کنید که ارزش کاوش داشته باشد باید کمی در اطراف آن حفاری کنید. اما اگر می‌شد و می‌توانستید در لحظه در یک غار بپرید و کار را شروع کنید چه؟ این دقیقا همان چیزی است که در این سید سروایوال ماینکرافت پیدا می‌‌کنید.

این‌بار درست کنار دو دهانه بزرگ غار فرود می‌آیید. این دهانه‌ها به یکی از بزرگ‌ترین شبکه غار‌هایی که تا‌به حال وجود داشته می‌رسند. سنگ معدن‌های کمیابی مثل الماس، ماب و حتی چیزهایی از بیوم‌های مختلف غار در همان‌جا وجود دارد. منطقه غار بسیار گسترده است. صدها بلوک وسعت دارد و بسیار هم عمیق می‌شود. قسمت خوب ماجرا این جاست که برای رسیدن به عمیق‌ترین لایه‌ها هم اصلا نیازی به حفاری هم ندارید. با این‌حال، این نکته را درنظر بگیرد که چندتایی از بهترین معجون‌های ماین کرافت را آماده کنید و زمانی‌که در این بهشت منابع می‌پرید، آن را در جیب داشته باشید.

سید: ۲۳۶۶۳۸۳۵۲۴۱۹۲۴۶۲۳۵۲- (برای جاوا و Bedrock)

Unique Desert Village

بهترین سید بقا Minecraft
دهکده منحصربه فرد بیابانی

روستاهای بیابانی یکی از ساده‌ترین انواع روستاها در بازی هستند. اما این سید بقا در ماینکرافت سعی می‌کند این موضوع را تغیییر دهد. در این‌جا روستایی با سطوح مختلف داریم که در شکلی پلکانی گسترش پیدا کرده‌اند. به‌علاوه، تعداد زیادی غار-دریاچه هم در این‌جا وجود دارد. این مسئله کمی متناقض به‌نظر می‌رسد. چون با روستایی سروکار داریم که در وسط بیابان قرار گرفته است. فراموش نکنید، غارها منابع فوق‌العاده‌ای برای شما هستند. اما درهمین‌حال، تله‌های مرگ‌باری برای شتر‌ها هستند که در این روستا زیاد دیده می‌شوند.

سید: ۶۳۶۲۲۰۵۶۶۰۱۳۲۵۸۰۷۱۱

مختصات: -۵۶۲, ۷۵, -۱۳۶۴ (نسخه جاوا)

The Ocean Witch

بهترین سیدهای بقا برای ماین کرافت
جادوگر اقیانوس

احتمالا می‌دانید که کلبه‌های جادوگر فقط در بیوم باتلاق درست می‌شوند. باتلاق هم معمولا کنار سایر زیست‌گاه‌های مبتنی بر جنگل در بازی گسترش پیدا می‌کند. اما با استفاده از این سید بقا در ماین کرافت، سر از وحشی‌ترین بیوم باتلاق Minecraft درمی‌آورید که وسط اقیانوس قرار گرفته است. احتمالا اگر به خاطر آب گل‌آلود و دو درخت زیر آب نبود اصلا متوجه وجود این بیوم نمی‌شدید. 

با چنین بیوم تصادفی و ناقصی، ساختار‌ها تقریبا هیچ شانسی برای گسترش خودشان ندارند. اما باز هم با دست‌کاری قوانین، این بیوم به شما کلبه جادوگری در باتلاق‌ اقیانوسی می‌دهد. به‌علاوه، این کلبه روی آب شناور نیست. کلبه ستون‌های چوبی بلندی دارد که آن را در جای خودش محکم نگه می‌دارند. 

تقریبا غیرممکن است که کلبه جادوگر دیگری مثل این پیدا کنید. پس حتما به ملاقات این جادوگر بروید. 

سید: ۲۴۱۹۵۲۷۱۰۶۶۸۰۴۲۸۳۰۹-

مختصات: -۹۸۰, ۷۰, -۷۲۸ (نسخه بدراک)

Village Survival Island

سید سروایوال ماین کرافت
بقا در دهکده جزیره

سری به این جزایر بزنید. توانایی خودتان برای بقا را بسنجید و تجربه‌ای فوق‌العاده‌ای از بازی تک‌نفره در Minecraft داشته باشید.
باید کار را از یک زمین کوچک در ناکجاآباد شروع کنید. برای شروع تقریبا هیچ منابعی ندارید و باید کم‌کم راه خودتان را تا پایان بازی باز کنید و تازه همزمان دنبال منابع به‌دردبخور باشید. اما چه می‌شد اگر تمام منابع اصلی را در شروع کار داشتید؟ این چیزی است که در این سید بقا در ماینکرافت پیدا می‌کنید. این‌جا یک روستای ساوانا در جزیره گسترش یافته است. 

می‌توانید منابع اولیه مورد نیاز را از خانه روستایی‌ها جمع کنید. بهتر از آن، می‌توانید سنگ‌های معادن مختلف را در غار‌های جزیره به‌دست آورید. بعدتر، وقت نوبت به اقلام کمیاب‌تر می‌رسد باید سراغ دادو‌ستد بروید. بنابراین، حتی قبل از این‌که از جزیره خارج شوید توانایی مقابله با Ender Dragon را هم دارید. فقط حواستان باشد که روستایی‌ها را عصبانی نکنید. چون در این نزدیکی‌ها خبری از روستای دیگری نیست.

سید: ۶۰۱۰۳۸۴۹۲۷۲۱۲۵۰۶۳۳۲ (جاوا و بدراک)

Lava in Water Sinkhole

Seed بقا برای ماین کرافت
‘گدازه در فروچاله

این روزها Seedهایی با زمین‌ها و سازه‌های نامعمول بسیار رایج شده‌اند. اما بسیاری از آن‌ها نمی‌توانند در آب خوب عمل کنند. اما Lava in Water Sinkhole سید ماین کرافتی است که این موضوع را تغییر می‌دهد. با بارگذاری این سید وارد یک زیست‌گاه جنگلی تاریک و به‌ظاهر ساده می‌شوید. کارتان را باید از کنار دریاچه شروع کنید و آن‌جا یکی از عجیب‌ترین چاله‌ها‌ی Minecraft را می‌بینید. 

وسط دریاچه گودالی از گدازه وجود دارد و تمام آب دریاچه داخل این گودال می‌ریزد. اما چرا این‌جور چیزی وسط دریاچه ظاهر شده است؟ چون بازی سعی می‌کند ورودی یک غار را وسط دریاچه باز کند. حتی می‌توانید بلوک‌هایی که آب دور آن‌ها می‌چرخد و پیچ‌و‌تاب را ببینید. در انتهای گودال گدازه‌ها را می‌بیند و البته بلوک‌های ابسدین هم آن‌جا هستند. دقت کنید که وقتی برای به‌دست آورد بلوک‌ها شیرجه می‌زنید روی آب فرود بیایید تا آسیب نبینید.

سید: ۱۲۱۸۲۵۶۲۷۹۲۵ (نسخه جاوا و Bedrock)

مختصات:  1، ۵۴- ،۱۳-

Pirate Island in Minecraft

بهترین سیدهای بقا برای ماینکرافت
جزیره دزدان دریایی

از اسمش مشخص است که این Seed شما را به دهکده‌ای جزیره‌ای می‌برد که دورتادور آن را آب گرفته است. اما برخلاف روستاهای معمولی، یک کشتی غرق‌شده نادر هم در کنار روستا دارید. هردو این ساختارها می‌توانند منابع کافی را در اختیارتان قرار دهند و برای شروع موقعیت‌هایی عالی هستند. بااین‌حال، وقتی صحبت از ساخت‌و‌ساز می‌شود شاید بخواهید جزیره‌های اطراف را هم کاوش کنید. دوتا از آن‌ها بیوم قارچی هستند و دربرابر hostile mobهای ماینکرافت حتی در شب مقاوم‌اند. به‌علاوه، همین جزایر غار‌هایی با سنگ معدن و بلوک‌ها مفید دارند. فراموش نکنید که اگر این سید را در نسخه Bedrock بازی کنید، یک جزیره بقا چالش‌برانگیز برایتان به وجود می آورد؛ بدون کشتی غرق‌شده و دهکده.

سید: ۸۴۹۶۱۲۴۴۸۸۶۶۳۰۶۴۷۵۱- (جاوا)

Bastion Fortress

بهترین سیدهای بقا در ماینکرافت
دژ‌ها و سنگرها

بقایای سنگر‌ها و دژ های نظامی یا همان Bastion Remnant و Nether Fortress از ترسناک‌ترین سازه‌ها هستند. البته که در آن‌ها لوت‌های زیادی هم وجود دارد. با‌این‌حال، هیچ‌کدام از آن‌ها را نمی‌توانید به این سادگی‌ها پیدا کنید. به‌علاوه، هرکدام از آن‌ها گروه‌ متخاصم خاص خودشان را دارند که انتظارتان را می‌کشند. البته برای این مورد دوم راه‌حلی وجود ندارد. اما اگر خودتان را برای مقابله با mobها آماده کرده‌اید ما می‌توانیم برای پیدا کردن این سید بقا در ماینکرافت کمکتان کنیم.

در این سید از بُعد Nether فقط باید نقطه spawn خودتان را کاوش کنید. Bastion Remnant و Nether Fortress را هم در یک نقطه پیدا می‌کنید. پیدا کردن الگو‌های فلزکاری (Smithing Templates) بسیار مهم است و باتوجه به این نکته می‌توانیم سید Bastion Fortress را یک نعمت واقعی بدانیم. این جا نه فقط یکی، بلکه سه الگو متفاوت پیدا خواهید کرد.

سید: ۵۱۵۴۹۵۷۷۳۸۲۵۵۵۰۴۱۱۲

مختصات دژ: ۴۰- ،۷۲ ،۱۶۰-

در مجله بازار بخوانید: همه چیز درباره آپدیت ۱.۱۹.۷۰ ماینکرافت

Monumental Stronghold

سید بقا Minecraft
یادبودی در اقیانوس

باز هم یک جای مناسب برای غارت داریم. سنگر و بنای یادبود اقیانوس یا stronghold و ocean monument، دوتا از بزرگ‌ترین و غارت‌پسندترین ساختارها در سراسر دنیای Minecraft هستند. اما باز هم پیدا کردنشان راحت نیست. برای یکی از آن‌ها باید در اقیانوس بپرید و به اعماق بروید و دیگری هم باعث می‌شود به‌شکلی خستگی‌ناپذیر در همه‌جای دنیا پرسه بزنید!

اما در این سید بقای ماینکرافت کافی است یکی را پیدا کنید تا دیگری خودبه‌خود خودش را نشان دهد. این Seed یک یادبود اقیانوسی را داخل یک سنگر ایجاد می‌کند! این دوتا ساختار در هم ادغام شده‌اند و این یعنی می‌توانید به‌سادگی مقدار زیادی لوت جمع کنید. این‌جا هم همچنان از دست ماب‌ها راحت نشدید و باید با آن‌ها موجه شوید. بنابراین، بهتر است قبل‌ از قدم گذاشتن به این‌جا جادوهای شمیشیر را داشته باشید تا در امنیت بمانید.

سید: ۵۱۰۱۶۱۵۴۷۳۲۴۱۲۸۷۰۱۲

مختصات: ۱۲۹۳- ،۳۵ ،۱۶۹۰- (نسخه Bedrock)

Falling Down in Minecraft

بهترین سیدهای سروایوال ماینکرافت
سقوط در ماینکرافت

در لیست بهترین سیدهای بقا برای ماینکرافت می‌توانید سیدهای فوق العاده‌ای پیدا کنید و حتما تا این‌جای کار هم متوجهش شده‌اید. اما Falling Down in Minecraft یکی از چالش برانگیزترین سیدهای این لیست است. این سید شما را داخل یک سوراخ غار بزرگ پرتاب می‌کند که در آن آب با سرعت زیادی به پایین غار می‌رود. اگر سریع حرکت نکنید چیزی نمی‌گذرد که در یک از بزرگ‌ترین دریاچه‌های گدازه می‌افتید!

درهمین‌حال، اگر به سلامت به پایین غار برسید، می‌توانید الماس، آهن و دیگر سنگ‌های معدنی ماین کرافتی را در این‌جا پیدا کنید. یادتان باشد که برای استخراج آن‌ها به چوب نیاز دارید که فقط خارج از این مکان نفرین‌شده می‌توان آن را پیدا کرد. پس حتی با جمع کردن لوت زیاد هم خطر بزرگی زندگی شما را تهدید می‌کند و خیلی جدی ممکن است زنده از این غار بیرون نیایید.

کد سید: ۱۸۷۰۶۵۲۶۲۰

مختصات رگه الماس: ۵۸- ، ۴۸- ،۱۴۵-

Natural Swamp Villagers

بهترین سیدهای بقا در ماینکرافت
روستایی‌های باتلاق

حالا دیگر بی‌خانمان بودن روستایی‌های جنگلی و مردابی در جامعه Minecraft به یک معضل تبدیل شده است. باتوجه به شرایط بازی آن‌ها می‌توانند به‌طور طبیعی در بازی گشترش پیدا کنند. اما هیچ‌کدام از آن‌ها دهکده‌ای در بازی ندارند و برای اضافه شدن این ویژگی هم تاریخی مشخص نشده است. خوشبختانه، این سید به‌کمک می‌آید. حالا می‌توان برای روستایی‌های مردابی، خانه‌هایی در کنار دشت فراهم کرد. 

این سید بقا Minecraft یک دهکده دشتی منحصربه‌فرد ایجاد می‌کند که امکان فراهم کردن خانه‌هایی را ایجاد می‌کند که از هرطرف توسط مرداب‌های حرا احاطه شده‌اند. بعضی از بخش‌های روستا خارج از محدوده های دشت گسترش پیدا می‌کنند و باعث می‌شوند روستایی‌ها در باتلاق گسترش پیدا کنند. اگر هنوز این روستایی‌های منحصربه‌فرد را ندیده‌اید این فرصت طلایی شماست.

کد سید: ۱۸۳۵۷۰۴

مختصات روستا: ۲۵۲۲ ،۷۵ ،۱۵۶۲- (جاوا)

Floating Outpost Near Village

سیدهای بقا ماین کرافت
پایگاه شناور در نزدیکی دهکده

Pillager Outposts سازه‌هایی بلند‌ اند که خانواده ماب‌های پیلجر در آن‌ها زندگی می‌کنند. آن‌ها با همه بازیکن‌ها و روستایی‌ها دشمن هستند و نباید آن‌ها را دست‌کم گرفت. با‌این‌حال، بیشتر بازیکن‌ها فقط وقتی‌که به کوه‌ها و تپه‌های Minecraft سفر می‌کنند با آن‌ها مواجه می‌شوند. اما در دنیایی که این سید می‌سازد ماجرا این‌طور پیش نمی‌رود. 

این‌جا یک outpost وسط رودخانه‌ای بزرگ ایجاد می‌شود که در آن جایی برای ماب‌های خشن و متخاصم وجود ندارد. ایده ساخت pillage روی آب هیجان‌انگیز به‌نظر می‌رسد. اما نتیجه آن‌قدر که فکرش را می‌کنید جالب نیست! البته اگر در ماین کرافت قایق داشته باشید غارت کردنش آسان می‌شود. به‌علاوه، فراموش نکنید که یک دهکده ساوانا در ساحل نزدیک وجود دارد که پای افسانه‌های زیادی را به بازی شما باز می‌کند. اما شما چه فکر می‌کنید؟ چه‌طور کار پیلجرها به این‌جا رسید؟ تئوری خودتان را در کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

کد سید: ۵۴۷۱۰۷۶۶۴۴۸۷ (برای نسخه جاوا)

مختصات outspot: (جاوا) ۷۱۵ ،۶۳ ،۲۱۴

مختصات روستا: ۷۲۷، ۶۳ ،۶۴

Winter Wonderland in Minecraft

seedهای ماینکرافت
سرزمین عجایب زمستانی در Minecraft

می‌خواهید بهترین سید‌های بقا در ماینکرافت را تجربه کنید و خودتان را به چالش بکشید؟ سرزمین عجایب زمستانی برای شما ساخته شده است. این Seed شما را به یک بیوم برفی بزرگ می‌فرستد که در ان هیچ راه مطمئنی برای به‌دست آوردن غذا و زنده ماندن وجود ندارد. به‌علاوه، منابع دیگر ازجمله سازه‌های قابل راه‌اندازی و غارها هم به‌سختی در این منطقه به‌چشم می‌خورند. 

راه‌حل چیست؟ باید خلاقانه عمل کنید و راه خودتان را به خارج از این دنیای سرد و یخ‌بندان باز کنید. البته راه سخت هم وجود دارد. خودتان را به چالش بکشید. سعی کنید خودتان را با این شرایط وفق دهید و زندگی در این آب‌و‌هوای سخت را شروع کنید. گزینه دوم را انتخاب می‌کنید؟ پس برای خودتان آتشی درس کنید تا شما را گرم نگه دارد. 

کد سید: ۵۵۱۷۰۷۷۴۳۴۹۰۶۳۳۸۸۳۳ (هر دو نسخه جاوا و bedrock)

در مجله بازار بخوانید: بهترین نقشه‌های این سندباکس پرمدعا؛ Minecraft

Drowning at Spawn

سیدهای سروایوال
در آستانه غرق شدن

سیدهای زیادی در ماین کرافت وجود دارند که بقای شما را در معرض خطر قرار می‌دهند. اما در بسیاری از آن‌ها شانس خوبی برای زنده ماندن دارید. این‌جاست که این این سید خودنمایی می‌کند. با وارد کرد کد این Seed سر از وسط اقیانوس درمی‌آورید. حالا حتی تکه‌ خشکی کوچیکی هم وجود ندارد که روی آن بایستید. قطعا خبری از سازه‌ها هم نیست. حتی روی یک بلوک شناور هم نیستید. فقط شمایید و آب و اقیانوس بی‌پایان.

حالا چه‌طور می‌خواهید خودتان را از غرق شدن نجات دهید؟ به‌علاوه، باید فکر منابع، غذا و ابزارهای اساسی برای زنده ماندن هم باشید. چوبی این نزدیکی‌ها نیست، پس نمی‌توانید به فکر ساخت قایق بیفتید. احتمالا بهترین راه این است که بلوک‌هایی را از کف اقیانوس جمع کنید و برای خوراک هم روی ماهی‌ها حساب کنید و امیدوار باشید قبل‌از از پا درآمدن به خشکی برسید!

کد سید: ۲۶۰۷۱۳۳۴۵۷۵۹۰۸۴۰۷۹۲ (جاوا و بدراک)

Mansion Island

عمارت جزیره
عمارت جزیره

عمارت Woodland یکی از خطرناک‌ترین سازه‌ها در دنیای ماین کرافت است. علاوه بر خطرناک بودن، آن‌ها بسیار کمیاب هستند و فقط در بیوم جنگل‌های تاریک گسترش پیدا می‌کنند. بنابراین سیدی که شما را کنار یک عمارت می‌برد هم منحصربه‌فرد و هم به‌شدت نادر است. شاید به این زودی‌ها نتوانید جایگزینی برای آن پیدا کنید. البته اگر قصد غارت عمارت را داشته باشید ویژگی نادر بودنش چیزی نیست که به‌کارتان بیاید.

از آن‌جایی که در یک جزیره بقا کارتان را شروع می کنید، بدون قمار منابع زیادی به دست نمی‌آورید. درهمین‌حال، ورود به عمارت بدون داشتن منابع مناسب و دست‌کم یک مجموعه زره آهنی، مثل این است که برای عزرائیل دعوت‌نامه بفرستید و با آدرس دقیق‌تان هم پایین نامه را امضا کنید! اما قسمت خوشمزه ماجرا این است که اگر کشته شوید و حتی اگر قطعه‌قطعه‌تان کنند باز به همین جزیره برمی‌گردید.

کد سید: ۲۸۶۷۹۴۸۵۳۶۸۱۸۸۴۴۲۰۴- (جاوا)

Badlands Temple Seed

seed بقا
معبد بدلند

متاسفانه Badlnds از آن بیوم‌هایی است که به‌طور خاص هیچ محدودیتی برای خود ندارد. اما از نظر جغرافیایی حسی مشابه با بیوم‌های بیابان به شما القا می‌کنند. این بیوم‌ها نه فقط روستا، بلکه معبد بیابانی هم دارند. پس دیگر زمانش رسیده که این‌دو، منابع خودشان را باهم به اشتراک بگذارند. این دقیقا چیزی است که در سید بقا Bedrock Minecraft اتفاق می‌افتد.

این سید یک معبد بیابانی را کنار یک کوه عظیم بدلند ایجاد می‌کند. باتوجه به این‌که در اطرافش هیچ بیوم بیابانی‌ای وجود ندارد، این سازه کمی نامتناسب به‌نظر می‌رسد. بااین‌حال، برای غارتش اصلا به مشکل نمی‌خورید. هنوز هم تعداد زیادی صندوقچه در معبد وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها لوت جمع کنید. البته این‌که این موضوع چه‌طور روی ویژگی‌ها باستان‌شناسی جدید ماینکرافت اثر می‌گذارد جالب است. با همه این حرف‌ها فکر می‌کنید می‌توان آن را یکی از بهترین سید‌های بقا ماینکرافت دانست؟

کد سید: ۲۲۹۵۴۱۹۶۹۰۷۴۴۲۲۴۱۸۳-

مختصات: ۶۰۰ ،۱۰۰ ،۸۴۰ (bedrock)

Ancient City Portal and 3 Dungeons

سیدهای سروایوال در ماین کرافت
پورتال شهر باستانی و دانجن‌ها

بله، عنوان درست است. این‌جا با دانجن‌ها سروکار داریم. این سید چند ساختار زیرزمینی غیرقابل تصور را در نقاطی سخت ایجاد می‌کند.اولین آن‌ها گروهی از دانجن‌ها است که بسیار به mob spawner‌ها نزدیک است. گاهی اوقات بازیکن‌ها ساعت‌ها حفاری می‌کنند و سعی می‌کنند به یکی از آن‌ها برسند اما خیلی خوش‌شانس نیستند. اما این‌جا خیلی راحت می‌توانید از یک دانجن به دانجن دیگر بروید و در کمترین زمان ممکن سه مزرعه زامبی راه بیندازید.

به‌علاوه، این سید یک پورتال ویرانه در یک شهر باستانی هم ایجاد می‌کند. سازه پورتال در یک نقطه عجیب‌و‌غریب قرار دارد و بسیار هم از حد معمول بزرگ‌تر است. از قضا، پورتال ویرانه، درست مقابل پورتال مرموز شهر باستانی ایجاد می‌شود! هنوز هم تردید دارید که این پرتال ویرانه و دانجن‌هایش را جرء بهترین سیدهای بقا در ماین کرافت بدانید؟

کد سید: ۶۷۴۹۵۵۷۳۱۰۶۸۱۷۱۱۶۹۸-

مختصات پورتال ویرانه: ۹۸۶- ،۱۹- ،۱۸۴۵-

مختصات پخش‌کننده زامبی: ۹۵۵- ،۲۲- ،۱۸۱۰

مختصات دومین پخش‌کننده زامبی: ۹۴۶- ،۷ ،۱۷۷۹

مختصات سومین پخش کننده زامبی: ۹۹۷- ،۲۱- ،۱۸۰۶

Scattered Mountain

seedهای سروایوال
کوه‌های پراکنده

وقتی صحبت از دنیای بزرگ ماین کرافت می‌شود، هیچ کمبودی درمورد کوه‌های بلند و زیبا احساس نمی‌شود. اما این سید یک جایگزین برای جذابیت این کوه‌ها ارائه می‌کند. کوهی پراکنده ایجاد می‌کند که به‌نظر می‌رسد از جایی خارج از یک دنیای دیستوپیایی آمده است. به‌علاوه، این چالش شما را وادار می‌کند تا مهارت‌های پارکور خودتان را بهتر کنید. البته که همیشه می‌توانید راه راحت‌تر را انتخاب کنید. ما به شما پیشنها می‌کنیم تا مسیر سخت را پیش بگیرید. در انتها، پاداش خود را با یکی از زیبا‌ترین مناظر تمام ادوار دریافت می کنید. 

با نسخه جاوا بازی می‌کنید؟ حواستان باشد که shaderها را روشن کنید تا تصاویر شگفت‌انگیز را به کیفیتی بالاتر برسانید. پس دست‌کم از نظر بصری، این‌جا یکی از بهترین سید‌های بقا در ماینکرافت را داریم!

کد سید: ۶۴۹۸۹۹۹۸۵۶۴۹۹۶۰۱۹۱۱

مختصات: ۲۸۵ ،۶۳ ،۳۸۸- (نسخه‌های جاوا و bedrock)

در مجله بازار بخوانید: آموزش ساخت ماشین در این بازی

The World of Trees

جهان درختی
جهان درختی

با در پیش گرفتن مسیر ساده‌تر، این سید شما را به جنگلی می‌برد که با درخت‌زار‌های مختلف احاطه شده است. می‌توانید بسیاری از انواع درختان را در کمترین زمان ممکن پیدا کنید. به‌علاوه، این محدوده پر از ماب‌های مهربان، آب و ورودی غارهای پر از سنگ معدن است. پس اگر می‌خواهید پایگاهی با منابع زیاد آماده کنید این سید بقا در Minecraft می‌تواند به کمکتان بیاید. 

کد سید: ۱۱۸۲۱۲۸۵۴۰۵۳۲۹۳۴۵۹۹-

 Sinking Pyramid in Minecraft

سیدهای بقا در ماینکرافت
اهرام درحال غرق شدن

اهرام بیابانی سازه‌هایی از جهان دیگر هستند که فقط در بیوم‌های بیابانی بازی پیدا می‌شوند و دور آن‌ها همیشه پر از ماسه است. اما در این سید بقای ماین کرافت فضا کمی متفاوت است. این‌بار نزدیکتان خبری از بیابان نیست. شما و اهرامتان وسط اقیانوس هستید! البته این سازه نزدیک یک روستای بیایبانی است.

کد سید: ۲۶۳۴۴۳۴۸۷۸۸۸۹۵۹۷۷۷۲

مختصات معبد و دهکده: ۲۶۴ ،۷۵ ،۲۰۰-

جمع‌بندی

می‌خواهید به یک غار پر از گدازه سرک بکشید؟ به دژ‌ها بروید و لوت جمع کنید یا شاید هم تا حالا روستایی‌های مردابی ندیدید؟ برای این‌که راحت به این مکان‌ها دسترسی داشته باشید می‌توانید از Seedها استفاده کنید. سید‌ها محل شروع و منابعی که در اختیارتان است را مشخص می‌کنند. نگاهی به لیست بهترین سیدهای بقا در ماینکرافت داشته باشید تا خیلی راحت بازی را به جایی ببرید که دلتان می‌خواهد. دوست دارید که از ماینکرافت چه بدانید؟ برایمان بنویسید تا در مقالات بعدی سراغشان برویم.

شاید درمورد سید‌های بقا در ماینکرافت این سوالات را داشته باشید:

سید بقا در ماینکرافت چیست؟

مهم است بازی را از کجا شروع می‌کنید. Seed جهان شما و منابعی که زمان شروع در اختیار دارید را مشخص می‌کند.

بهترین سید‌های بقا در ماین کرافت کدام‌اند؟

اگر می‌خواهید از هیجان بازی بقا لذت ببرید می‌توانید از سید‌هایی مثل Falling Down و Bastion Fortress استفاده کنید. لیستی از بهترین سید‌ها را به‌همراه مختصاتشان در این مقاله می‌توانید پیدا کنید.

Loading

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
36 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
brOken³
پاسخ

خوبه آگاهی زیادی بهون داد عالی بود مرسی

ناشناس
پاسخ

🤣🤣🤣😂😂😂😂😂 آگاهی من نصف اینارو روز اول دیدیم اون وقت میگی آگاهی اصلن میدونی ماینکرفت چیه یا توضیح بدم والا

آدرینا
پاسخ

ازیلزبمیپبمگقمینب

آدرینا
پاسخ

خیلی خوب بود

علی
پاسخ

چه جالب

بوم
پاسخ

باحاله‌اما‌بیشتر‌بزارید

ابوالفضل امیری مهر
پاسخ

خوب بود ممنون

ارامیس
پاسخ

من بیشتر اینارو دیدم ۲یا۳ تارو ندیدم

کاربر بی نام
پاسخ

من همه ی اینا رو پیدا کردم اما توی آموزش هاش در مورد اینا حرف میزدن میگفتن توش گاوصندوق داره اما تو بیشترش هیچی نداشت😐

Amin
پاسخ

خب تقریبا تو همشون هس فقط مخفیه

امیرحسین
پاسخ

چون ترکوندیش در حقیقت هشت تا داره یکی تو اعماق معبده. از اون هم عمیق تر و مایل به راست ، و بعدش دریای دایموند توشه من ۵۴ الماس پیدا کردم. در واقع چطور بگم اگه تا جایی در سمت راست بکنی ۴ در میاد جلوت که یکی دارای دایموند و یکی آثار تاریخی و اون یکی ها هم چست و تله هستند. باور نمی کنی امتحان کن.

Earth lover
پاسخ

عالی بود. باحال بود.

صدرا
پاسخ

سلام بچه ها من ایجاهارو پیدا نکردم

صدر
پاسخ

سلام بچه ها من ویلیجر های زامبی رو پیدا کردم اما توی غیر جونی و در جونی پیدا کردم

علی
پاسخ

اگر خودش خونه های باحال این جور جاها توی مراحل میداشت از عالی هم عالی تر میشد نسخه مود شده رو کسی داره

مانی
پاسخ

من ۳تاشو دیدم

خفن
پاسخ

خیلی خوب بود مخصوصا دروازه دراگن خیلی وقت بود دنبالش دودم

gamer noooooob
پاسخ

این همه سال ماینکرفت بازی کردیم ولی بازم خیلیاشو ندیدیم

ریش سفید
پاسخ

این که چیزی نیست من قله پلیجر دیدم وسط روستا

علی
پاسخ

من همرو دیدم بقیرز اون گوداله تو دریا

ایدین
پاسخ

سلام دوستان کسی تا حالا تونسته یک روستا پیدا کنه که فقط خرابه خونه داشته باشه و کسی داخل روستا نباشه

امیر
پاسخ

آره بجا روستایی معمولی روستایی زامبی هست

EQسان
پاسخ

آره روستای خراب هست کسی نیست همش تار عنکبوته شبا هم روستایی زامبی های هستند

گیمر
پاسخ

من یک بار یک دنیای سید شانسی تو ماینکرافت نسخه ۱.۱۷ زدم و نزدیک جایی که تو بازی اسپان شدم پورتال داغون همراه ا صندوق بود و تو صندوق شمشیر طلایی لوتینگ ۳ و کلی طلای دیگه ها ها ها

NAVAB_NAZARI
پاسخ

ALI HRF NADARH

ممد گنگ
پاسخ

اقا سید اولی همه خاک خونه ویلیجر ها رفته تو woodland. واقعا باید اینطور باشه یا مشکل از ماینکرافت من هست

مهدی
پاسخ

خوبه

صدر
پاسخ

جالب بود برام (^_-)

صدر
پاسخ

خخخخخخیلی جالب بود برام (^_-)

ممد۲
پاسخ

اهم

امیرارسلان تقی زاده
پاسخ

خیلی جالب بود عالی

امیر ارسلان تقی زاده
پاسخ

من بعضی از این جا هارو رفتم این جاهی دیگر هم میر

پرشان
پاسخ

خوب بود

فریبرز نوربخش
پاسخ

چرا مال من نمیاره

فریبرز نوربخش
پاسخ

لملجعجململمجل

Wtf
پاسخ

من تو استرانگ هولد دیدم ترچ روی هوا واستاده

Minecraft
پاسخ

عالی

Mohsen_2008
پاسخ

سید کوه‌های پراکنده خیلی خفنه البته اگه اینجا بتونیم روستای معلق روی کوه‌ها بسازیم واقعن چیز جالبی میشه هم واسه مه و هم واسه رفیقامون توی سرور بتونیم خوشکلترین جایی روی کوه‌های بلند درست کنیم ارتفاعش هم ممکنه برینه تو دل بازیکن مخصوصاً اگه جونش کم باشه و ما بیاییم کرم بریزیم روش بزنیمش از بالای کوه بیوفته چیز سم بنظر میرسه ولی اون روستای معلق یا خونه‌های معلق برای سرور با دوستان خود خیلی خوبه الان واسه نسخه جدید ماینکرافت که قراره تا چندین روز دیگه بیاد بتونم این سید معرفی کنم برم سخت‌ترین چالش بقا و زنده موندن بریم

مریم
پاسخ

خیلی عالی
خیلی