آخرین اخبار کالاف دیوتی موبایل خبر نقد و بررسی نقدوبررسی بازی‌ها

همه‌ تغییرات سیزن ۱۰ کالاف دیوتی موبایل World Class

سیزن ۱۰ کالاف موبایل با عنوان World Class حالا در دسترس کالاف‌فن‌هاست و شاید بتوان گفت یکی از مهم‌ترین آپدیت‌های کالاف در این سیزن اتفاق افتاده است. اولین اپراتور اسکین‌ Mythic تا حضور نیمار و مسی و پوگبا به شگفتی‌های این بازی اضافه کرده است. اما این تمام ماجرا نیست، نقشه‌ها و اسلحه‌های جالب این CoD Mobile: World Class هم شما را هیجان‌زده خواهد کرد. تا انتها با ما همراه باشید تا چرخی در این دنیای جدید بزنیم. 

تاریخ انتشار فصل ۱۰ کال آف دیوتی موبایل

این فصل در نهم نوامبر (۱۸ آبان) به صورت رسمی رونمایی شد و یک روز بعد در دسترس همه کاربران قرار گرفت. با اینکه هنوز از فصل قبلی که مصادف با بازگشت زامبی‌ها در هالووین بود زمان زیادی نگذشته است، فصل جدید با تغییرات جدید عرضه شده تا گیمرها با چالش‌های جدیدتر و جذاب‌تری مواجه شوند. دقیقا زمانی که بتل پس سیزن ۹ به پایان رسید، این سیزن با تغییرات چشمگیری وارد میدان شد. 

اولین اسکین Mythic برای Operator

ما در فصل‌های قبلی شاهد اسکین‌های میتیک برای اسلحه‌های مختلف بودیم. اما هیچوقت یک اپراتور را در اسکین میتیک ندیده بودیم. در فصل جدید شاهد اولین اسکین اپراتور در این دسته هستیم. تغییری که برای اولین بار در کال اف دیوتی موبایل می‌بینیم.

تیزرهای اولیه بازی نشان می‌داد که این اسکین قرار است به شکل Spectre-Hunter T-3 باشد. این فیگور کاملا مسلح با طراحی‌ آبی و قرمز فضای بازی را جذاب‌تر کرده است و ترکیب آن با اسلحه‌های Mythic‌ در این آپدیت به شدت خیره‌کننده است. 

اولین اسکین اپراتور؛ مخوف و جذاب
اولین اسکین اپراتور میتیک؛ مخوف و جذاب

جنگ سرد Black Ops و Strike Map

یک مپ جدید از Black Ops Cold War به این سیزن اضافه شده که با عنوان Crossroads شناخته می‌شود. باید گفت که این نقشه تفاوت‌هایی با نسخه اصلی دارد و شاهد یک نقشه کاملا پوشیده از برف نیستیم و ورژن کوچک‌تری را در Crossroads Strike تجربه خواهیم کرد. 

در طول این سال‌ها، ورژن‌های مختلفی از Strike را در کالاف دیده‌ایم و به نظر می‌رسد این مپ هم از نظر طراحی تفاوت چندین با نسخه‌های قدیمی ندارد. با توجه به تصاویری که از گیم‌پلی بازی منتشر شده است این نقشه جدید قرار است کمی خشن‌تر و شلوغ‌تر باشد. 

بازگشت پرقدرت LAPA SMG

اسلحه خوش‌دست LAPA SMG
اسلحه خوش‌دست LAPA SMG

مدت‌ها بود که شایعه حضور یک ساب‌ماشین‌گان که کنترل راحت‌تری داشته باشد در بین گیمرهای کالاف وجود داشت و حالا LAPA SMG قرار است دوباره چنین نقشی برای گیمرها ایفا کند. یک SMG که در فواصل متوسط خوب عمل می‌کند و قدرت آتش و دقت بسیار بالایی دارد. حالا باید منتظر ماند و دید که گیمرها نسبت به این اسلحه چه واکنشی دارند و آیا به یک تفنگ کلیدی و پرکاربرد در این سیزن تبدیل خواهد شد یا نه؟

بالیستا و شلیک از داخل دیوار

در Call of Duty Mobile Season 10 شاهد یک قابلیت جدید برای اپراتور هستیم. این قابلیت می‌تواند برای حریف‌های شما به شدت مرگبار باشد. به این صورت که شما یک تفنگ ریلی مرگبار دارید که می‌توانید هر بار آن را پر کنید و حتی از داخل دیوار هم شلیک کنید و حریف‌تان را بکشید. اگر پشت یک مانع هستید و دشمن‌تان را می‌بینید بدون اینکه او متوجه حضور شما شود می‌توانید از پشت همان مانع به او شلیک کنید. به این اسکیل جدید Ballista گفته می‌شود. 

بتل پس کلاس جهانی

بتل پس با پاداش‌های هیجان‌انگیز
بتل پس با پاداش‌های هیجان‌انگیز

در این سیزن یک بتل پس کاملا متفاوت و جدید برای گیمرها در نظر گرفته شده است که پاداش‌های هیجان‌انگیزی هم دارد. اسکیل‌های بالیستا در Tier 14 و LAPA SMG در Tier 21 در دسترس شما قرار می‌گیرند و با خریدهای داخل بازی می‌توانید اسکین‌ها و لباس‌های جدید را از آن خودتان کنید. مثلا می‌توانید اسکین پوگبا را خریداری و آنلاک کنید. 

قابلیت Battle Pass Vault هم دوباره برگشته است و می‌توانید از ارز رایج داخل بازی برای بتل پس‌های گذشته استفاده کنید. به طور مثال اگر در یک ماه نتوانستید از برخی اسکین‌ها و لباس‌ها استفاده کنید می‌توانید ماه‌های بعدی دوباره سر بزنید تا هیچ چیزی را از دست ندهید. 

مسی، نیمار و پوگبا جنگجوهای جذاب این فصل

مسی و نیمار و پوگبا می‌جنگند.
مسی و نیمار و پوگبا می‌جنگند.

حضور چهره‌های ورزشی محبوب در این سیزن کمی عجیب است. اما استراتژی جدید کالاف برای جذب کاربران است. فکرش را بکنید که با لیونل مسی و یا نیمار با لباس‌ها و اسلحه‌ها و آیتم‌های جدید وارد میدان جنگ شوید. پوگبا هم یکی دیگر از گزینه‌هاست. این قابلیت در حال حاضر تنها از طریق Cod Mobile Lucky Draw در دسترس است. 

جزئیات کامل‌تر در مورد سیزن ۱۰ کالاف دیوتی موبایل

این تغییراتی که گفتیم شاید مهم‌ترین تغییرات باشند، اما همچنان برخی تغییرات وجود دارند که شاید چندان در روند بازی محسوس نباشند. برای اینکه فصل ۱۰ کال اف موبایل را پرقدرت‌تر شروع کنید این نکات را از دست ندهید:

تغییرات مولتی‌پلیر

 • نقشه جدید: Crossroads Strike
 •  مهارت جدید: Ballista EM3

تغییرات لودآوت اسلحه

 • یک سیستم تستی به صورت محدود در اختیار گیمرها قرار گرفته تا لودآوت‌های مختلف را روی تمام اسلحه‌ها امتحان کنند و اگر گیمرها با این قابلیت ارتباط خوبی بگیرند به احتمال زیاد از حالت تستی خارج می‌شود و در فصل‌های بعدی شاهد طراحی کامل‌تر این سیستم خواهیم بود. 
 • تمام اتچمنت‌ها برای اسلحه‌های فعال‌شده در دسترس خواهند بود. 
 • بازیکن‌ها می‌‌توانند با خرج کردن امتیازات آیتم‌های مختلف را با هم عوض کنند. 
 • در سیستم تستی جدید می‌توانید کلاس را برای آیتم‌های بتل‌ رویال فعال کنید. 
 • گیمرها می‌توانند هر ماه یک آیتم یا اسلحه جدید را به صورت قرضی داشته باشند. 

آپدیت Ranked Match

همه‌چیز یک پله بالاتر رفته است.
همه‌چیز یک پله بالاتر رفته است.
 • نشان افتخار به بازی‌های Ranked Match اضافه شده است و هر بازیکن با توجه به مدل بازی‌اش می‌تواند یکی از این نشان‌ها را از آن خودش کند. نشان‌هایی مانند Charge Forward یا Geometry Master و یا Master of Capture و … به هر بازیکن داده می‌شود. استایل بازی و تاکتیک‌هایی که در طول بازی استفاده می‌شود برای گرفتن این نشان‌ها بسیار مهم است. 
 • پاداش‌های نقشه جدید Master I کمتر شده است. 
 • آیکن‌های کوچک برای ۵۰۰۰ نفر اول بازی تغییر کرده و بهینه شده است. 
 • نقشه‌های بیش از حد شلوغ و پیچیده که روی موبایل خوب دیده نمی‌شدند حذف شده‌اند و New Map Pool به Frontline اضافه شده است. 
 • مپ‌های Scrapyar MW و Miami Strike حذف شده‌اند. 
 • مپ‌های Express و Hijacked اضافه شده‌اند. 
 • مپ‌های Favela و Apocalypse و Summit به Generic Map Pool اضافه شده‌اند. 

آپدیت سیستم اسلحه‌های Mythic

گیمرها می‌‌توانند انتخاب کنند که در تنظیمات اصلی بازی چه اسلحه‌هایی را ببیند و کدام اسلحه‌ها حذف شوند. به طور مثال می‌توان اسلحه‌هایی که کاملا مجهز هستند و فعلا آنلاک نخواهند شد به طور کامل دیده نشوند. همچین امکان انتخاب Combo Kill برای اسلحه‌های میتیک بعد از مرحله ۲ آنلاک می‌شود. البته این قابلیت صرفا برای اسلحه‌های میتیک وجود دارد. 

تغییرات بتل رویال

گیم پلی جدیدی به نام Escort‌ که شامل دو راند است به سیزن ۱۰ Call of Duty Mobile اضافه شده است. گیمرها می‌توانند در یک تیم دفاعی و یا یک تیم تهاجمی عضو شوند که هر کدام وظایف خاص خودشان را دارند. هدف اصلی تیم دفاعی محافظت از یک کامیون است و تیم تهاجمی باید سعی کنند این کامیون را از دست تیم دیگر خارج کنند. 

 • اضافه شدن Quick Strike: برای بلاک کردن گلوله‌هایی که از طرف روبرو و به صورت مستقیم شلیک می‌شوند. 
 • دوچرخه هاور: با Hover Bike می‌توانید از روی آب و یا زمین حرکت کنید. یک دوچرخه تک‌نفره که سرعت خوبی هم دارد و می‌تواند مسیرها را برای شما به شدت نزدیک‌تر کند. در ضمن به خاطر کوچک بودن آن می‌‌توانید دور از چشم دشمنان حرکت کنید. 

تغییرات تورنمنت‌ها

شما در کدام تورنمنت شرکت می‌کنید؟
شما در کدام تورنمنت شرکت می‌کنید؟
 • مکانیزم جام‌ها تغییر کرده است. حالا اگر برنده بازی باشید ممکن است جامی نگیرید. جام‌ها حالا به هر بازیکن داده می‌شود. یعنی بازیکنی از یک تیم که بهترین عملکرد را داشته باشد شانس بیشتری برای گرفتن جام‌های بیشتر دارد. 
 • بازی‌های ۴ راندی و بازی اضافه پولی حذف شده‌اند. دیگر خبری از این بازی‌ها نیست چرا که در فصل‌های قبلی فیدبک‌های خوبی نگرفته بودند. 
 • مکانیزم رتبه‌بندی هم تغییر کرده است. اگر اسم شما در لیدربورد وجود داشته باشد می‌توانید حداکثر ۱۰۰ تروفی در تورنمت‌ها در طول یک هفته داشته باشید و بازی‌های اضافه هم حساب نخواهند شد. دلیل این تغییر بهبود عملکرد خود بازیکنان و تلاش برای بهتر شدن در هر بازی است.
 • مدهای محبوب به تورنمنت‌ها اضافه شده‌اند. حالا می‌توانید Alcatraz یا Ground War یا برخی مدهای دیگر را هم در تورنمنت‌ها تجربه کنید. 

زامبی‌ها

بازی کلاسیک بی‌پایان زامبی‌ها (Zombies Classic Endless) حالا کمی طولانی‌تر شده است و زمان آن از ۲ ساعت و ۴۰ دقیقه به ۳ ساعت رسیده است. برخی باگ‌ها مانند موج حملات زامبی‌ها برطرف شده‌اند و رنکینگ نهایی برای بازی هم تغییراتی داشته که در انتهای هر بازی خواهید دید. 

اسلحه‌ها، اتچمنت‌ها و بهینه‌سازی‌ها

اسلحه‌ها تا جایی که ممکن بود بهتر شده‌اند.
اسلحه‌ها تا جایی که ممکن بود بهتر شده‌اند.
 • تفنگ جدید LAPA که یک ساب‌ماشین‌گان با آسیب بالا و دقت مناسب در فواصل متوسط است به این سیزن اضافه شده که می‌توانید با اتچمنت‌های ویژه سرعت گلوله و قدرت آتش آن را بالاتر ببرید. 
 • اتچمنت جدید برای M16 – Wild Fire اضافه شده است. وقتی این اتچمنت را به M16 اضافه می‌کنید به یک اسلحه فول‌اتومات تبدیل می‌شود. 
 • می‌توانید لرزش صفحه هنگام شلیک را تغییر دهید تا تجربه شلیک شما به واقعیت نزدیک‌تر شود. 
 • کارایی HipFire و ADS بهبود پیدا کرده است و به این معناست که دقت اندازه‌گیری در اسلحه‌های مختلف تا حد زیادی بالاتر رفته و شلیک‌های تصادفی کمتری خواهید داشت. 
 • انیمیشن شلیک بهینه شده و حتی اگر شلیک‌های پشت سر هم داشته باشید همچنان دید واضح‌تری نسبت به چیزی که اتفاق می‌افتد دارید. 
 • اسلحه‌هایی که بهبود داده شده‌اند: SVD ، ASM10 ، ICR-1 ، KRM262 MW11 ، DL Q33 ، Kilo Bolt Action ، PKM ، M13، Kilo 141 ، GKS
 • افکت‌های صوتی اسلحه‌ها و مخصوصا اسلحه‌های کلاسیک هم تغییر کرده‌اند. تا جایی که ممکن بوده این صداها به صداهای اورجینال نزدیک‌تر شده‌اند و باند فرکانسی مربوط به شلیک و حتی شلیک‌های پیاپی هم به حالت واقعی نزدیک‌تر شده است. 

تغییرات گیم‌پلی

ارسال نارنجک و دودزا با دست چپ
ارسال نارنجک و دودزا با دست چپ
 • قابلیت Left-Handed Tactical اضافه شده است که می‌توانید بدون اینکه اسلحه‌تان را عوض کنید با دست چپ‌تان نارنجک و دودزا پرتاب کنید. می‌توانید این قابلیت را در تنظیمات عمومی بازی تغییر دهید. 
 • قابلیت Enemy Tactical Scope Flash به شما این امکان را می‌دهد که اگر در تیررس یک اسنایپر باشید از آن مطلع شوید. این قابلیت هم در تنظیمات بازی فعال می‌شود. 
 • با Melee Weapon Adsorption می‌توانید به راحتی از طریق سلاح سرد دشمن نزدیک را بکشید و نیازی به خرج کردن گلوله نیست. از طرفی یک قابلیت مکشی دارد و کار حمله را راحت‌تر کرده است. 

سایر تغییرات

 • سیستم مقایسه اسلحه‌ها یا Weapon Comparison بهبود پیدا کرده و حالا می‌توانید میزان پخش گلوله‌ها حتی در صورت اتصال اتچمنت‌ها را با هم مقایسه کنید. حتی می‌توانید تفنگ‌ها را در حالت HipFire هم با هم مقایسه کنید. 
 • نمایش اعداد در روی مینی‌مپ بهبود پیدا کرده است. 
 • پاداش‌ها و مدل جنگ در رویداد Soldier Return تغییر کرده و حالا با مدل دیگر بازی می‌کنید و ممکن است با بازگشت هر سرباز یک نبرد جدید شروع شود تا توانایی‌های سرباز سنجیده شود. 
 • تنظیمات رندرینگ و حساسیت بازی بهینه شده‌اند و حالا می‌توانید بهترین کارایی را برای گوشی خودتان پیدا کنید تا تجربه کاربری قوی‌تری داشته باشید. 

سیزن ۱۰ به معنای واقعی کلمه یک شروع تازه است

همانطور که دیدید حجم تغییراتی که در این سیزن می‌بینیم به شدت زیاد است و این خبر از تغییرات اساسی در آینده کالاف است. مطمئنا گیمرهای زیادی دوباره به خانه برمی‌گردند و کالاف را از سر می‌گیرند. این حجم از تغییرات بین دو فصل و در فاصله کمتر از دو ماه نشان می‌دهد که توسعه‌دهندگان بازی به طور جدی روی بهبود بازی کار می‌کنند. حالا نظر شما چیست؟ سیزن جدید را نصب کرده‌اید؟ نظرتان در مورد این فصل چیست؟ حتما در کامنت‌ها برای ما بنویسید.

مهم‌ترین تغییرات فصل ۱۰ کالاف دیوتی موبایل کدامند؟

اضافه شدن یک اسکین اپراتور میتیک و حضور مسی و پوگبا و نیمار به همراه یک SMG پرقدرت

آیا تغییراتی در گیم‌پلی Cod Mobile Season 10 اتفاق افتاده است؟

بله. برخی قابلیت‌های جدید اضافه شده‌اند و نقشه‌های جدید هم در کنار این قابلیت‌ها تغییرات محسوسی را ایجاد کرده‌اند. 

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
195 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پریناز
پاسخ

چرا اینطوری شده ، من POCO F3 دارم که گیم اپدیتش ناسازگار بود توس مایکت ، امروز ردیفش کردم نصبش کردم .
الان پینگ و سرعت دانلود و اپلود نتم اوکی هستش ، 
اما تو گیم دائم ویتینگ و ریکانکت تو سرور و اینولید پارامتر میده .
اصلا نمیشه هیچ کاری کرد 
تا همین دیشب همه چی نرمال بود 
از صبح و موقع اپدیت به بعد اینطوری شده .
کسی هست اینطوری باشه ؟ 
میتونین راهنماییم کنین چه کنم اوکی شه ؟
امروز ۱۹ ابان ۱۴۰۱ هست

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

آپدیت فصل ۱۰ کالاف دیوتی روی گوشی‌های شیائومی به مشکل خورده، داریم تلاش می‌کنیم برطرفش کنیم.

یوسف
پاسخ

لطفاً زود تر برطرفش کنید

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

تمام تلاشمونو می‌کنیم، بچه‌ها شب هم کامل روش وقت میزارن امیدواریم که زودتر حل بشه. فعلا به یک راه‌حل اولیه رسیدیم و در حال تست روی بعضی از کاربرها هستیم.

یوسف
پاسخ

زحمت می کشند بچه ها
اگه درست بشه خیلی خوبه

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

منم امیدوارم همینطوری بشه. مشکل عجیب و غیرقابل‌ پیش‌بینی‌ بود.

یوسف
پاسخ

حدس میزنید تا کی برطرف بشه؟

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

متاسفانه فعلا آپدیتی ندارم که کی برطرف میشه، خبر جدیدی باشه حتما براتون می‌نویسم.

Dariush
پاسخ

Dorost kardi yadam Bede

Mr javad
پاسخ

باسلام.خیلی لطف میکنید راه حلشو پیدا کنید.اصن یچیز کم کرده داریم انگاری..

احسان
پاسخ

لطفاً زود تره برای منم

TAHA
پاسخ

جان جدتون سریعتر درستش کنید

اروین
پاسخ

نه من گوشیم شیائومی هست خیلی هم خوب کار میکنه

سمیرا
پاسخ

چجوری نصبش کردین

اروین
پاسخ

از بازار

سعید
پاسخ

درووود من گوشیم شیایومی بعد نمیشه کالاف دیوتی بروز کنم چرا ایطوره

امیر
پاسخ

بچه ها شیایومی خوب از مایکت نصبش نکنید چون مینویسه
ناسازگار
از بازار نصب کنید
مرسی

بهمن
پاسخ

مثل اینکه مشکل ققط برا من نیست

امیر حسام
پاسخ

بله برای من که گوشیم redmi note 11هست ابدیت اومد اما وقتی که آبدیت کردم خیلی نت ضعیفه نت همراه اول هست فکر میکنم باید با نت ایرانسل درست بشه

Nina
پاسخ

ایرانسل که اصلا نتش کانکت نمیده 🥺

سپهر
پاسخ

از گوگل پلی آپدیت کردم مشکلی نداره

الهه
پاسخ

من از گوگل پلی هم نمیتونم دانلود کنم . دانلود میشه بعد باز میزنه آبدیت

مهدی
پاسخ

اره دقیقا منم اینطوری شدم اگر درست شد به منم بگو لطفا

سورنا
پاسخ

منم

Sara
پاسخ

طورو خدا بگو چجوری اپدیت کردی

Dariush
پاسخ

Be manam begooooo

پارسا
پاسخ

بخاطر اینکه ایران همه چیو فیلتر کرده بخاطر همین باگ میخوره

سوسمار
پاسخ

منم همینطور ادموووو فشااااارری می‌کنه

محمد
پاسخ

منم گوشیم مدل گوشی شما هست ولی نمی‌دونم از کجا و چطور دان کنم راهنماییم کن

yasun
پاسخ

گوشی من اول a32 بازی میکردم بعد ریختم توی گوشیم زد ناسازگار
گوشی جدیده من نوت ۱۱s

صبا
پاسخ

برای شما اوکی شد؟برا من اپدیت نمیشه

SINA
پاسخ

داداش برا منم اینجوریه با یه آپدیت که کالاف میده درست نیشه

حسین
پاسخ

سلام ماله منم همین جوری شده دو بار تا ۱۵۰ رفتم دیگه میزنه تایم اوت و اینور ۶۶۰۵ و … میپره بیرون پاکش کردم

متین حامدی
پاسخ

با سلام کالاف دیوتی موبایل که از ایران فیلتر شده است و اصلا با مسابقه نمیره ..
ما چطوری کالاف دیوتی موبایل بازی کنیم .. .

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

مجبوریم از نرم‌افزارهای تغییر IP استفاده کنیم.

متین حامدی
پاسخ

IP چیست .. و کجا نصب میشه ؟ آیا روی گوشی a13 نصب میشه کار میکنه ؟ چطوری کار میکنه ؟ لطفا کمکم کنید تا فردا یک بار برم بازی کنم

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

منظورم همون فیلترشکن بود. Ip شما رو تغییر میده و از خارج به بازی وصل میشید باز میشه. راه دیگه‌ای نداره متاسفانه.
لطفا برید تو صفحه کالاف دیوتی موبایل تو اپلیکیشن بازار، سازگاری با دستگاهتون رو بهتون نشون میده: https://cafebazaar.ir/app/com.activision.callofduty.shooter

متین حامدی
پاسخ

من رفتم اما از هیچ جا از گوشی من سازگاری نشون نداده میتونم به راحتی نصب کنم ..
و ip اصلی کدومه ؟ و بعد از نصب چکار. کنم که برم بازی بتونم برک مسابقه ؟

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

بعد از نصب با فیلترشکن می‌تونید برید تو بازی، البته که بعضی از بچه‌ها تو کامنت‌ها برامون نوشتن روی همراه اول دسترسی باز هست. چک کنید ببینید بدون فیلترشکن وارد میشه یا نه.

سپهر
پاسخ

چی میگی با پینگ ۵۰ میاره

سینا
پاسخ

فیلتر نشده مشکل از بعضی مدل گوشی های موبایل هست. چون روی بعضی دیگه کار میکنه

یوسف
پاسخ

هنوز آپدیتش نیومده توی بازار زود تر برای شیائومی آپدیت بیارید

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

آپدیتش روی بازار هست ولی برای تمام گوشی‌های شیائومی به مسئله خورده. داریم روش کار می‌کنیم، امیدوارم که زودتر برطرف بشه.

علیرضا
پاسخ

سلام. خداقوت
میشه بگین حدودا چقدر طول میکشه تا برای گوشی‌های شیائومی هم آپدیت قابل نصب بشه؟
از گوگل پلی هم دانلود کنیم همین مشکل هست بازم؟

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

والا داریم تلاش می‌کنیم متاسفانه زمان دقیقی ندارم. بله گوگل پلی درست هست اگر می‌تونید وصل بشید.

بهنام
پاسخ

متاسفانه من miui را غیر فعال کردم اصلا دیگه باز نمیکنه از قسمت توسعه دهنده گوشیم شیائومی هست قبل سیزن جدی، عالی بود

MROLYMPIA110
پاسخ

به مشکل نخوردن گوشی های شیامی چون دیگه تو ایران تحریم هستش،گوشی های سامسونگ،و هر برنده دیگه وسایلی،ک برای گوشی ها باید نصب بشه تو سیستم امنیتیشون های کپی هستن،من خودم A32دارم این بروز رسانی هایی ک انجام میشه باگ و لگ زیاد ایجاد میکنه تو در هر سطح بازی،وسط جنگ هنگ میکنه یدفعه میبینم رو درختم،😳مگه داریم وسط فایت پیگیری کنید شدید،تا مراجعه کنندهاتون،پابجی نیو رو به کالاف ترجیح ندن

ⒼⒽ⚙︎ⓈⓉ 𐌹 起西螿楤
پاسخ

ازتون خواهش میکنم به محض اینکه مشکل درست شد اپدیت سیزن ۱۰رو بزارید
چون خیلیا دسرسی به وی پی ان ندارن که از تو گوگل پلی اپدیت کنن❤️🫂

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

چشم داریم تلاشمونو می‌کنیم که حل بشه.

بهمن
پاسخ

همش ریکانتکت سرور میده تو بازی ولی میشه راحت بازی کرد
آپدیتش واقعا خراب کرده

فراز
پاسخ

آقا تورو خدا طی یک روز آینده درستش کنید لااقل جوایزش رو از دست ندیم 🙏

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

تلاشمونو می‌کنیم ولی متاسفانه زمان دقیقی مشخص نیست 🙁

مهدی
پاسخ

آقا من شیایومیم مشکل ندارم بازیمم فیلتر نیست چرا الکی حرف درمیارین

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

ما دیروز برای اندروید بالای ۱۱ یک امکان ریلیز کردیم و در حال تست کردنش هستیم، ورژن اندرویدتون شامل این حالت میشه؟

باقری
پاسخ

با قند شکن مستقیم از اپ استور آپدیت کنید من گوشیم شیائومی است و مشکلی ندارم برای بازی کردن هم پیلتر نیست

یوسف
پاسخ

از کجا قند شکن رو دان کنیم؟

الهه
پاسخ

برای من نشده . میشه اگر تنظیمات خاصی داره بهم بگید؟؟؟

Parsa
پاسخ

منم POCO دارم خوشحال بودم که بعد از آبدیت گان لجندو بگیرم که به مشکل بر خود

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

امیدوارم زودتر درست بشه خیلیا مشکل دارن.

مهرداد
پاسخ

با سلام من گوشیم ردمی ۹شیائومی هستش واس چی واس من اپدیت جدید ش نمیاد

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

روی گوشی‌های شیائومی برای آپدیت کالاف مشکل داریم و بچه‌ها دارن روش کار می‌کنن.

Xragon
پاسخ

به جای اینکه اینارو بزارین حدقل اپدیتشو بزارین حرفشو نزنین

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

آپدیتش روی همه گوشی‌ها به جز شیائومی درسته. اون هم یه مشکل جدید بود که بچه‌ها دارن روش کار می‌کنن حل بشه.

امیر
پاسخ

هنوز نیست

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

بله همچنان برای شیائومی مشکل داره.

فریدون
پاسخ

جون مادرتون ابدیت کلاف سیزن ده رو هم برای گوشی شیائومی رو هم بزارید

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

خیلی عذر میخوایم که به مشکل خورده، داریم تلاش می‌کنیم که برطرفش کنیم و بتونین نصب کنین.

Amirali
پاسخ

تو رو خدا درستش کنید مرسی

Kiarash
پاسخ

سلام خسته نباشید ببخشید الان بچه ها گپ همه آپدیت کردن پس چرا من هرچی میرم بازار بروز رسانی نداده فقط میزنه اجرا😐منطقیه؟

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

گوشی‌تون شیائومی هست؟ روی مدل‌های شیائومی کلن دچار مشکل شدیم.

مهرسام
پاسخ

گوشی من سامسونگ a5 2017 هست با اندروید ۸ منم همین مشکل رو دارم

Kiarash
پاسخ

بعد الان تازه تو ایونت هاش گان لجند رایگان داده میشه لطفاً اپدیتش رو بزارید

Kiarash
پاسخ

سلام خسته نباشید آقا چطور الان بچه ها گپ دانلود کردن ولی من هرچی میرم بروز رسانی نمیاد میزنه اجرا😐منطقیه؟
بعد الان تو ایونتش گان لجند رایگان گزاشته میشه اپدیتش رو بزارید🙂

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

اگر گوشی شما شیائومیه و مال دوستاتون نیست، آره منطقیه متاسفانه! چون روی شیائومی به مشکل خوردیم و داریم تلاش می‌کنیم برطرفش کنیم.

سورنا
پاسخ

ترو خدا دروستش کنید من آپدیتش رو نصب می‌خوام کنم😭😭😭😭😭😭

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

داریم روش کار می‌کنیم، منم امیدوارم که بتونیم درستش کنیم.

میلاد
پاسخ

رو شیائومی چرا نصب نمیشههه . عهععههه 😞

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

متاسفانه روی شیائومی و برای اندروید پایینتر از ۱۱ مشکل داریم؛ داریم تلاش می‌کنیم که برطرفش کنیم.

یوسف
پاسخ

ناموسا از دیشب دارید برطرفش می کنید؟

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

از دیروز صبح :)) بچه‌ها یک راه حل داشتن و از دیروز عصر برای ۲۰% کاربران ریلیز کردیم تا تست کنیم. درصورتی که مشکل و فیدبک منفی‌ای نداشته باشیم (که تا الان نداشتیم) برای همه کاربرها باز می‌کنیم. فقط مدت زمان تست باید انجام بشه، چون اگر ریلیز کنیم و مشکل داشته باشه، ۳ گیگ اینترنت کاربر برای آپدیت هدر میشه.
خیالتون جمع باشه جمعه هم پای کار هستیم و امیدواریم زودتر برای همه درست بشه.

یوسف
پاسخ

خواهشاً تا قبل اینکه گان لجند بره بیارید

طاها
پاسخ

لطفا زود تر درست کنین

امیرعلی
پاسخ

لطفا درست کنید خواهش هر کاری بکنید تا درست بشه الان ۱۰ تا از دوستام که شیائومی دارن تو مایکت همین مشکلشون

علی
پاسخ

دوستان لطفا برای رفع فیلترینگ بازی کالاف موبایل امضا دیجیتال خود را ثبت کنید https://www.karzar.net/60857

امیرعلی
پاسخ

همه ی کاربران توجه کنید اگر گوگل پلی خود را پاک سازی تمام داده کنید درست میشه من الان همین کارو کردم و الان گوگلم درست شده

ارمین
پاسخ

سلام من این ۳بار کالاف ابدیت میکنم تا به ۱۰۰٪میرسه میگه کالاف دیوتی بر روی گوشی شما نصب نمیشه این داخل فروشگاه پلی و توی مایکت میگه این بازی به گوشی شما سازگار نیست گوشیم هم شیامی ردمی۹

سعید
پاسخ

مال منم همیطوره دوبار نصب کردم اخرش شکل مال شما میشه چرا نصب نمیشه

میلاد
پاسخ

سلام گوشی من شیامی هست و هنوز تو بازار آپدیت بارگذاری نشده لطفاً اگه میتونین تا فردا ۱۲نوامبر این مشکل رو حل کنیم ممنون میشم

مهرداد
پاسخ

سلامی دوباره چی شد درس نشد بابا از دیروز تا حالا دارم تلاش میکنم نمیشه هزار تا کار انجام دادم نشد خواهشاً لطفاً واس گوشی شیائومی درستش کنین دستتون درد نکنه

آروید
پاسخ

لطفاً هر چه زودتر بر طرفش کنید

دانیال
پاسخ

بچها شما آپدیت کردین

احمد
پاسخ

درست کنید

ایمان
پاسخ

سلام خسته نباشید
ببخشید کی قراره که کالافو درست کنید ؟

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

متاسفانه زمانی نمی‌تونیم براش بگیم.

یوسف
پاسخ

شما وی پی ان پیشنهادی دارید که از پلی استور دانلود کنیم؟

Meysam
پاسخ

سلام من از مایکت به روز رسانی کردم نصب هم شده داخل بازی مشکلی نیست یعنی قطع وصلی نداره اما واسه رفتن تو بازی یا تعویض کاراکتر یا اسلحه پیر می‌کنه آدمو انگار آنتن نباشه همش میزنم کانکت کانکت راستی گوشی منم شیائومی هستو خط همراه فکر کنم به خاطر نت ها باشه اینطوری اذیت می‌کنه🤦🏻‍♂️

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

بله به خاطر فیلتر بودن و دسترسی سخت به بازی‌هایی مثل کالاف هست و متاسفانه نمیشه کاریش کرد.

Angel
پاسخ

جمعه ام تموم شد هنوز درست نشده؟ میشه بپرسم دقیقا چند وقت دیگه میاد؟

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

متاسفانه زمانی براش نداریم و نمیتونیم پیش بینی کنیم کی اوکی بشه.

Abolfazl
پاسخ

سلام خسته نباشید میگم ب نظرتون تا فردا شنبه برا گوشی های شیائومی این مشکل اپدیت برطرف میشه؟

هلیا مهران‌نژاد
پاسخ

متاسفانه نمیتونیم زمانی براش بگیم.

Abolfazl
پاسخ

من مایکت بروز کردم ولی وارد بازی نشد
کامل حذف کردم دوباره دانلود کردم بازم نشد گان لجند هم پرید
مشکل بزرگیه که هنوز برطرف نشده‌؟

Abolfazl
پاسخ

فیلترشکن هم فیلتر شده 😂 نمیتونیم از گوگل پلی دانلود کنیم خدایی درستش کنید ممنون از زحمات شما ♥️🌹

امیررضا
پاسخ

من که گوشیم iPhone 6s plus هست من ابدیت کردم هیچ مشکلی ندارم
برای یکی از دوستامم گوشیش شیائومی هست کالاف رو ابدیت کرد میره توش پینگ خیلی بالاس
ولی برای اپل اصلا هیچ مشکلی نیست

محمد
پاسخ

من از ثانیه ای ک اپدیت اومد نصب کردم اصلا ن اذیت شدم ن چیزی گوشی سامسونگ نت هم ایرانسل الکی شایعه نکنین فیلتر شده این داستانا

یوسف
پاسخ

با دانلود hook vpn از پلی استور یا گوگل پلی دانلود کنید

ارسلان
پاسخ

توروخدا درستش کنین هرچه سریعتر

Amirali
پاسخ

لطفاً درست کنید

محمد
پاسخ

عالیه

محمد
پاسخ

ممنون

علی
پاسخ

کسایی که نمیتوند آپدیت کنند راهش فقط فعلا وی پی ان هستش .
من از اپ استور آپدیت کردم و چند شب بازی گردم – اونقدر بیمزه و مزخرف شده این سیزن ۱۰ ، که دیگه علاقه ای به بازی کردن ندارم – بخصوص رباتها که کلا استراتژی بازی رو نابود کردن – قشنگ اکتیویژن گند زده به کالاف و الان بازی بیشتر بدرد افراد زیر ۱۴ سال میخوره که از جنگولک بازی خوششون میاد .

Javad
پاسخ

برامن کالاف سیزن ۱۰ میاره

Alireza.M
پاسخ

سلام منمPoco X3 دارم ولی وقتی پیامارو دیدم آبدیت نکردم برا گوشی منم مشکل وجود داره یا آبدیت کنم؟؟؟

Alireza.M
پاسخ

سلام بچه ها فک کنم با uu boster بیاره

پژمان
پاسخ

سلام منم باشیایومی بعد اپدیت نمیتونم وارد بازی بشم

hm.alirez
پاسخ

سلام وقت بخیر
گوشی من redmi not 11 pro, توی آپدیت مشکلی ندارم و بدون مشکل میره توی بازی
مشکل من فقط نداشتن گرافیک و فریم هست
گرافیک فقط تا مدیوم هست و فریم تا high
با این وجود توی بازی هم ی لگ خیلی ریز هست
مشکل کجاست؟

Abolfazl
پاسخ

سلام درست شد

ایمان
پاسخ

سلام خسته نباشید.‌.‌.. من مشکلی دارم از وقتی ک آپدیت کردم رو همش از بازی لف میخورم لطفا راهنمایی کنید چیکار باید بکنم

مرتضی
پاسخ

سلام اقا یه سوال تو رد کردن مراحل seasoal یکی مونده به اخری نوشته که باید هزار متر با هلی کوپتر سفر کنی من هر چی انجام میدم مرحلش رد نمیشه. لطفا راهنمایی کنید