انیمه دیمن اسلیر
اخبار سینما و انیمیشن خبر سینما

انیمه دیمن اسلیر ؛ فصل چهارم چند اپیزود خواهد داشت؟

فصل چهارم انیمه Demon Slayer به تازگی به عنوان یکی از مورد‌انتظار‌ترین آثار امسال، شروع شده است. اما یک سوال اساسی هنوز بدون پاسخ باقی مانده است. فصل جدید انیمه دیمن اسلیر تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟

فصل چهارم انیمه شیطان کش جزو آثار فصل بهار ۲۰۲۴ محسوب می‌شود. در این اثر آرک داستانی Training Hashira از مجموعه مانگای مشهور کویوهارو گوتوگه اقتباس خواهد شد. زمانی که اعلام شد این آرک داستانی در قالب یک فصل کامل از انیمه به تصویر کشیده می‌شود، بسیاری از طرفداران و علاقه‌مندان از این امر ابراز نا‌امیدی کردند.

انیمه دیمن اسلیر ؛ هر آن چه که باید در مورد فصل چهارم بدانید

آرک داستانی تمرینات هاشیرا، کوتاه‌ترین بخش از نیمه دوم مانگای Demon Slayer بوده که تنها در ۹ شماره روایت می‌شود. این حجم محدود از محتوای اصلی موجب شده که بسیاری از بینندگان انیمه دیمن اسلیر نسبت به محتوای قسمت‌ها و تعداد اپیزود‌ها کنجکاو باشند. با توجه به این که قسمت اول فصل چهارم این اثر دارای مدت زمان بیشتر از اپیزود‌های عادی بوده و بیش از دو شماره از مانگا را نمایش می‌دهد، شایعاتی مبنی بر پخش پنج تا هشت اپیزود در طول فصل جدید منتشر شده است. این تعداد هنوز تایید رسمی نشده، اما واضح است که فصل چهارم انیمه شیطان کش در فصل بهار ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد.

انیمه Demon Slayer

فصل چهارم انیمه دیمن اسلیر کوتاه‌ترین آرک داستانی را به نمایش خواهد گذاشت

فصل چهارم انیمه دیمن اسلیر با محوریت آرک داستانی Training Hashira از روز یک‌شنبه هفته جاری با نمایش اپیزود اول حدود یک ساعته به طور رسمی شروع شد. این فصل مدتی بعد از وقایع فصل سوم و آرک داستانی Swordsmith Village را نشان داده و در قالب آن بسیاری از شخصیت‌های دوباره دور هم جمع می‌شوند. با توجه به این که نزوکو در برابر نور خورشید مصون است، موزان کیبوتسوجی قصد دارد به هر شکلی شده به او دست پیدا کند. در این شرایط تانجیرو و سایر اعضای دسته شیطان کش تمرینات مختلفی را زیر نظر هاشیرا پشت سر می‌گذارند تا برای نبرد نهایی آماده شوند. بر این اساس زمان آن رسیده که این افراد نشان شیطان‌کش خود را به دست بیاورند.

انیمه دیمن اسلیر ؛ قدرت خاص نزوکو از کجا نشات می‌گیرد؟

فصل چهارم انیمه دیمن اسلیر و آرک داستانی Training Hashira از آن جهت اهمیت دارد که برای آرک داستانی پایانی زمینه‌چینی کرده و موجب می‌شود که علاقه‌مندان و طرفداران بتوانند بیش از پیش با شخصیت‌های مختلف و قدرت آن‌ها آشنا شوند. با این حال کوتاه بودن آن موجب می‌شود که فصل جدید چندان طولانی نباشد. بر این اساس به احتمال زیاد با یک فصل پنج تا هشت قسمتی، بسته به پایبندی به منبع اقتباس یا اضافه کردن بخش‌های تازه، مواجه خواهیم بود.

نظر شما در مورد فصل جدید انیمه Demon Slayer و تعداد اپیزود‌های آن چیست؟ آیا اپیزود اول این فصل را تماشا و از آن لذت برده‌اید؟ به نظر شما استودیو سازنده انیمه دیمن اسلیر چه رویکردی را در قبال فصل چهارم دنبال خواهد کرد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Comicbook


ده بازی که ساعت‌ها تو دنیای اون‌ها غرق می‌شیم

ده بازی که ساعت‌ها تو دنیای اون‌ها غرق می‌شیم
تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
14 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آینا
پاسخ

سلام

ناشناس
پاسخ

علیک

.☯︎ꭈׁׅᨵׁׅׅꩇׁׅ֪݊ ꪱׁׁׁׅׅׅ݊ꪀɑׁׅ ᨮׁׅ֮ɑׁׅժׁׅ݊ꫀׁׅܻ݊ᧁׁɑׁׅ
پاسخ

خوبی؟

۸سال فن هایکیو🗿💔
پاسخ

مجبور بودن بسازن واسه هشت قسمت ؟

09938839630
پاسخ

من فکر کردم قراره یه بیست قسمتی بسازن که یک سال منتظر موندم وگرنه مانگا نی خوندم

...
پاسخ

من مانگا رو خوندم و به نظم این هشت قسمت قراره خیلی جالب بشن
به هر حال از اینکه از وسط انیمه قطعش کنن بهتره

...
پاسخ

من مانگا رو خوندم و به نظرم این هشت قسمت قراره خیلی جالب باشه
به هر حال از اینکه از وسط انیمه قطعش کنن بهتره

بنده خدا
پاسخ

عزیز با اصطلاح دوشیدن آشنایی داری؟

ارباب شیاطین
پاسخ

هزار قسمت بسازین شبیه وان پیس

سپهر ریاحی
پاسخ

امیدوارم‌ ۹‌ قسمت ۱ساعته بسازن وگرنه فوش میدم یه سال منتظر موندم

میتسوری
پاسخ

یا شاید این نه قسمتو که ساختن برن آرک بعدی که اسپویل نمیکنم. شاید ببینن زیاد کوتاه شد ارک بعدی رو هم بسازن تا مردم نریزن سر استودیو

Nobody
پاسخ

بنظرم باید به جای اینکه یه فصل میساختن، یه سینمایی میدادن برای این ارک. بعد پر قدرت بخش اخرو میساختن چون بخش اخر قراره خیلی جذاب باشه…

بنده خدا
پاسخ

دادا تو بدتری که ! کل این آرک ۱۰ چپتر نمی شه توی دو قسمت میشه جمش کرد ولی چون پول دوس دارن کردنش ۸ قسمت

ناشناسم
پاسخ

کسایی که مانگا خوندن میدونن امکان نداره اینا رو تو هشت قسمت جا داد تازه تو این دو قسمت هنوز داستان اصلیش شروع نشده اسپویل نمیکنم