فصل دوم سریال خاندان اژدها
اخبار سینما و انیمیشن خبر

فصل دوم سریال خاندان اژدها بزرگ‌ترین صحنه دیمون تارگرین را تغییر می‌دهد

فصل دوم سریال خاندان اژدها به زودی از راه می‌رسد و طبق اطلاعات، قرار است برخی از جزئیات کتاب‌های جورج. آر. آر. مارتین را تغییر دهد. بدین ترتیب ممکن است سرنوشت دیمون تارگرین برای همیشه تغییر کند و تاریخچه بازی تاج و تخت را متفاوت جلوه دهد.

جزئیات جدیدی که از فصل دوم سریال House of the Dragon پخش شده، خبر از یک تغییر بزرگ در تاریخچه بازی تاج و تخت و کتاب‌های آقای مارتین می‌دهد. اگر این تغییرات در داستان نهایی اعمال شوند و واقعیت داشته باشند، یکی از بزرگ‌ترین پیچش‌های داستانی دیمون تارگرین تغییر پیدا خواهد کرد. با شروع رویداد رقص اژدهایان یا همان جنگ داخلی تارگرین‌ها اتفاقات عجیب و هیجان‌انگیزی رخ می‌دهد؛ اتفاقاتی که ظاهرا به شکل مستقیم از کتاب‌های مارتین اقتباس نمی‌شوند. فصل ابتدایی خاندان اژدها با تغییر یک سری از جزئیات داستانی نشان داد که از دست بردن به داستان ترسی ندارد و برای جذاب‌تر شدن کار هر کاری که از دستش برآید انجام می‌دهد.

خاندان اژدها ؛ معرفی همسر و خواهر اگون فاتح ویسنیا تارگرین

فصل دوم سریال خاندان اژدها در ۲۷ خرداد شروع به کار می‌کند و با توجه به همین موضوع، برخی از بازیگران سریال به مصاحبه پرداخته‌اند و جزئیالت جالبی در مورد شخصیت‌های خود و اتفاقاتی که برای آن‌ها رخ می‌دهد به اشتراک گذاشته‌اند. یکی از تغییراتی که در طی همین مصاحبه‌ها تایید شد به شخصیت بیلا تارگرین مربوط می‌شود که دختر خود دیمون به شمار می‌آید. بتانی آنتونیا به عنوان بازیگر این نقش توضیح داد که بیلا نقش به مراتب پررنگ‌تری در سریال خواهد داشت و در سیاست‌ها و نبردهای پیش و رو تاثیر بیش‌تری نسبت به کتاب‌ها می‌گذارد. ظاهرا بیلا تارگرین یک سلاح مهم هم به دست می‌آورد که روی نقش دیمون تارگرین تاثیرگذار خواهد بود. اما چگونه؟

بتانی آنتونیا در طی مصاحبه خود اعلام کرد که در فصل دوم سریال خاندان اژدها شمشیر Dark Sister را به دست می‌گیرد و با آن مبارزه می‌کند؛ شمشیری که در کتاب‌های مارتین به شاهزاده دیمون تعلق دارد و یکی از نمادهای وی به حساب می‌آید. این در حالی است که در هیچ یک از کتاب‌های اصلی بیلا تارگرین از شمشیر پدر خود استفاده نمی‌کند و به دارک سیستر دست نمی‌زند. دارک سیستر در کنار شمشیر Blackfyre که در تصاحب ایگان تارگرین دوم قرار دارد، یکی از سلاح‌های باستانی و افسانه‌ای دنیای بازی تاج و تخت بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است. همین موضوع و گرفتن دارک سیستر از دستان دیمون تاثیر بزرگی روی این شخصیت جذاب و سرنوشت او خواهد داشت.

فصل دوم سریال خاندان اژدها

دیمون در فصل اول هم دارک سیستر را از خود دور نکرد

اما این پایان کار نیست. در کتاب‌های جورج آر. آر. مارتین شخصیت دیمون تارگرین با استفاده از دارک سیستر کارهای بزرگی انجام می‌دهد. حالا که این شمشیر دیگر در دست‌های او قرار ندارد متعاقبا بسیاری از رویدادهای داستانی با تغییر مواجه خواهد شد. دیمون تنها حامل دارک سیستر در وقایع رقص اژدهایان محسوب می‌شود و حتی در فصل ابتدایی House of Dragon نیز این سلاح باستانی را از خود دور نکرد.

در طی داستان رمان Fire & Blood دارک سیستر در نبردهای بزرگ رقص اژدهایان در دستان دیمون تارگرین قرار دارد. اما حالا که این اتفاق در فصل دوم سریال خاندان اژدها رخ نمی‌دهد، دیمون باید دلیل خوبی برای اهدا کردن این شمشیر داشته باشد. دیمون این شمشیر را از پدربزرگ خود یعنی پادشاه جهاریس (Jaehaerys) به خاطر مهارت‌هایش در مبارزه دریافت کرد و برای آن ارزش زیادی قائل است. حال اگر دیمون به نحوی به شمشیر Blackfyre دست پیدا نکند، کل این داستان منطق خود را از دست می‌دهد. پس باید منتظر باشیم و ببینیم که سازندگان سریال در شبکه اچ بی او چه بهانه‌ای برای تغییر این جزء بزرگ از داستان دارند.

فصل دوم سریال خاندان اژدها: هرآنچه که باید در مورد جنگ داخلی تارگرین بدانید

با توجه به وقایع کتاب Blood & Fire، دارک سیستر در طی نبردی که در بالای Gods Eye و بین دیمون و ایماند صورت می‌گیرد نقش پررنگی دارد. هرچند که مبارزه مستقیم دیمون و ایماند احتمالا تا فصل سوم سریال رخ نمی‌دهد، اما باید بدانید که این دوئل بزرگ‌ترین رزمی است که این دو کاراکتر در طول عمر خود تجربه می‌کنند. این نبرد در حالتی رخ می‌دهد که دیمون و ایماند روی اژدهای خود سوار هستند و در بالای Gods Eye آسمان را به رنگی کبود در می‌آورند و زمین و زمان را می‌لرزانند. در این نقطه دارک سیستر بزرگ‌ترین نقش خود در داستان را ایفا می‌کند و سرنوشت هفت قلمرو را برای همیشه تغییر می‌دهد؛ رویدادی که بهتر است به آن نپردازیم تا داستان برای شما لو نرود.

نظرتان در این باره چیست؟ دیدگاه‌های خود را با تیم کافه‌بازار و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: Screen Rant


ده بازی که ساعت‌ها تو دنیای اون‌ها غرق می‌شیم

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
هلیا
پاسخ

پس امیدوارم سرنوشت دیمون و رینیرا عوض شه و مثل کتابشون نباشه 😁

محمد
پاسخ

😐😐