ترفندها

قدم به قدم آموزش ساخت معجون weaving در بازی ماینکرفت

آپدیت ۱.۲۱ بازی ماینکرفت (Minecraft) یکی از هیجان‌انگیزترین بروزرسانی‌های سال‌های اخیر بوده است. مکان جدید اتاق‌های آزمایشی (trial chambers)، همراه با بلوک‌های vault و اسپاونرهای آزمایشی در داخل آن، پایه‌های هیجان‌انگیزی را برای محتواهای آینده ایجاد می‌کنند، در حالی که سلاح جدید گرز و bad omen هم بسیار شگفت‌انگیز بود. تغییر غیرمنتظره دیگری که با آپدیت ۱.۲۱ ارائه می‌شود، چهار معجون جدید برای تکمیل لیست معجون‌های شگفت انگیز بازی ماینکرفت است.

جالب‌ترین این معجون‌ها weaving نام دارد که باعث می‌شود ماب‌های آسیب دیده در هنگام کشته شدن منفجر شوند. این اثر منحصر به فرد قابلیت ساختن تار عنکبوت‌های تجدید پذیر را دارد که برای سازندگانی که با استفاده از آن‌ها به عنوان دکوراسیون لذت میبرند، مفید است. در ادامه با مجله بازار همراه باشید تا جزئیات بیشاتر از نحوه ساخت معجون weaving را بدانید.

طرز تهیه معجون جدید weaving در بازی ماینکرفت

معجون جدید weaving طرز ساختی دارد و برای درست کردن آن باید مراحلی را طی کنید که عبارتند از:

۱) یک brewing stand تهیه کنید

خانه‌های روستایی یک راه عالی برای بدست آوردن یک brewing stand در بازی ماینکرفت هستند.
خانه‌های روستایی یک راه عالی برای بدست آوردن یک brewing stand در بازی ماینکرفت هستند.

اولین کاری که برای تهیه هر یک از معجون‌های جدید در آپدیت ۱.۲۱ ماینکرفت باید انجام دهید، این است که یک brewing stand باید تهیه کنید. دو راه اصلی برای انجام این کار وجود دارد. اولین مورد لوت یک ایگلو در زیرزمین یا در یک دهکده است و در هر یک از آن می‌توانید brewing stand را پیدا کنید. راه دوم برای تهیه brewing stand ساختن آن است. این کار با سه بلوک سنگی و یک میله بادی انجام می‌شود. این مستلزم سفر به دنیای Nether است، زیرا آن‌ها را فقط می‌توان با کشتن ماب بلیز بدست آورد.

۲) مواد اولیه را پیدا کنید

ماین شفت‌ها (mineshaft) بهترین راه برای بدست آوردن تعداد زیادی تار عنکبوت در بازی ماینکرفت هستند.
ماین شفت‌ها (mineshaft) بهترین راه برای بدست آوردن تعداد زیادی تار عنکبوت در بازی ماینکرفت هستند.

با این حال، سفر به Nether به دو دلیل ضروری است. اولین مورد این است که میله‌های بادی برای تغذیه پایه‌های دم کردن از طریق پودر بلیز نیز استفاده می‌شود. مورد دوم این است که معجون‌های weaving از معجون‌های نامناسب به عنوان پایه استفاده می‌کنند که با استفاده از وارت (wart) دنیای nether که فقط در قلعه‌های آن یافت می‌شود، درست می‌شوند. ماده مورد نیاز برای تبدیل این معجون ناهنجار به معجون weaving یک بلوک تار عنکبوت است. این بلوک‌ها به‌طور طبیعی در میان میان‌ شفت‌ها (mineshaft)، دژهای مستحکم، ایگلوهای زیرزمینی، دهکده‌های متروکه و اتاق‌های اسپاونر عنکبوت عمارت جنگلی ماینکرفت تولید می‌شوند. برای بدست آوردن تار عنکبوت باید از قیچی (shears) استفاده کنید، زیرا با استفاده از هر روش دیگری برای شکستن آن، کار خراب می‌شود.

به غیر از آن، برای ساختن بطری‌های شیشه‌ای که به عنوان پایه معجون استفاده می‌شود، باید مقداری ماسه (sand) را به کار ببرید. از آنجایی که معجون‌ها در مجموعه‌های سه تایی دم می‌شوند، هر مضرب از سه بطری آب برای به حداکثر رساندن کارایی استفاده از مواد تشکیل دهنده توصیه می‌شود.

۳) معجون‌های awkward دم کنید

استفاده از وارت (wart) برای دم کردن معجون‌های awkward یک مرحله مهم در بازی ماینکرفت است.
استفاده از وارت (wart) برای دم کردن معجون‌های awkward یک مرحله مهم در بازی ماینکرفت است.

می‌توانید با قرار دادن بطری‌های آب در پایین رابط کاربری brewing stand، فرآیند درست شدن واقعی معجون را شروع کنید. از اینجا، چند تکه پودر بلیز را به محل سوخت جایگاه اضافه کنید تا سرعت پیشبرد فرآیند کار را تقویت کنید. مرحله آخر برای دم کردن معجون‌های awkward، قرار دادن وارت در شکاف مواد است. این کار به آرامی بطری‌های آب را به معجون‌های awkward تبدیل می‌کند.

۴) معجون‌های weaving را درست کنید

حتی یک تار عنکبوت برای پیشرفت کار کافی است.

معجون‌های awkward را می‌توان در brewing stand نگه داشت، زیرا شیارهای ورودی و خروجی مشترک هستند. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک تار عنکبوت را در شکاف مواد قرار دهید تا جایگزین وارت‌ زیر استفاده شده شود. این به طور مشابه معجون‌های awkward را به معجون weaving تبدیل می‌کند. در حالی که معجون‌ها آماده هستند، چند ماده دیگر وجود دارد که می‌توانید برای بهتر شدن آن‌ها اضافه کنید. دو مورد اول اثر معجون را تغییر می‌دهند، با رداستون که مدت اثر را افزایش می‌دهد و گلوستون باعث قوی‌تر شدن معجون‌ها می‌شود.

بیشتر بخوانید: چگونه در آپدیت ۱.۲۱ بازی ماینکرفت حمله به دهکده را شروع کنیم؟

دو ماده بعدی نحوه استفاده از معجون‌ها را تغییر می‌دهد. استفاده از باروت روی معجون، آن را به یک معجون اسپلش تبدیل می‌کند، در حالی که اضافه کردن نفس اندر دراگون (ender dragon breath)، آن معجون اسپلش را به معجون AoE Lingering تبدیل می‌کند. نظر شما در این باره چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما درباره این موضوع به اشتراک بگذارید.

بهترین بازی‌های عید به پیشنهاد یوتوبرها

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آیلین💙🩵💜
پاسخ

عالیه