آخرین اخبار ماینکرافت خبر

طرفداران ماینکرفت در مورد ویژگی‌هایی که باید به دنیای End اضافه شود بحث کردند

بازیکنان ماینکرفت (Minecraft) اخیراً درباره ویژگی‌های جدیدی صحبت کرده‌اند که می‌تواند به طور گسترده قلمروی End را بهبود بخشد. اخیرا اگر باخبر شده باشید، استودیوی سازنده بازی یعنی موجانگ (Mojang) قلمرو Nether و Overworld را بهبود بخشیده و ویژگی‌های زیادی مانند ماب جدید، بیوم، مکان‌ها، آیتم‌ها، مکانیسم‌ها و غیره را به آن اضافه کرده است. از آن رو، بسیاری از بازیکنان در ساب ردیت رسمی ماینکرفت در مورد آنچه که سازندگان سوئدی می‌توانند اضافه کنند تا قلمروی End را دوباره جذاب کنند، بحث کردند. در ادامه با مجله بازار همراه باشید تا بدانید ماجرا از چه قرار است و طرفداران چه موارد و ایده‌هایی را با یکدیگر تبادل کرده‌اند.

طرفداران ماینکرفت درباره ویژگی‌های جدیدی صحبت کردند که می‌توان به قلمروی End اضافه کرد

قلمروی End در بازی ماینکرفت که عجیب بوده و هنوز هم پر از اسرار است.

قلمروی End در بازی ماینکرفت که عجیب بوده و هنوز هم پر از اسرار است.

کاربری با نام Conart557 تصویری از قلمرو End منتشر کرد و از جامعه طرفداران بازی پرسید که دوست دارند چه ویژگی‌های جدیدی را در آن ببینند. از آنجایی که بسیاری از بازیکنان در انجمن Minecraft می‌خواهند End بروزرسانی قابل‌توجهی دریافت کند، بخش نظرات مملو از پیشنهادات بود. خود این پست در عرض ۱۲ ساعت توانست بیش از ۲۰۰۰ لایک دریافت کند. بسیاری از بازیکنان در مورد اضافه شدن بیوم‌های جدید به قلمروی End بحث کردند. در حالی که این قلمرو عجیب و متروک دارای بیوم‌هایی مانند The End، Small End Islands، End Midlands، End Highlands و End Barrens است، اما همه آن‌ها شبیه به یکدیگر هستند.

انجمن طرفداران در مورد این که چگونه تم قلمروی End می‌تواند حفظ شود و در عین حال بیوم‌های منحصربه‌فردی مانند End Cities رها شده با ماب جدید، کشتی‌های سقوط کرده، استخرهای خشک شده با مرجان‌های مرده و غیره را اضافه می‌کند، صحبت کردند. برخی به طور جالبی بحث کردند که استودیوی موجانگ می‌تواند بیشتر در حوزه پایانی محور Y باشد. این اساساً به آن معنی است که جامعه طرفداران می‌خواهد زمین‌های با ارتفاع بیشتری مانند کو‌ه‌ها و سازه‌های بلند را در این دنیا ببینند. از زمان نگارش این مقاله، قلمروی End فقط در بیشتر جزایر خود دارای زمین‌های مسطح و هموار است.

بسیاری از بازیکنان اشاره کردند که دوست دارند ماب‌های جدیدی را به غیر از اندرمن (Enderman) و شولکر (Shulker) را ببینند که در قلمروی End اسپاون می‌شوند. با این حال، به ندرت تعداد کمی با ایده‌های جدید ماب‌ها به بحث اضافه شدند. برخی حتی چندین ویژگی کوچکتر مانند منابع غذایی، سوخت و غیره را می‌خواستند تا قلمروی End را پایدارتر و قابل زندگی‌تر کنند. همه بازیکنان در ساب ردیت محتواهای اضافه‌ی جدیدی را برای قلمروی End پیشنهاد نکرده‌اند. برخی وارد بحث‌های عمیقی در مورد این که چگونه پوچی، خالی بودن و سکوت وهم‌آوری End در صورت دریافت ویژگی‌های جدید مانند مکان‌ها و ماب، می‌تواند نظم آنجا را مختل کند.

۱۰ چیزی که همه بازیکنان ماینکرافت حداقل یک‌بار تجربه کرده‌اند

آن‌ها حتی در مورد مشکلاتی که استودیوی موجانگ ممکن است در هنگام افزودن چیزهای جدید به قلمرو End با آن مواجه شود، صحبت کرده و به آن اشاراتی داشتند. نظر شما در این باره چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما درباره این موضوع به اشتراک بگذارید.

منبع: sportskeeda


بازی‌های جذابی که شما را درون خود غرق می‌کنند 

ده بازی که ساعت‌ها تو دنیای اون‌ها غرق می‌شیم
تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد پویا
پاسخ

البته باید دانست هر تغییر باید بر پایه ی داستان ماینکرفت پیش بره. موجانگ می خواد داستان و ماجرا حفظ شود.

مهدی قاطعی
پاسخ

عالی پشمام ریختت