خبر

طبق شایعه‌ی جدیدی کنفرانس بعدی پلی استیشن امکان دارد ماه آینده برگزار شود

به گفته یکی از منابع معتبر، زمان برگزاری شوکیس بعدی پلی استیشن (PlayStation) ممکن است در ماه می سال ۲۰۲۴ بوده و حاوی خبری در مورد عنوان ریمیک سایلنت هیل ۲ (Silent Hill 2) از کونامی باشد. اگر این شایعه صحت داشته باشد، طرفداران پلی استیشن می‌توانند منتظر جزئیات بیشتری در مورد عناوین بعدی کنسول پلی استیشن ۵ (PS5) در این شوکیس باشند. در مورد وضعیت بازی سایلنت هیل ۲ ریمیک هم باید گفت که این عنوان در تاریخ ۳۱ ژانویه جدیدترین تریلر خود را به نمایش گذاشت که به بازیکنان یک نگاه اولیه از سیستم مبارزات این بازی می‌دهد.

این تریلر برای طرفداران اصلی سایلنت هیل ۲ بحث‌برانگیز بود، زیرا مبارزات بازی نشان می‌داد که نسخه ریمیک بیشتر اکشن خواهد بود و تاکید کمتری بر روایت داستان دارد. علاوه بر این، مطالب لو رفته از گیم استاب (GameStop) نشان می‌دهد که نسخه بازسازی شده در اواخر سال ۲۰۲۴ منتشر می‌شود. اطلاعات رسمی در مورد انتشار Silent Hill 2 به همراه تصاویر جدید از گیم پلی، می‌تواند در رویداد شایعه شده سونی ارائه شود.

به گفته جف گراب در آخرین قسمت از Giant Bombcast، رویداد بعدی پلی استیشن شوکیس یا استیت آف پلی (State of Play) در ماه مه ۲۰۲۴ اتفاق خواهد افتاد. گراب در مورد تاریخ احتمالی برگزاری توضیح بیشتری نداد، اما او اشاره کرد که اخبار مربوط به سایلنت هیل ۲ ریمیک را احتمالا می‌توان از آنجا دنبال کرد. همچنین تاریخ انتشار برای نسخه ریمیک ممکن است بزودی اعلام شود، زیرا رتبه بندی اخیر ESRB برای سایلنت هیل ۲ نشان می‌دهد که تاریخ انتشار بازی ممکن است بزودی اعلام شود. علاوه بر این، گراب معتقد است که سالینت هیل ۲ هنوز هم در مسیر انتشار تعیین شده یعنی قبل از پایان سال ۲۰۲۴ برای PS5 و PC قرار دارد.

سایلنت هیل 2 ریمیک برای پی سی و کنسول جدید پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.
سایلنت هیل ۲ ریمیک برای پی سی و کنسول جدید پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

گراب در توییتر توضیحات بیشتری ارائه کرد و ادعا کرد که شوکیس پلی استیشن صرفاً روی سایلنت هیل ۲ متمرکز نخواهد شد. این بدان معنی است که طرفداران پلی استیشن می‌توانند منتظر اخبار و تریلرهایی برای بازی‌های آینده PS5 باشند که در سال ۲۰۲۴ منتشر خواهند شد. در ادامه گراب همچنین خاطرنشان می‌کند که تمایل دارد رویداد پلی‌استیشن در ماه می برگزار شود که معمولاً یک ساعت یا بیشتر طول می‌کشد. شوکیس قبلی پلی استیشن در ۲۴ می ۲۰۲۳ برگزار شد و تقریباً یک ساعت و ۱۲ دقیقه طول کشید.

بیشتر بخوانید: بزرگ‌ترین رسانه انیمه در ژاپن ۱۵ اثر مورد‌انتظار بهار سال ۲۰۲۴ را معرفی کرد

اگرچه رونمایی از گیم پلی بازی مورد استقبال بسیاری از طرفداران سایلنت هیل قرار نگرفت، اما فرآیند توسعه سایلنت هیل ۲ ریمیک به طور پیوسته رو به اتمام است. از آنجایی که بازی در مراحل پایانی توسعه قرار دارد، احتمالاً تا چند ماه آینده اخباری در مورد Silent Hill 2 منتشر خواهد شد. Summer Game Fest 2024 می‌تواند اخبار بیشتری در مورد Silent Hill 2 و سایر نسخه‌های جدید از بازی‌ها را ارائه دهد. نظر شما در این باره چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما درباره این موضوع به اشتراک بگذارید.

ویدئوی امسال چه بازی‌های خفنی خواهند آمد؟

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها