فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز
اخبار سینما و انیمیشن خبر

ویلن فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز به شایعات بازگشت به نقش خود واکنش نشان داد

یکی از ویلن‌های فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز یا همان The Amazing Spider-Man که اندرو گارفیلد در آن نقش پیتر پارکر را برعهده داشت، به شایعات مربوط به بازگشت به نقش خود واکنش نشان داده است. این واکنش در پی بحث‌هایی شکل گرفت که به بازگشت او به دنیای فیلم‌های ابرقهرمانی مربوط می‌شدند.

فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز که دو نسخه از آن در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ اکران شد هیچ وقت آنطور که باید به موفقیت نرسیدند و باعث شدند که نسخه‌های بعدی این مجموعه رنگ واقعیت به خود نگیرند. با این حال خود اندرو گارفیلد در سال ۲۰۲۱ و در فیلم اسپایدرمن: راهی به خانه نیست شانس مجددی برای ایفای نقش پیتر پارکر داشت و چند دقیقه‌ای به قالب اسپایدی بازگشت. علاوه بر خود گارفیلد چندی از دشمنان او در فیلم‌های The Amazing Spider-Man هم در No Way Home حضور داشتند که مهم‌ترین آن‌ها جیمی فاکس در نقش الکترو بود.

شایعه حضور سیدنی سویینی در فیلم اسپایدرمن ۴ با کارگردانی سم ریمی

اما در میان دشمنان اسپایدرمن نسخه اندرو گارفیلد یکی از آن‌ها در «راهی به خانه نیست» حضور پیدا نکرد. دین دیهان که در فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲ نقش هری آزبورن و گرین گابلین را برعهده داشت به گردهمایی اسپایدرمن‌ها نرسید و در این فیلم غایب بود. حال هنگامی که از دیهان درباره علاقه‌اش به بازگشت به نقش هری آزبورن سوال کردند او پاسخ جالبی داد. دین دیهان در پاسخ گفت که «هیچ وقت نگو هرگز»، اما او انتظار ندارد که به این زودی‌ها پیشنهاد جدیدی از سوی شرکت مارول دریافت کند.

فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز

گرین گابلین نسخه دین دیهان جذابیت‌های خاص خود را داشت

این بازیگر ۳۸ ساله آمریکایی در ادامه توضیح داد:«من می‌گویم که هرگز نگو هرگز. اما صادقانه باید بگویم که من ۱۰ سال است با کسی که به ساخت فیلم اسپایدرمن مرتبط باشد صحبت نکرده‌ام. بنابراین اگر به من زنگ زده شود (پیشنهاد داده شود) غافلگیر خواهم شد. منظور من این است که ببینید، من عاشق بازی در شخصیت‌های کمیک بوکی، ابرقهرمان‌ها و این چیزها هستم. من خیلی دوست دارم به نحوی به آن دنیا بازگردم. حال اگر این بازگشت (به دنیای کمیک بوکی) به اسپایدرمن مربوط باشد من غافلگیر می‌شوم، چرا که همان‌طور که گفتم من در ۱۰ سال گذشته هیچ تلفن یا ایمیلی از سوی سازندگان اسپایدرمن دریافت نکرده‌ام.»

هرچند که هری آزبورن نسخه دین دیهان در راهی به خانه نیست غایب بود و جزئی از دنیای سینمایی مارول محسوب نمی شود، اما راه‌های مختلفی برای احیا شخصیت او وجود دارد. یکی از این راه‌ها می‌تواند به ساخت فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۳ مربوط باشد، به خصوص به این خاطر که طرفداران زیادی خواستار ساخت نسخه سوم این مجموعه هستند. یا اگر بخواهیم به گزینه‌ای دیگر اشاره کنیم می‌توانیم به انیمیشن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse بپردازیم؛ چرا که جا به جایی در دنیاهای مختلفی در این انیمیشن چیز عجیبی نیست و به کرات رخ می‌دهد.

سازندگان اسپایدرمن در حین استخدام بازیگران زندایا را نمی‌شناختند

اما اگر بخواهیم احتمال حضور او در دنیای سینمایی مارول یا MCU را در نظر بگیریم، احتمالا دو فیلم Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars محتمل‌ترین گزینه باشند؛ چرا که در این دو فیلم شاهد بازگشت بسیاری از شخصیت‌های قدیمی مارول خواهیم بود. اگر چنین اتفاقی رخ دهد نه تنها شاهد حضور مجدد دیهان در نقش گرین گابلین می‌شویم، بلکه می‌توانیم به آرزوی دیرینه خود یعنی بازگشت گارفیلد به نقش پیتر پارکر برسیم.

در حالی که دین دیهان در فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز به خوبی از پس نقش خود برآمد، اما سایر جنبه‌های ضعیف فیلم باعث اتلاف پتانسیل او شد. پس از اکران ناموفق دو نسخه ابتدایی سونی قید ادامه مجموعه را زد و ساخت شماره سوم و چهارم را لغو کرد. شاید اگر این اتفاق رخ نمی‌داد می‌توانستیم شاهد هنرمندی بیش‌تری از این بازیگر جذاب باشیم.

نظر شما در این باره چیست؟ دیدگاه‌های خود را با تیم کافه‌بازار و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: Screen Rant


بهترین بازی‌های کامپیوتری و کنسولی که روی موبایل هم اجرا می‌شوند

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها