آخرین اخبار ماینکرافت خبر

بهترین ویژگی‌های فنی بروز رسانی ۱.۲۱ ماینکرفت

ماینکرفت (Minecraft) 1.21 که به عنوان Tricky Trials نیز شناخته می‌شود، بالاخره از راه رسید. هم اکنون بازیکنان بی‌شماری از محتوای آن لذت می‌برند، اما برخی از ویژگی‌ها به اندازه سایرین قابل مشاهده نیستند. طرفداران در مورد اتاق های آزمایشی، برییز، گرز و موارد دیگر می‌دانند، اما تغییرات فنی در بروز رسانی اعمال شده است که ممکن است از آن‌ها بی خبر باشند. از معرفی سلکتورهای هدف‌گیری جدید برای دستورات (commands) گرفته تا ساخت موارد قابل سوار شدن با قابلیت عبور از پورتال‌های Nether، جزو چندین ویژگی فنی میانکرفت ۱.۲۱ هستند که ارزش دانستن دارد. با توجه به این اطلاعات، بررسی برخی از بهترین ویژگی‌های فنی بروز رسانی Tricky Trials ضرری ندارد. در ادامه با مجله بازار همراه باشید.

۱) قایق‌ها در نسخه جاوا می‌توانند به طناب وصل شوند

قایق‌ها در نهایت می‌توانند به طناب‌ها در ماینکرفت 1.21 متصل شوند.

قایق‌ها در نهایت می‌توانند به طناب‌ها در ماینکرفت ۱.۲۱ متصل شوند.

اگرچه این ویژگی قبلاً در نسخه بدراک ماینکرفت وجود داشت، اما بازیکنان نسخه جاوا در نهایت می‌توانند طناب‌ها (leads) را به قایق‌ها متصل کنند و همین ویژگی روند جابجایی آن‌ها را در اطراف (به ویژه خارج از آب) آسان‌تر کند. برای مثال، حمل و نقل ویلیجرها از طریق قایق، فرآیند بسیار ساده‌تری است، زیرا بازیکنان می‌توانند به سادگی یک ویلیجر را در یک قایق قرار داده و سپس آن را با طناب بکشند.

۲) انچنتمنت‌ها، نقاشی‌ها و دیسک‌های موسیقی مبتنی بر داده‌ها هستند

چندین جنبه از ماینکرفت 1.21 اکنون فقط از طریق بسته‌های داده قابل دیکته شدن است.

چندین جنبه از ماینکرفت ۱.۲۱ اکنون فقط از طریق بسته‌های داده قابل دیکته شدن است.

این ویژگی ممکن است یکی از نادیده‌گرفته‌ شده‌ترین ویژگی‌های ماینکرفت ۱.۲۱ باشد، اما برای بازیکنانی که عاشق شخصی‌سازی بازی هستند، یک برد بزرگ محسوب می‌شود. نقاشی‌ها، انچنتمنت‌ها و دیسک‌های موسیقی اکنون مبتنی بر داده‌ها هستند و به بسته‌های داده مربوطه خود متصل می‌شوند و به بازیکنان اجازه می‌دهند تا بسته داده اصلی موجود در بازی را ویرایش کنند تا مقادیر نقاشی‌ها، انچنتمنت‌ها و دیسک‌های موسیقی را تغییر دهند. این به بازیکنان امکان می‌دهد تا نقاشی‌های سفارشی، انچنتمنت‌های سفارشی و موسیقی سفارشی را بدون نیاز به ایجاد یک دیتا پک جدید معرفی کنند. البته دیتا پک‌های جدید هنوز هم کاملاً خوب کار می‌کنند. با این حال، بازیکنان اکنون می‌توانند دیتا پک بازی اصلی را ویرایش کنند تا قسمت‌های مختلف گیم پلی را به دلخواه خود تغییر دهند.

۳) موجودات را می‌توان با خود به پورتال‌های nether برد

در ماینکرفت 1.21 می‌توان از طریق پورتال‌های ندر (nether)، موجودات سواری مانند اسب‌ها و گاری‌های معدنی را با خود همراه کرد.

در ماینکرفت ۱.۲۱ می‌توان از طریق پورتال‌های ندر (nether)، موجودات سواری مانند اسب‌ها و گاری‌های معدنی را با خود همراه کرد.

طرفداران ماینکرفت اکنون می‌توانند برخی از روش‌های حمل و نقل مورد علاقه خود را از طریق پورتال‌های nether استفاده کنند. بروز رسانی ۱.۲۱ به موجودات قابل سوار شدن از جمله ماین کارت، قایق، اسب، الاغ، قاطر، خوک و غیره را اجازه می‌دهد تا مستقیماً از طریق یک پورتال nether منتقل کرد. بازیکنان در نهایت می‌توانند شبکه‌ای از ماین کارت Overworld-to-Nether یا رویاهای خود را ایجاد کنند یا سوار بر اسب به یک قلعه nether حمله کنند. به احتمال زیاد حتی چیزهای بیشتری وجود دارد که این ویژگی می‌تواند معرفی کند. به احتمال زیاد فقط زمان زیادی خواهد بود که بازیکنان آن‌ها را کشف کنند و در نتیجه بتوانند سازه‌های باورنکردنی ایجاد کنند.

۴) اضافه شدن یک سلکتور دستور جدید به نام @n

کدهای دستوری ماینکرفت اکنون می‌توانند با سلکتور @n نزدیکترین موجود به executor را انتخاب کنند.

کدهای دستوری ماینکرفت اکنون می‌توانند با سلکتور @n نزدیکترین موجود به executor را انتخاب کنند.

سلکتورهای کمندز در دستورات Minecraft (مانند @a، @s، @e و غیره) روش جدیدی برای هدف قرار دادن موجودات در بروز رسانی ۱.۲۱ دریافت کرده است. به طور خاص، این روش جدید شکل سلکتور جدید یعنی @n است که دستور را روی نزدیک‌ترین موجود نسبت به بازیکن/بلاکی که آن را لانچ کرده است، اجرا می‌کند. این دستور باید به طور کلی به هدف گیری دستوری دقیق‌تر اجازه دهد. به عنوان مثال، اگر یک بلوک command با /give اجرا شود تا به بازیکنان سلاح، زره یا ابزار بدهد، می‌توان از designator تارگت @n برای اجرای دستور برای بازیکن نزدیک به بلوک استفاده کرد.

کدام مکان‌های بازی ماینکرفت کم یاب‌ترین لوت‌ها را دارند؟

۵) رد استون داست جادوگر افزایش یافته است

جادوگران به منابع بادوام‌تر رد استون داست در بازی ماینکرفت تبدیل شده‌اند.

جادوگران به منابع بادوام‌تر رد استون داست در بازی ماینکرفت تبدیل شده‌اند.

در حالی که استخراج رد استون داست یک راه عالی برای بدست آوردن این منبع است، بروز رسانی ۱.۲۱ جادوگران را به منبع بادوام‌تری برای بدست آوردن آن نیز تبدیل کرده است. جادوگران اکنون چهار تا هشت رد استون داست را به ازای هر دراپ تضمین می‌کنند و فارم جادوگران می‌تواند به روشی بسیار مطمئن‌تر برای جمع آوری رد استون داست تبدیل شود. یک فارم جادوگر خوش ساخت ممکن است حتی بتواند نیاز به استخراج سنگ رد استون را جایگزین کند.

آموزش نحوه ساخت فارم طلا در ماینکرفت ۱.۲۱

جمع آوری فارم‌های جادوگر به زمان و تلاش نیاز دارد. با این حال، اکنون که جادوگران رد استون داست بیشتری دراپ می‌کنند، حتی از زمانی که بوده‌اند، بهره وری بیشتری دارند و خواهند داشت. نظر شما در این باره چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما درباره این موضوع به اشتراک بگذارید.

منبع: sportskeeda


میزگیم سینمایی با امید لنون و شایان | چی بیینیم؟ چی بازی کنیم؟

میزگیم سینمایی با امید لنون و شایان | چی بیینیم؟ چی بازی کنیم؟

Loading

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Mammad
پاسخ

قابلیت کد enchant.night vision.infinit.هم از بین رفته😕

پندار سالور
پاسخ

بازی خوبیه من دوستش دارم بد نیست