آخرین اخبار ماینکرافت خبر

سلاح جدید ماینکرفت هر دشمنی را با یک ضربه از بین می‌برد

علیرغم این که بازی ماینکرفت (Minecraft) یکی از بزرگترین و خلاقانه‌ترین سندباکس‌های تاریخ ویدئو گیم است، انتخاب سلاح‌های قدرتمند در این بازی به طرز شگفت آوری محدود است. بدون مادها، اگر ابزارهایی مانند کلنگ یا بیل را نادیده بگیریم، اساساً فقط سه سلاح قدرتمند کامل در اختیار دارید. به زودی نوع چهارم این نوع سلاح‌ها در بازی ماینکرفت وجود خواهد داشت که در حال حاضر جامعه طرفداران در مورد آن در حال بحث و تبادل اطلاعات هستند. سلاح جدید یک گرز است که روی کاغغذ توانایی بسیار قدرتمندی دارد. با این حال در عمل، استفاده از آن همیشه چندان آسان نخواهد بود و باید تمرین کرد تا امکان استفاده درست از آن میسر شود. در ادامه با مجله بازار همراه باشید.

سلاح جدید گرز در بازی ماینکرفت می‌تواند ضربات هولناکی را به دشمنان وارد کند

یک بازیکن در ماینکرفت که سلاح جدید گرز را در اختیار دارد.

یک بازیکن در ماینکرفت که سلاح جدید گرز را در اختیار دارد.

گرز با یک دست چرخانده می‌شود و به عنوان مثال می‌توان آن را با یک سپر ترکیب کرد. گرز در حال حاضر به تنهایی یک سلاح بسیار خوب است که با هر ضربه هفت واحد دمیج یا همان آسیب می‌تواند به دشمنان وارد کند و سرعت حمله ۱.۶ دارد. این باعث می‌شود که گرز به اندازه یک شمشیر الماس قوی باشد. با این حال، یک ویژگی خاص دیگر نیز دارد. وقتی از بالا به سمت دشمن بیفتید، گرز می‌تواند آسیب بیشتری وارد کند. هر چه از ارتفاع بالاتری بیفتید، آسیب بیشتری وارد خواهید کرد. بنابراین از نظر تئوری یا همان روی کاغغذ می‌توانید هر دشمنی را با یک ضربه بکشید.

چگونه سلاح جدید گرز را بدست آوریم؟

&

;

مانند شمشیر و تبر، گرز نیز قابل ساخت است و با آخرین سلاح سرد تازه معرفی شده متفاوت است. این تریدنت بود که شش سال پیش وارد بازی شد و تا به امروز فقط به عنوان لوت یافت می‌شود. شما می‌توانید سلاح جدید گرز را خودتان بسازید، اما مواد لازم برای آن به راحتی پیدا نمی‌شود. برای درست کردن آن در کرفتینگ تیبل به یک Heavy Core و یک Gust Rod نیاز دارید.

هوش مصنوعی Copilot مایکروسافت بزودی می‌تواند به شما در بازی ماینکرفت کمک کند

نظر شما در این باره چیست؟ آیا تجربه ساخت سلاح جدید گرز (mace) را در بازی ماینکرفت داشته‌اید؟ لطفا نظرات خود را با ما درباره این موضوع به اشتراک بگذارید.

منبع: gamestar


بهترین بازی‌های ۲۰۲۴ با امید لنون و شایان

Loading

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
برو بچه ک.ونی
پاسخ

شاید مغز نداشته باشم وای یه فکرایی دارم🗿

برو بچه ک.ونی
پاسخ

شاید مغز نداشته باشم وای یه فکرایی دارم.🗿

برو بچه ک.ونی
پاسخ

‌شاید مغز نداشته باشم وای یه فکرایی دارم🗿 ‌ای جان

برو بچه ک.ونی
پاسخ

خوبه

متینم
پاسخ

یه بار توی هاردکور میخواستم برم دنبالش‌.
پیدا هم کردم مکانش رو.
اما توسط اندرمنی که اشتباهی بهش اتک دادم، کشته شدم