انتخاب سردبیر برترین‌ها بهترین بازی‌‌ها

بهترین دیالوگ‌های بازی GTA: San Andreas

تجربه بازی GTA: San Andreas هنوز هم مثل سال ۲۰۰۴ جذاب و لذت‌بخش است، به خصوص با گرافیک به‌روز شده بازی. سه‌گانه سه بعدی سری GTA پایه‌گذار موفقیت این روزهای این فرنچایز است و جی تی ای سان آندریاس نقطه اوج این سه‌گانه محسوب می‌شود. این بازی ترکیبی عالی از اکتشاف در دنیایی جهان باز، کمدی جذاب و اکشن فوق‌العاده را ارائه می‌دهد. در اصل، نام Grand Theft Auto به بهترین شکل بازی GTA San Andreas را توصیف می‌کند. یکی از مولفه‌های اصلی موفقیت این عنوان به عنوان یک بازی Grand Theft Auto، شخصیت‌های فوق العاده آن است. هر شخصیت بازی نمادین و به‌یادماندنی است، اما چیزی که به این شخصیت‌ها عمق و احساس می‌دهد، دیالوگ‌های آن‌هاست. داستان و نویسندگی بازی‌های Grand Theft Auto همیشه درخشان بوده است، اما چیزی در مورد San Andreas وجود دارد که واقعا می‌درخشد. حال این سوال به میان می‌آید که بهترین دیالوگ‌های GTA: San Andreas کدامند؟ با مجله کافه بازار همراه باشید تا به جواب این سوال برسیم.

«از جاذبه متنفرم!»

– CJ (کارل جانسون)

هیچوقت در GTA San Andreas از ارتفاعات بلند نپرید

هیچوقت در GTA San Andreas از ارتفاعات بلند نپرید

کنترل شخصیت CJ بسیار لذت‌بخش است. حس شوخ‌طبعی خاص، دیالوگ‌محور بودن و کاریزمای بالا، همه چیز او را به یک کاراکتر جذاب و به‌یادماندنی تبدیل می‌کند. شخصیت او دائما با شما ارتباط برقرار می‌کند، بدون اینکه بیش از حد جدی و خشک باشد. از آنجایی که دوست داشتن او بسیار آسان است، بازیکنان مطمئنا می‌خواهند مطمئن شوند که آیا او می‌تواند انتقام خیانت به اعضای گرو استریت را بگیرد یا خیر. همانطور که گفته شد، سی جی همچنین یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های سری GTA است و ممکن است بازیکنان بخواهند از تمام توانایی‌ها و قدرت‌های اون مطمئن شوند. یکی از بهترین راه‌ها برای مطمئن شدن از این موضوع، پریدن از ارتفاع بلند است! اگر بازیکنان از یک ارتفاع کشنده و ترسناک بپرند، سی جی قبل از مردن و راهی بیمارستان شدن، چنین دیالوگ خنده‌داری می‌گوید.

«من باید در خصوص یک چیز اعتراف کنم… من… من نابینا هستم»

– Wu Zi Mu AKA Woozie

ووزی یکی از بامزه‌ترین و بهترین کاراکترهای بازی GTA San Andreas است

ووزی یکی از بامزه‌ترین و بهترین کاراکترهای بازی GTA San Andreas است

برقراری ارتباط با Woozie یکی از بهترین لحظات را در GTA San Andreas می‌سازد. درست زمانی که بازیکنان فکر می‌کردند بهترین بخش بازی را پشت سر گذاشته‌اند، شخصیت منحصربه‌فرد Woozie با دیالوگ‌های خنده‌دار خود، نشان می‌دهد که این عنوان هنوز چیزهای زیادی برای ارائه دارد. برخی از بهترین لحظات بازی زمانی است که Woozie و CJ با یکدیگر تعامل دارند. این گفت‌وگوهای ساده، تجربه‌ای شگفت‌انگیز به وجود می‌آورند و شنیدن صحبت‌های جدی ووزی در مورد این واقعیت که او نابینا است، در حالی که این موضوع در چند ماموریت گذشته کاملا واضح بوده است، به خوبی نشان می‌دهد که چرا از این بازی به عنوان یکی از بهترین و بامزه‌ترین آثار تاریخ یاد می‌شود. کمتر پیش می‌آید که CJ از صحبت دیگران غافل‌گیر شود، اما این دیالوگ از شخصیت ووزی واقعا او را متعجب می‌کند.

«لعنتی! عوضی‌های فریبکار چیدمان رو تغییر دادند!»

– Wu Zi Mu AKA Woozie

ووزی به هیچ وجه اجازه نمی‌دهد که مشکل جسمانی او، مانع رسیدن به اهدافش شود

ووزی به هیچ وجه اجازه نمی‌دهد که مشکل جسمانی او، مانع رسیدن به اهدافش شود

علیرغم نابینا بودن، ووزی بارها و بارها ثابت می‌کند که در سناریوهای جنگی پرتنش، نیرویی است که باید روی او حساب کرد. این واقعیت که که او می‌تواند به هر شکلی که هست، سلاح در دست گرفته، نشانه بگیرد و دشمنان را از بین ببرد، نشان می‌دهد که مهارت‌های حسی او چقدر خوب است. این توانایی به او اجازه می‌دهد که در مبارزات بی‌فایده نباشد و بسیاری از دشمنان را از بین ببرد. با این حال، همه این موارد مانع شوخی اعضای استودیو راکستار نمی‌شود! یک مثال عالی از این موضوع، در طول ماموریتی است که در آن ووزی پایگاه باند Triad را ترسیم کرده است و بسیار نیز به آن می‌بالد. اعتماد به نفس او آنقدر بالا است که بازیکنان باور می‌کنند که این نابغه، توانسته است غیرممکن را ممکن کند. البته همه چیز زمانی که او به یک دیوار آجری برخورد می‌کند و باعث فروریختن آن می‌شود، برملا خواهد شد. شنیدن لعنت فرستادن او به اعضای گروه رقیب به خاطر تغییر طرح ساختمان، یک لحظه واقعا خنده‌دار است و نشان می‌دهد که اعضای راکستار چقدر در نوشتن دیالوگ‌های این بازی، لحظات خوش و خنده‌داری را سپری کردند.

«ببین با اینکه میدونم نابینایی، ولی باید اینو ببینی!»

– CJ

سی جی یکی از باهوش‌ترین کاراکترهای سری GTA است، اما کاثر اوقات خود را دست کم می‌گیرد

سی جی یکی از باهوش‌ترین کاراکترهای سری GTA است، اما کاثر اوقات خود را دست کم می‌گیرد

سی جی مطمئنا یکی از بهترین و تواناترین قهرمانان تمام دوران است. او می تواند دوچرخه، هواپیما و ماشین‌های مختلفی را براند؛ گویا توانایی رانندگی ذاتا در او نهادینه شده است. حتی اگر گاهی اوقات در رانندگی بی‌پروا باشد، اما هیچکس نمی‌تواند توانایی‌های او را زیر سوال ببرد. او همچنین اولین قهرمان سری بازی Grand Theft Auto است که می‌تواند شنا کند، توانایی که امروزه اکثر مردم آن را بدیهی می‌دانند، اما در آن زمان یک اتفاق بزرگ بود. در نهایت، علی‌رغم آنچه اکثر مردم ممکن است تصور کنند، او واقعا باهوش است و می‌تواند نقشه‌های بزرگی را طراحی کند. او هوش نظامی و مبارزه‌ای بالایی دارد و می‌تواند با استفاده از آن‌ها، به راحتی دشمنانش را از بین ببرد. او در اواسط بازی، نقشه یک ماموریت بزرگ را می‌کشد. سی جی به قدری هیجان‌زده است که در شروع کات‌سین این ماموریت، یکی از عجیب‌ترین دیالوگ‌های تاریخ صنعت بازی را به زبان می‌آورد و زمینه را برای یک ماموریت حماسی آماده می‌کند.

«من برات شبیه گنگسترام؟ من یه تاجرم!»

– CJ

دیالوگ‌های خنده‌دار و طعنه‌آمیر سی جی در GTA San Andreas هیچوقت شما را ناامید نمی‌کنند

دیالوگ‌های خنده‌دار و طعنه‌آمیر سی جی در GTA San Andreas هیچوقت شما را ناامید نمی‌کنند

سی جی آنقدر طعنه‌های خنده‌دار در بازی دارد که نمی‌توان به برخی از آن‌ها اشاره نکرد. یکی از این دیالوگ‌ها را زمانی به زبان می‌آورد که پلیس با جدیت به تعقیب او می‌پردازد. سی جی علیرغم ارتکاب جنایات متعدد، خود را به بی‌گناه بودن می‌زند، حتی مستقیما می‌گوید که او یک تاجر است نه یک گنگستر. این دیالوگ نه تنها بسیار خنده‌دار است، بلکه بسیار جالب به نظر می‌رسد. بازی موقعیت اقتصادی سی جی را هنگام نمایش این دیالوگ در آن شرایطی بحرانی، مدنظر قرار می‌دهد.

تاریخچه سری بازی بتلفیلد | Battlefield از ابتدا تاکنون

«من کورم کارل…ولی احمق نیستم!»

– Wu Zi Mu AKA Woozie

سازندگان GTA San Andreas بارها و بارها برای خلق لحظات خنده‌دار، از نابینا بودن ووزی استفاده می‌کنند

سازندگان GTA San Andreas بارها و بارها برای خلق لحظات خنده‌دار، از نابینا بودن ووزی استفاده می‌کنند

نابینا بودن ووزی تا زمانی که سی جی چندین ماموریت او را انجام دهد، فاش نمی‌شود. با این حال، بازی چندین بار برای خلق لحظات کمدی از این موضوع استفاده می‌کند. سی جی از ووزی می‌پرسد که آیا از سیاه پوست بودن او آگاه است یا خیر. این سوال ووزی را به بیان یک دیالوگ به‌یادماندنی وا می‌دارد. او باری دیگر ثابت می‌کند که چرا بسیاری از بازیکنان این شخصیت را بی‌نهایت دوست دارند. تماشای دوستی او با کارل و پیشرفتی که در این رفاقت حاصل می‌شود، یکی از شیرین‌ترین و بهترین لحظات GTA San Andreas است.

«من خیلی خفنم احمق. آره، یه نابغه!»

– رایدر (Ryder)

رایدر یکی از عجیب‌ترین شخصیت‌های GTA San Andreas به حساب می‌آید

رایدر یکی از عجیب‌ترین شخصیت‌های GTA San Andreas به حساب می‌آید

مایه تاسف است که رایدر به گروو استریت خیانت کرد، زیرا او واقعا یکی از بامزه‌ترین شخصیت‌های باند بود. ماموریت‌هایی که با او انجام می‌دادید، حتی اگر در برخی سناریوها دائما به سی ‌جی توهین می‌کرد، بسیار لذت‌بخش بودند. در یکی از این کات‌سین‌ها، رایدر از سی جی می‌پرسد که چرا هرگز دبیرستان را تمام نکرده است. با وجود رگبار توهین‌های خنده‌دار سی‌ جی، این رایدر است که در این صحنه کری خواندن را برنده می‌شود و خود را نابغه‌ای می‌داند که برای درس خواندن در دبیرستان، زیادی باهوش بود. این دیالوگ به خوبی شخصیت رایدر را توصیف می‌کند.

«چه انتظاری داشتی؟ اینجا آمریکاست!»

– CJ

سیاست‌مداران آمریکایی همواره از طعنه‌های سری GTA به فرهنگ جامعه آمریکا، ناراضی بودند

سیاست‌مداران آمریکایی همواره از طعنه‌های سری GTA به فرهنگ جامعه آمریکا، ناراضی بودند

نمی‌توان انکار کرد که قوانین حمل اسلحه در آمریکا همیشه یکی از پرحاشیه‌ترین پرونده‌های این کشور بوده است. بنابراین، هروقت سی جی با اسلحه کسی را تهدید می‌کند، بازی به این نکته اشاره می‌کند. شنیدن صدای شخصیت اصلی که به روتین کشور آمریکا اشاره می‌کند، یکی از خنده‌دارترین لحظات بازی است. GTA هرگز از طعنه زدن به قوانین آمریکا طفره نمی‌رود و این بازی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

« شما مردای کوچیک از زنای قوی می‌ترسید! اگه پرشور و پر از هیجان باشیم، می‌گید که دیوونه‌ایم. اگر ناراحت باشیم، می‌گید که هیستریک هستیم!»

– کاتالینا (Catalina)

کاتالینا یکی از شخصیت‌های فرعی و جذاب GTA San Andreas است که در همان حضور کوتاه خود، لحظات خنده‌داری را خلق می‌کند

کاتالینا یکی از شخصیت‌های فرعی و جذاب GTA San Andreas است که در همان حضور کوتاه خود، لحظات خنده‌داری را خلق می‌کند

کاتالینا یکی از بامزه‌ترین شخصیت‌های San Andreas است، علیرغم اینکه مدت زیادی از او خبری نبود، اما حضوری پررنگ و مهم در اتفاقات این بازی دارد. همانطور که می‌دانید، اتفاقات GTA San Andreas سال‌ها قبل از GTA 3 رخ می‌دهد و کاتالینا در اوایل داستان این بازی، هنوز با کلود (Cloud) وارد رابطه نشده است. شخصیت دیوانه او برای خلق چندین صحنه خنده‌دار در بازی، مورد استفاده قرار می‌گیرد و CJ بارها و بارها از رفتارهای او خشمگین می‌شود. برخی طرفداران از اینکه او در نهایت سی جی را ترک می‌کند، خوشحال می‌شوند. همه می‌دانیم که او چه شخصیتی دارد و چقدر در نسخه GTA 3 برای کلود دردسر ایجاد می‌کند.

«منو مقصر ندون، جامعه رو مقصر بدون!»

– CJ

سی جی نه تنها بی‌رحم‌ترین شخصیت GTA San Andreas، بلکه یکی از بی‌احساس‌ترین کاراکترهای کل سری است

سی جی نه تنها بی‌رحم‌ترین شخصیت GTA San Andreas، بلکه یکی از بی‌احساس‌ترین کاراکترهای کل سری است

انتخاب بدجنس‌ترین و بی‌رحم‌ترین شخصیت در سری GTA سخت است، اما CJ قطعا می‌تواند در میان آن‌ها باشد. او در اکثر سناریوهای بی‌رحمانه، سریعا تقصیر را به گردن دیگران می‌اندازد که شاید نشانه‌ای از ناپختگی خودش باشد، اما هنوز هم بسیار خنده‌دار است. حتی زمانی که اعضای باند رقیب را منفجر می‌کند، باز هم دلیلی برای توجیه کردن خود دارد. بخشی از جذابیت شخصیت CJ، سرکشی او و مقصر جلوه دادن جامعه است. این نقل قول زمانی که CJ درگیر مبارزات مختلف می‌شود، به کرات شنیده می‌شود و کار بسیار خوبی در تعریف شخصیت او انجام می‌دهد.

«حواست باشه، این دفعه سمت راستیه هست!»

– خلبان هلیکوپتر

بازی‌های سری GTA، همواره پلیس آمریکا را فاسد نشان می‌دهند و GTA San Andreras این موضوع را برجسته‌تر می‌کند

بازی‌های سری GTA، همواره پلیس آمریکا را فاسد نشان می‌دهند و GTA San Andreras این موضوع را برجسته‌تر می‌کند

خلبانان هلیکوپتر در سری GTA همیشه حرفی برای گفتن دارند. در هر بازی GTA، آن‌ها شخصیت متفاوتی دارند که همگی با نفرت تشنه به خونشان، رفتارهای متفاوتی در قبال بازیکنان دارند. به همین دلیل، شلیک به آن‌ها از آسمان یک فعالیت فوق‌العاده سرگرم‌کننده به حساب می‌‎آید. در GTA San Andreas، خلبان‌های هلیکوپتر انسان‌هایی بی‌هدف هستند که می‌توان گفت خنده‌دارترین خلبانان سری محبوب می‌شوند. این نقل قول زمانی بیان می‌شود که آن‌ها به سی جی شلیک می‌کنند. این دیالوگ کمی نگران‌کننده و در عین حال احمقانه است که بی‌کفایت و بی‌رحم بودن پلیس آمریکا را به خوبی به تصویر می‌کشد.

معرفی بهترین کنسول های تاریخ که خاطرات زیادی برایمان ساختند

«خونه اشتباهی رو انتخاب کردی احمق!»

– بیگ اسموک (Big Smoke)

خیلی‌ها معتقدند که بیگ اسموک در بازی GTA San Andreas، هیچوقت به سی جی خیانت نکرده است

خیلی‌ها معتقدند که بیگ اسموک در بازی GTA San Andreas، هیچوقت به سی جی خیانت نکرده است

بیگ اسموک به‌عنوان یکی از آنتاگونیست‌های اصلی در بازی San Andreas شناخته می‌شود، برخی از نمادین‌ترین دیالوگ‌های سری GTA را در اختیار دارد. وقتی سی‌ جی به خانه برمی‌گردد، متوجه می‌شود که چیزهای زیادی در محله قدیمی گروو استریت تغییر کرده است. جدا از این‌ها، بیگ اسموک، دوست قدیمی او، سی جی را با یک دزد اشتباه می‌گیرد. بیگ اسموک شاید در خیلی از صحنه‌ها آدم ترسناکی به نظر برسد، اما وقتی فرصتش پیش بیاید، تبدیل به شخصیتی دوست داشتنی و خنده‌دار می‌شود. هنگامی که متوجه می‌شود سی جی دزد نیست، دوست قدیمی خود را در آغوش می‌گیرد و نشان می‌دهد که می‌تواند به همان اندازه که خشن است، دوست داشتنی باشد.

«درست مثل قدیما، مگه نه تامی؟»

– کن روزنبرگ (Ken Rosenberg)

حضور کن روزنبرگ در بازی GTA San Andreas، خاطرات بازیکنان از Vice City را زنده می‌کند

حضور کن روزنبرگ در بازی GTA San Andreas، خاطرات بازیکنان از Vice City را زنده می‌کند

سه گانه اصلی Grand Theft Auto به شخصیت‌های مختلفی از سری رفرنس می‌دهند که از پایه به ساخت دنیای GTA کمک کرده‌اند. کن روزنبرگ یک شخصیت اصلی در Vice City و یک شخصیت فرعی در San Andreas است. وقتی کن روزنبرگ در یک تیراندازی گرفتار می‌شود، به طور تصادفی سی جی را با تامی، شخصیت اصلی بازی Vice City، اشتباه می‌گیرد. این یک رفرنس جالب به بازی قبلی است و اگرچه اطلاعات زیادی در مورد سرگذشت تامی ارائه نمی‌کند، اما هنوز هم با جزئیاتی مناسب، جهان بازی‌های GTA را به هم متصل می‌کند.

«Ah S**t, Here We Go Again»

– CJ

شاید بتوان شروع بازی GTA San Andreas را به عنوان بهترین شروع در بین تمام بازی‌های سری نام برد

شاید بتوان شروع بازی GTA San Andreas را به عنوان بهترین شروع در بین تمام بازی‌های سری نام برد

این دیالوگ سی جی به معنای واقعی کلمه، معروف‌ترین نقل قول از بازی GTA San Andreas است. سی جی زمانی که پس از چندین سال دوری، به خانه خود در لس سانتوس باز می‌گردد، به شکل عجیبی درگیر اتفاقات سخت و طاقت‌فرسا می‌شود. باند قدیمی او در حال نابودی است و او باید اوضاع را درست کند. سی جی از گفتن نظر خود نمی‌ترسد، همچنین او کسی است که حق گلایه از شرایط حاکم را دارد. این نقل قول کلاسیک نه تنها در میم‌های زیادی استفاده شده است، بلکه بهترین دیالوگ برای شروع یک بازی طولانی و وسیع مثل GTA San Andreas است.

«گروو استریت…خونه…»

– CJ

بخش‌های زیادی از GTA San Andreas، داستان رستگاری شخصیت سی جی را بیان می‌کند

بخش‌های زیادی از GTA San Andreas، داستان رستگاری شخصیت سی جی را بیان می‌کند

با وجود تمام لحظات کمدی GTA San Andreas، هنوز لایه‌ای از جدیت در روایت بازی وجود دارد که در جریان‌های پنهان داستان بازی نفوذ می‌کند. سی جی دوستان و خانواده خود را زمانی که بیشتر از همیشه به او نیاز داشتند، ترک کرد و اکنون باید جبران کند. داستان سی جی، داستان رستگاری و بخشش، هم از دیگران و هم از خود است. او نمی‌تواند گذشته را تغییر دهد، اما می‌تواند آینده بهتری بسازد. اگرچه این دیالوگ نشان می‌دهد که او از این ایده دست کشیده است، اما اقدامات او در بازی، خلاف این موضوع را ثابت می‌کند.

«من به حدی می‌تونم خرابت کنم که انگار خود خدا اینکارو باهات کرده!»

– افسر تنپنی (Officer Tenpenny)

کشتن افسر تنپنی در انتهای بازی GTA San Andreas، یکی از لذت‌بخش‌‌ترین لحظات تاریخ سری است

کشتن افسر تنپنی در انتهای بازی GTA San Andreas، یکی از لذت‌بخش‌‌ترین لحظات تاریخ سری است

ساموئل ال. جکسون در تمام نقش‌هایی که به او می‌دهند، می‎‌درخشد، اما وقتی نقش آنتاگونیست را بازی می‌کند، بهترین نسخه خود را به نمایش می‌گذارد. نیازی به گفتن نیست که او به بهترین شکل ممکن، نقش پلیس فاسد، افسر تنپنی را به تصویر می‌کشد. او یک افسر پلیس ظالم و پرنفوذ است که در طول بازی دردسرهای زیادی برای سی جی ایجاد می‌کند. این این دیالوگ، تنهای یکی از تک جمله‌های عالی او در بازی است که با قدرت و خشم ارائه شده است. تبهکاران در Grand Theft Auto می‌گویند، تنپنی به همان اندازه که یک هیولای بی‌رحم است، می‌تواند یک فرد بامزه و شوخ‌طبع باشد!

«من یک دیوونه خوش‌تیپم!»

– CJ

به راستی که سی جی یک دیوانه خوشتیپ است

به راستی که سی جی یک دیوانه خوشتیپ است

در نهایت امر، سری Grand Theft Auto درباره خشونت و جنایت در آمریکا است. این بازیکنان هستند که تصمیم می‌گیرند تا چه حد از این میزان خشونت استفاده کنند، اما CJ از هیچ خشونتی در رسیدن به اهداف خود سرباز نمی‌زند. هنگام عکس‌برداری، CJ دیالوگ‌های مختلفی را فریاد می‌زند، اما یکی از این دیالوگ‌ها به طرز مضحکی خنده‌دار است. فقط سی جی می‌تواند وسط یک شرایط بحرانی، در خصوص تیپ و ظاهر خود اظهار نظر کند!

«من دوتا شماره ۹ میخوام و یک شماره ۹ بزرگ!»

– بیگ اسموک

بیگ اسموک شخصیتی است که هیچوقت از خورد و خوراک خود نمی‌گذرد، حتی در بدترین شرایط

بیگ اسموک شخصیتی است که هیچوقت از خورد و خوراک خود نمی‌گذرد، حتی در بدترین شرایط

بیگ اسموک مردی است که اشتهای زیادی دارد. یکی از نمادین‌ترین صحنه‌هایی که این موضوع را برجسته می‌کند، در اوایل بازی رخ می‌دهد؛ زمانی که باند گروو استریت در حال خوردن فست فود برای ناهار است. در اینجا، بیگ اسموک سفارشات زیادی ثبت می‌کند که تعجب سایر اعضای گروه را به همراه دارد. سفارشات او رسما یک لیست خرید کامل است: «من دو تا شماره ۹، یک شماره ۹ بزرگ، یک شماره ۶ با سس اضافی، یک شماره ۷، دوتا شماره ۴۵، یکی با پنیر و یک نوشابه بزرگ می‌خوام!» این نقل قول در بین طرفداران بازی به یک شوخی و میم محبوب تبدیل شده است.

«فقط یک کار باید انجام می‌دادی، اونم دنبال کردن قطار بود!»

– بیگ اسموک

بیگ اسموک اعتقاد چندانی به روحیه دادن ندارد

بیگ اسموک اعتقاد چندانی به روحیه دادن ندارد

بیگ اسموک چند دیالوگ عالی در San Andreas دارد، اما این یکی روی ذهن بسیاری از طرفداران سری چاپ شده است. یکی از سخت‌ترین ماموریت‌های بازی، ماموریتی است در آن بیگ اسموک و سی ‌جی باید قطاری در حال حرکت را دنبال کنند که خلافکاران در بالای آن قرار دارند. توضیح این کار آسان‌تر از انجام آن بوده و حتی برای بازیکنان باتجربه نیز چالش‌برانگیز است. پس از شکست خوردن در انجام این ماموریت، بیگ اسموک این کلمات نمادین را به زبان می‌آورد و بازیکن را برای شکستش سرزنش می‌کند. اگرچه شنیدن این دیالوگ بعد از شکست‌های پیاپی، می‌تواند اعصاب خوردکن باشد، اما کماکان یکی از ماندگارترین دیالوگ‌های سری است.

«آیا تو یک احمق حرفه‌ای هستی یا فقط یک آماتور با استعداد؟»

– CJ

سی جی هیچوقت در نمایش کاریزمای جذاب خود، شما را ناامید نمی‌کند

سی جی هیچوقت در نمایش کاریزمای جذاب خود، شما را ناامید نمی‌کند

تمامی شخصیت‌های اصلی سری GTA بعد از تصادف کردن، دیالوگ‌هایی برای گفتن دارند؛ اما CJ خنده‌دارترین جملات را در این شرایط می‌گوید. این دیالوگ‌های خنده‌دار برای کسانی که مرتبا حین رانندگی تصادف می‌کنند، می‌تواند جذاب و لذت‌بخش باشد. این یکی از آن حرف‌های کمیاب بازی‌های ویدیویی است که به نظر می‌رسد می‌توان به کرات از آن در زندگی روزمره استفاده کرد. طرفداران این بازی می‌توانند موقعیت‌های زیادی برای بیان آن در زندگی واقعی پیدا کنند، اگرچه انجام این کار توصیه نمی‌شود!

ده مورد از بهترین بازی ‌های شوتر اول شخص برای کامپیوترهای ضعیف

کلام آخر

بازی GTA San Andres بدون هیچ شکی، خاطره‌انگیرترین نسخه سری GTA به حساب می‌آید. تقریبا تمامی گیمرها حداقل یک بار در جهان زیبای این بازی غرق شده‌اند. علاوه بر ویژگی‌های بخش گیم‌پلی که به بهتر شدن کیفیت بازی کمک می‌کنند، داستان نیز از نقاط قوت اصلی GTA San Andreas است. سازندگان به لطف شخصیت‌های عمیق و جذاب خود، به شکلی فوق‌العاده بازیکنان را درگیر روایت بازی می‌کنند و بخش عظیم این کار، به لطف دیالوگ‌های به‌یادماندنی این کاراکترها امکان‌پذیر است. شما کدام یک از شخصیت‌های GTA San Andres را دوست داشتید؟ حتما نظر خود را بخش کامنت‌ها با ما به اشتراگ بگذارید.

منبع: Gamerant

کدام شخصیت GTA San Andreas بهترین دیالوگ‌ها را دارد؟

به طور کلی، شخصیت سی جی به عنوان قهرمان داستان، بهترین دیالوگ‌های بازی را در اختیار دارد.

جذاب‌ترین شخصیت فرعی GTA San Andreas کیست؟

شخصیت ووزی به دلیل دیالوگ‌های خنده‌دار زیادی که دارد، از به‌یادماندنی‌ترین شخصیت‌های GTA San Andreas به حساب می‌آید.


امسال منتظر چه بازی‌هایی هستیم؟ میزگیم با امید لنون و شایان

Loading

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
54 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
GTA V
پاسخ

SEE YOU AROUND, OFFICER

سروش احمدی
پاسخ

توی تلگرام

آااااااا
پاسخ

پا بزن اشغال رو یادت رفت

ABOLFZL
پاسخ

پا بزن آشغال

Mester Nab
پاسخ

پس پا بزن اشغال کو؟

Mester Nab
پاسخ

پس جمله به یاد موندنی پا بزن اشغال کو ؟؟؟

میرزایی
پاسخ

پا بزن اشقال

Mozak
پاسخ

پا بزن اشغال

Mozak
پاسخ

پا بزن اشغال کو پس؟

مهراب
پاسخ

یادش بخیر

محمدرضا
پاسخ

سوییت: اگه خودت به خودت احترام نزاری هیشکی بهت احترام نمیزاره
سی‌جی: اگه میخواستم سرزنش بشم زن میگرفتم😂

امیرحسین
پاسخ

خب سویت حرف حق رو گفته خنده نداره

امیر
پاسخ

یه ترسو یه ترسو

سبحان
پاسخ

پا بزن اشغال کو

محمد مهدی
پاسخ

پا بزن آشغال
تنها کاری که باید می کردی اینه که اون قطار لعنتی رو تعقیب کنی

a.y
پاسخ

پس پا بزن آشغال کو؟؟؟ کل ایران بازیو با همین دیالوگ میشناسه🤣🤣

Trops
پاسخ

۱پا بزن اشغال با صدای (رایدر)
۲ اون دفتر شعرای منو دزدیده اون باید از من بترسه من یه گنگسترم با صدای (اوجی لوک)

ماین پلیر
پاسخ

اونایی که منتظر پابزن اشغال بودن 😐

Mkffggg
پاسخ

Cf

Mkffggg
پاسخ

عالی

Dante
پاسخ

احترام رو باید به دست آورد، درست مثل پول

Dante
پاسخ

احترام رو باید به دست آورد، درست مثل پول.

رضا نصرتی
پاسخ

تا

نصرتی
پاسخ

تا

ماهان1410
پاسخ

خدای عالی بود

این هفته
پاسخ

محمد حسام اعیانی

داریوش ایرانمهر
پاسخ

وقتی تصادف میکرد : گوساله … کی بهت گواهینامه داده … یه کور بهتر از تو میرونه …
و پا بزن آشغال 😂

هیچکس
پاسخ

پا بزن اشغال و بعدش میبینمت سرکار رو یادتون رفت

Rohullah
پاسخ

Rrrr

HalfBloodAlen
پاسخ

It’s time to go home
Oh shet here we go again

Pouria
پاسخ

کل ایرانی هایی که این بازی رو دارن ، فقط پابزن اشغال رو بلدن

Pouria
پاسخ

کل ایرانی هایی که این بازی رو دارن ، فقط پابزن اشغال رو بلدن .
به جز این فقط بازی کردن رو بلدن .

SAM
پاسخ

این بازی همینطوریش هم با توصیفاتی و تعریفهایی که ازش شده، بهترین و جذابترین بازی هست. بعد فکرشو بکن این بازی رو توی بهترین و خوش ترین دوران زندگیت که برای من بین سالهای ۸۲ و ۸۳ توی سن نوجوونی تجربه کرده باشی با رفقات، اونم توی مغازه پلی استیشنی که تقریبا هر روز پاتوق خیلی از هم سن و سالای خودتم بوده و همیشه شلوغ و پر سروصدا. و اینا جذابیت و خاطره انگیز شدن بازی رو دوچندان میکنه. اون دوران و اون حال و هوا هیچ وقت تو ذهن و خاطرم کمرنگ نمیشه…

SAM
پاسخ

این بازی همینطوریش هم با توصیفاتی و تعریفهایی که ازش شده، بهترین و جذابترین بازی هست. بعد فکرشو بکن این بازی رو توی بهترین و خوش ترین دوران زندگیت که برای من بین سالهای ۸۲ و ۸۳ توی سن نوجوونی تجربه کرده باشی با رفقات، اونم توی مغازه پلی استیشنی که تقریبا هر روز پاتوق خیلی از هم سن و سالای خودتم بوده و همیشه شلوغ و پر سروصدا. و اینا جذابیت و خاطره انگیز شدن بازی رو دوچندان میکنه. اون دوران و اون حال و هوا هیچ وقت تو ذهن و خاطرم کمرنگ نمیشه…

امیر جهانشاهلو
پاسخ

یا االه تپلی .. تپلی .تپلی

یه نفر
پاسخ

پا بزن آشغال ( رایدر )
تو یه ترسویی سی جی یه ترسو ( رایدر )
ممنون که زدی به من ( سی جی )
بابات بهت افتخار می‌کنه ( سی جی )

اینارو یادتون رفت

سی جی اف
پاسخ

وقتی پلیس دنبالش بود: سرکار قرصاتو خوردی؟ 😂

سینا میلانی
پاسخ

پا بزن آشغال نباید یادتون بره

سینا میلانی
پاسخ

همیشه gta san Andreas بهترین بوده

Ali
پاسخ

رایدر : پا بزن آشغال / تو دست و پا چلفتی سی جی / پس چرا عقب میفتی ؟ / بیگ اسموک : ببازی برمیگردی مگه نه ؟ / قبل از اینکه بریم انقد بد بود ؟ / ساحل شرقی تورو نازک نارنجی کرده / رایدر : تکون بخور سی جی داره آبرومونو میبری / مشکلت چیه خسته شدی ؟

Ali
پاسخ

رایدر : پا بزن آشغال تو دست و پا چلفتی سی جی پس چرا عقب میفتی ؟
بیگ اسموک : ببازی برمیگردی مگه نه ؟ قبل از اینکه بریم انقد بد بود ؟ ساحل شرقی تورو نازک نارنجی کرده
رایدر : تکون بخور سی جی داره آبرومونو میبری مشکلت چیه خسته شدی ؟

Azhvan A
پاسخ

بیگ اسموک اینجوری بود:من دوتا شماره ۹ یک شماره ۹بزرگ شماره ۴۷ با سس اضافه و به دونه نوشابه هم میخوام

Azhvangolabiazar
پاسخ

بیگ اسموک اینجوری بود:من دوتا شماره ۹ یک شماره ۹بزرگ شماره ۴۷ با سس اضافه و به دونه نوشابه هم میخوام

جبار صافی
پاسخ

خوبه

Ibrahim Niazy
پاسخ

Hello

Ibrahim Niazy
پاسخ

Hello how are you wati

اروین ایزدیار
پاسخ

می‌خوام بریزمش

علیرضا رنجبر
پاسخ

واقعا مقاله قشنگ و بدون نقصی بود عالی دمتون گرم❤️

Amirhosin
پاسخ

خاطراتم زنده شد کاش برگردیم به اون دوران💔

آراد فرهنگ
پاسخ

#amirhosin من جی تی ای سن آندرس رو دارم شماره ۰۹۹۴۵۲۶۴۸۸۳

راسم احدزاده
پاسخ

سازده اش ممنوع است

Matinnz
پاسخ

پا بزن اشغال
Rider

Matinnz
پاسخ

پا بزن اشغال ^o^
-@Rider