انتخاب سردبیر خبر راهنما و آموزش راهنمای بازی‌ها

راهنمای استفاده از ماد Distance Horizons بازی ماینکرفت

بهترین تنظیمات ماد Distant Horizons برای ماینکرفت (Minecraft) انتشار نسخه‌های اولیه بتای ماد Distant Horizons با وعده پشتیبانی از فاصله رندر غیرقابل تصور، هیجان زیادی را در بین بازیکنان ماینکرفت ایجاد کرده است. در حال حاضر حتی با کمک مادهای گرافیکی محبوب، بازی در بهترین حالت فقط می‌تواند تا ۶۴ بلوک را رندر کند و حتی در این صورت، اغلب به قیمت کارایی تمام می‌شود. با این حال با ماد Distant Horizons، فاصله رندر ۱۲۸ بلوک تنها آغاز کاری است که عنوان سندباکس موجانگ قادر به انجام آن است. در این مقاله، با مجله بازار همراه باشید تا نگاهی به بهترین تنظیمات ماد Distant Horizons برای تجربه یک بازی روان بیاندازیم.

راهنمای ماد Distance Horizons ؛ بهترین تنظیمات ماد برای عملکرد بی نظیر بازی

صفحه تنظیمات درون بازی ماینکرفت ماد Distant Horizons

صفحه تنظیمات درون بازی ماینکرفت ماد Distant Horizons

ماد Distant Horizons ماینکرفت شامل تنظیمات سفارشی سازی متنوعی است که ممکن است برای کسانی که با آن آشنایی ندارند، استفاده از آن بسیار سخت باشد. مهم است که از تنظیمات بهینه شده با آن استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که سیستم شما می‌تواند نرخ فریم قابل اجرا را در کنار فاصله رندر بسیار بزرگتر ارائه دهد. تنظیمات ماد Distant Horizons را می‌توان با رفتن به سمت منوی options و کلیک روی گزینه مربع درست در کنار نوار FOV قرار داد. پس از وارد شدن به تنظیمات ماد، همه چیز را مطابق زیر تنظیم کنید:

  • Enable Rendering: True
  • LOD Render Distance Radius: ۶۴ or 128. Lower-end systems may perform better with a value of 64. Higher-end systems should go for 128 to get better visuals. Anything more than 256 is basically unperceivable in the game, creating useless load on the system.
  • Quality preset: Low or Medium, depending on the system’s capabilities. Lower-end systems should opt for the “Low” preset for smoother performance, while higher-end systems can go for “Medium” for improved visuals.
  • CPU Load: Low impact or Balanced based on system specifications. Anything higher is not recommended.
  • Enable Distant Generation: True
  • Show the Options Button: True

می‌توانید مقادیر فاصله رندر و گزینه‌های لودینگ پردازنده را آزمایش کنید تا تنظیمات بهینه را برای سیستم خاص خود بیابید و از مزایای این فاصله رندر مد Minecraft استفاده کنید. در حالی که گزینه‌های تنظیمات پیشرفته دیگری با Distant Horizons در دسترس هستند، معمولاً توصیه می‌شود برای عملکرد بهینه آن‌ها را در حالت پیش‌فرض قرار دهید.

دنیایی عظیم را در ماینکرافت ببینید که ساخت آن ۹ سال طول کشیده!

شیدرها با ماد Distant Horizons ماینکرفت

فاصله دید طولانی با شیدرها در بازی ماینکرفت

فاصله دید طولانی با شیدرها در بازی ماینکرفت

نصب شیدرها راهی آسان برای ارتقای بصری بازی ماینکرفت به سطح بعدی است. در حالی که جلوه‌های بصری بازی در حال حاضر مورد علاقه مخاطبان قرار گرفته است، مچ کردن شیدرها با ماد Distant Horizons برای کسانی که به دنبال بهبود بیشتر آن‌ها هستند، ضروری است. ساده ترین راه برای کار کردن هر دو حالت با هم، ایجاد یک فایل نصبی جدید از Fabric با استفاده از نصب کننده Iris Shaders است. در اینجا مراحل انجام این کار وجود دارد:

  • مرحله ۱: نصب کننده Iris را از وب سایت رسمی آن دانلود کنید.
  • مرحله ۲: فایل jar. دانلود شده را با استفاده از نسخه جاوا باز کنید.
  • مرحله ۳: کادر Use Distant Horizons beta را فعال کرده و نسخه بازی مورد نظر را انتخاب کنید.
  • مرحله ۴: روی دکمه نصب کلیک کنید.

یک مورد نصبی جدید ماینکرفت در لانچر رسمی با نام iris-fabric-loader- ظاهر می‌شود. این نصب جدید را اجرا کنید تا بتوانید از ماد Distant Horizons با پشتیبانی شیدرها لذت ببرید. نظر شما در این باره چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما درباره این موضوع به اشتراک بگذارید.

منبع: sportskeeda.com


 

معرفی ترسناک‌ترین بازی‌های تاریخ ویدئو گیم

 

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مون
پاسخ

میدونم امید ندارم ولی انجام میدم