قدرت‌های جدید ددپول
اخبار سینما و انیمیشن خبر

ددپول به بالاترین سطح قدرت خود رسیده است

شخصیت ددپول در یکی از داستان‌های جدید کمیک بوکی به سطح جدیدی از قدرت رسیده و احتمالا قوی‌تر از همیشه است. در واقع قابلیت ترمیم زخم‌های او به شکلی بهبود یافته که احتمالا هیچ چیز و هیچ شخصی قادر به بریدن نفس او نیست.

ویدیو ویلسون که در دنیای مارول با نام ددپول فعالیت می‌کند به خودی خود یکی از قدرتمندترین و مقاوم‌ترین ابرقهرمان‌های دنیا است. به لطف آزمایشات و روندهایی که در موسسه Weapon X روی این شخصیت انجام شده، وید شکل یک ابرانسان را به خود گرفته و می‌تواند پس از دریافت سنگین‌ترین ضربه‌ها و عمیق‌ترین زخم‌ها خیلی سریع خود را احیا کند و به جریان نبرد بازگردد. حال به نظر می‌رسد که قابلیت احیای زخم‌های او در شماره دوم کمیک بوک  Deadpool & Wolverine WW3 به سطح جدیدی رسیده و تقریبا او را به یک موجود غیرقابل کشتن تبدیل کرده است. البته که این موضوع بیش‌تر از یک موهبت به یک تهدید بزرگ تبدیل شده تا ولورین حسابی به زحمت بیفتد. در واقع اگر ولورین بخواهد جلوی کارهای خطرناک ددپول را بگیرد و او را کنترل کند، باید اول دخل رفیق خود را بیاورد تا بعد از آن بتواند به کمک کردن بپردازد.

کریس همسورث از حضورش در فیلم ددپول و ولورین می‌گوید

اما چرا اوضاع در یک لحظه آنقدر پیچیده شد؟ در پیش‌نمایش شماره دوم کمیک بوک Deadpool & Wolverine متوجه شدیم که ولورین باید با نسخه جدیدی از ددپول روبرو شود که Wade Wilson III نام دارد. در واقع شخصیت ددپول تحت کنترل یک ویلن به نام دلتا قرار گرفته و دیگر نمی‌تواند به اراده و اختیار خود عمل کند. دلتا یک آنتاگونیست قدرتمند محسوب می‌شود و به لطف قدرت‌های خود کاری کرده که دو تا شمشیر کاتانا از دست‌های وید ویلسون بیرون بزند. هنگامی که ددپول و ولورین با یکدیگر مبارزه می‌کنند ولورین با خیال اینکه سلاح‌های Deadpool را از وی بگیرد دست‌هایش را قطع می‌کند. اما وید برای مدت زمان زیادی بدون دست باقی نمی‌ماند و دست‌های او به خاطر قدرت‌های خارق‌العاده دلتا خیلی سریع رشد کرده و به جای خود باز می‌گردند.

قدرت‌های جدید ددپول

ولورین برای کنترل کردن ددپول اول باید او را شکست دهد

در شماره اول کمیک بوک مذکور ددپول توسط دلتا زندانی شد و تحت آزمایش‌های غیرقابل تصوری قرار گرفت؛ آزمایشاتی که باعث شدند او قدرت‌های بیش‌تری به دست آورد و دوباره از اول متولد شود. ولورین هم که برای نجات جان همکار و دوست خود به مقر دلتا زده کمی دیر به صحنه می‌رسد تا فقط بتواند تولد دوباره وید ویلسون را ببیند. نسخه جدید ددپول نه تنها لباس جدیدی به تن کرده بلکه از همیشه قوی‌تر به نظر می‌رسد و تقریبا کسی قابلیت کشتن او را ندارد. از طرفی دیگر شخصیت دلتا گروگان خود را حسابی شست و شوی مغازی داده و او را به یک برده حلقه به گوش تبدیل کرده است. به همین خاطر هم هنگامی که ولورین برای نجات او به دل مقر دلتا می‌زند، دست کمک دوست خود را پس زده و در عوض در مقابل وی ایستادگی می‌کند.

وید ویلسون به خودی خود قابلیت احیای فوق‌العاده قدرتمندی دارد و هنگامی که در داخل آتش می‌سوزد یا سرش بریده می‌شود خیلی راحت خود را ترمیم می‌کند و به زندگی ادامه می‌دهد. سلاح‌های و افراد به شدت کمی در دنیای مارول وجود دارند که بتوانند ددپول را به صورت کامل بکشند و او را از صحنه روزگار محو کنند. برای مثال هنگامی که دختر او می‌خواهد در یکی از خط‌های داستانی پدرش را بکشد و به خطر ددپول پایان دهد، در ابتدا یک سلاح علمی-تخیلی عجیب درست می‌کند. سپس هم خودش و هم پدرش را به صورت همزمان منفجر می‌کند و باقی مانده بدن‌شان را به نحوی به سمت یک سیاه‌چاله می‌فرستد تا وید ویلسون به هیچ وجه نتواند به زندگی بازگردد و بازهم آشوب به وجود آورد.

تصویر هنری حضور ثور در فیلم ددپول و ولورین

با وجود تمام این مسائل هنگامی که ددپول ضربه می‌بیند و زخمی می‌شود، چند وقتی طول می‌کشد تا بتواند خود را احیا کند و مانند اول شود. اما به لطف قابلیت‌های عجیب و غریبی که دلتا در اختیار وی قرار داده ویژگی احیای این شخصیت به مراتب بهتر شده و می‌تواند زخم‌های خود را در یک چشم به هم زدن خوب کند.

نظر شما در این باره چیست؟ دیدگاه‌های خود را با تیم کافه‌بازار و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: Screen Rant


ده‌تا از بهترین بازی‌هایی که هیچ وقت منتشر نشدند

Loading

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها