خبر راهنما و آموزش راهنمای بازی‌ها

چگونه در بازی ماینکرفت یک فارم زیبای آرمادیلو درست کنیم؟

ما‌ب‌ جدید آرمادیلو که در نسخه ۱.۲۰.۵ ماینکرفت (Minecraft) اضافه شدند، زمانی که روی آن‌ها از براش استفاده شود، می‌توانند آیتمی به نام اسکیوت (scute) را دراپ کنند که می‌توان از آن‌ها برای ساختن زره‌های گرگ یا همان وولف آرمور برای تجهیز گرگ‌های رام شده بازیکنان استفاده کرد.

از آنجایی که ماجرا چنین است، برخی از بازیکنان ممکن است علاقه مند به پرورش اسکیوت باشند تا بتوانند زره‌های گرگ را تا آنجا که می‌توانند، بصورت انبوه تولید کنند، یا حداقل زره‌ها را انباشته کنند تا در صورت نیاز از آن استفاده کنند. خبر خوب این است که تا زمانی که بازیکنان ماینکرفت دارای چند بلوک منبع اصلی، دسترسی به یک آرمادیلو و انبار بزرگی از براش‌ها باشند، ساخت یک فارم زیبا برای این پرورش اسکیوت یک فرآیند بسیار ساده خواهد بود. با این حال اگر امیدوار هستید که یک مزرعه زیبا برای خودتان بسازید، زمان بدی نیست که در ادامه با مجله بازار همراه باشید.

چگونه در بازی ماینکرفت یک فارم ساده پرورش اسکیوت بسازیم؟

ساختن یک مزرعه اسکیوت آرمادیلو در بازی ماینکرفت (Minecraft) به تعداد کمی بلوک، چند صندوقچه (chest)، چند قیف (hopper) و چند بلوک سازگار با رداستون نیاز دارد. بازیکنان همچنین به حداقل یک آرمادیلو نیاز دارند که می‌توانند آن را در ساوانا یا بیوم‌های بدلند پیدا کنند و ایده بدی نیست که آرمادیلو را به جایی که بعداً می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد، قرار داد تا در فارم شما قرار بگیرد. در زیر می‌توانید مراحل ایجاد یک مزرعه یا همان فارم ساده آرمادیلو را در بازی ماینکرفت مشاهده کنید که عبارتند از:

  • با قرار دادن یک صندوقچه (chest) شروع کنید، سپس یک قیف (hopper) که به پشت آن متصل است را قرار دهید.
  • یک بلوک در بالا و پشت قیف، یک بلوک دیسپنسر قرار دهید. مطمئن شوید که سوراخ دیسپنسر به سمت بالای قیف باشد.
  • ستون‌های ۲×۱ از بلوک‌ها را در اطراف بالای قیف بسازید تا یک منطقه نگهدارنده برای آرمادیلو ایجاد کنید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید در این مرحله آرمادیلو خود را در قسمت نگهداری قرار دهید.
  • پشت دیسپنسر، یک observer قرار دهید و مطمئن شوید که فلش بالای observer به سمت دستگاه دیسپنسر باشد.
  • یک بلوک از فضا را آزاد کنید، سپس observer دیگری را قرار دهید، اما مطمئن شوید که در جهت مخالف observer اول باشد.
  • یک پیستون چسبنده (sticky piston) را پشت observer که در مرحله قبل قرار دادید را قرار بدهید و مطمئن شوید که سمت چسبنده پیستون به پشت observer متصل است تا هنگام فعال شدن، observer را فشار دهد.
  • یک بلوک را یک بلوک پشت و زیر پیستون چسبناک قرار دهید، سپس یک سوئیچ را در بالای بلوک قرار دهید. این باید به پیستون چسبنده اجازه دهد تا فعال شده و observer ها را به هم فشار دهد.
  • در نهایت، یک قیف نهایی را در بالای دیسپنسری که در مرحله ۲ قرار داده بودید، قرار دهید، سپس خم شده و یک صندوقچه دوتایی را روی این قیف قرار دهید.
دنیایی عظیم را در ماینکرافت ببینید که ساخت آن ۹ سال طول کشیده!

اگر درست این مراحل پیش رفته باشد، تنها کاری که باید برای فعال کردن مزرعه اسکیوت جدید خود در بازی ماینکرفت انجام دهید، این است که براش‌ها را در قسمت بالایی صندوقچه (chest) قرار دهید (براش‌های بدون شکن و جادو به ویژه برای فعال نگه داشتن مزرعه مفید هستند) و سپس سوئیچ را در پشت آن دستگاه برگردانید. این امر باعث می‌شود که observer ها به هم نزدیک شوند و دستگاه دیسپنسر روی آرمادیلو که در ناحیه نگهدارنده قرار دارد، براش بکشد.

این باعث می‌شود که آرمادیلو اسکیوت‌های خود را دراپ کند و سپس به داخل قیف و در نهایت به داخل صندوقچه ریخته شود. سپس می‌توانید اسکیوت آرمادیلو خود را جمع آوری کنید تا به تعداد مورد نیازی که برای ساخت وولف آرمور نیاز دارید، استفاده کرده یا از ان برای تعمیر زره استفاده کنید. نظر شما در این باره چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما درباره این موضوع به اشتراک بگذارید.

معرفی ترسناک‌ترین بازی‌های تاریخ ویدئو گیم

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امیر علی
پاسخ

عالی✨

رهام
پاسخ

مگه اومده