آخرین اخبار ماینکرافت خبر

یکی از بازیکنان ماینکرفت بخاطر زامبی‌های بازی دچار حمله قلبی شده است

نگران نباشید، این داستان در ابتدا دراماتیک به نظر می‌رسد، اما فرد آسیب دیده به خوبی توانسته به زندگی خود ادامه دهد و بتواند در بازی ماینکرفت (Minecraft) به کارهای صلح آمیز و دور از جنگ و خون ریزی مشغول شود. ولی بهتر است یک فلش بک به گذشته داشته باشیم و ببینیم که واقعا چه اتفاقی افتاده است. ماجرا از این قرار است که زامبی‌های بازی ماینکرفت که لعنت همه‌ی بازیکنان بر آن‌ها باد، توانسته اتفاق بدی را رقم بزنند و باعث شوند که یکی از بازیکنان ماینکرفت دچار حمله قلبی شود. این اتفاق احساسات بسیاری از کاربران ردیت را برانگیخت و همه به بازیکن قربانی دلداری داده، نکات ارزشمندی به او یادآور شدند و در نهایت در مورد بازی‌های دیگری که این بازیکن باید از آن‌ها اجتناب کند، به او هشدار دادند. در ادامه با مجله بازار همراه باشید تا بدانید ماجرا از چه قرار است.

چه اتفاقی برای بازیکن ماینکرفت افتاده است؟

ماب زامبی در بازی ماینکرفت

ماب زامبی در بازی ماینکرفت

کاربری به نام Nekorianz که دچار حمله قلبی شده، در ردیت توضیح می‌دهد که بیماری قلبی برای نسل‌های زیادی در خانواده او وجود داشته است. در سن ۲۴ سالگی، او دارای یک بیماری قلبی است و برای یک فرد سالم، ترسیدن از زامبی‌های ماینکرفت بی ضرر است، اما نه لزوما برای کسانی که بیمار هستند. حمله قلبی Nekorianz زمانی شروع شد که او ناگهان خود را در مقابل انبوهی از زامبی‌ها و یک کریپر (Creeper) در یک غار تاریک دید. او قبل از دست دادن هوشیاری موفق شد به مادرش هشدار دهد که دچار حمله شده است. او می‌نویسد که به دکترش گفت که چه اتفاقی افتاده است و همین باعث آزار مادرش شده است و اکنون مادرش او را از بازی در حالت عادی منع کرده و در عوض فقط می‌تواند ماینکرفت راا در حالت صلح آمیز و بدور از جنگ و دعوا تجربه کند.

هوش مصنوعی Copilot مایکروسافت بزودی می‌تواند به شما در بازی ماینکرفت کمک کند

در زیر این پست، کاربری به نام Potential-Season 1890 اظهار داشت: من نباید بخندم! برای من خنده دار است که مادر یک جوان ۲۴ ساله بازی ماینکرفت را در هر شرایطی غیر از حالت صلح آمیز ممنوع می‌کند؛ زیرا ممکن است خیلی ترسناک باشد. جدی می‌گویم و امیدوارم دوباره روی پای خودت بایستید. البته به نظر می‌رسد که کاربر قربانی یعنی Nekorianz به این لبخند اهمیتی نمی‌دهد و پاسخ می‌دهد: خنده دار است، اما از زمانی که پدرم هشت ماه پیش بر اثر همین عارضه قلبی فوت کرد (برای ما ارثی است)، مادرم با من سختگیرانه رفتار می‌کند. من هم نتوانستم کاری نکنم، او فرشته من است، بهتر است به نصیحت مادر گوش بدهم.

در این پست طرفداران ماینکرفت نکات مفیدی را با یکدیگر به اشتراک گذاشته بودند (علاوه بر تسلیت)، مانند این که چگونه می‌توانید در تنظیمات حالت عادی اسپاونرهای دشمن را غیرفعال کنید، کدام مادها می توانند به شما کمک کنند و چگونه این کار را در حالت صلح آمیز انجام دهید. علاوه بر این، برخی از کاربران بازی‌هایی یاد کردند که بیماران قلبی باید از تجربه آن‌ها اجتناب کنند. برای مثال Apex Legends. یا Outlast که افراد عادی هم از تجربه آن‌ها هیجان زده و دچار استرس می‌شوند، چه برسد به فردی که بیماری قلبی دارد.

سازندگان میانکرفت فرصت اضافه کردن شنل یوتیوب را به بازی از دست دادند

البته از طرفی بازی ماینکرفت دارای مقدار زیادی عناصر ترسناک نسبت به یک بازی ساخت و ساز سندباکس است که در ابتدا بسیار صلح آمیز به نظر می‌رسد، اما ماب‌هایی مانند کریپرهای در حال انفجار، عنکبوت‌های غول پیکر، اختاپوس‌های غول پیکر، اندرمن و اسکلتون‌ها ماجرا را طور دیگری رقم می‌زنند. بنابراین در اینجا یک واقعیت جالب وجود دارد که ترسناک نیست و آن‌ هم این است که کریپرها به ​​طور تصادفی به وجود آمده‌اند؛ زیرا سازنده بازی یعنی ناچ (Notch) در طراحی یک ماب دچار اشتباه شده بود و آنقدر این اشتباه را دوست داشت که آن را به دشمن انفجاری تبدیل کرد. نظر شما در این باره چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما درباره این موضوع به اشتراک بگذارید.

منبع: gamestar


بهترین بازی‌های ۲۰۲۴ با امید لنون و شایان

Loading

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ریش سفید
پاسخ

منطقیه

ریش سفید
پاسخ

منطقیه ولی شانس آورد اگه بجای زامبی هیروبراین رو میدید می‌رفت پیشه باباش 🤣🤣🤣

نامندار
پاسخ

Bruh

متینم
پاسخ

من همین چند دقیقه پیش توی هاردکوری که خیلی خیلی براش زحمت کشیده بودم این اتفاق افتاد.
و کشته شدم🥲🥲🥲

متینم
پاسخ

البته با کریپر حمله قلبی که هیچ، سکته ی قلبی و مغزی رو همزمان ترکیبی باهم میزنی🤣🤣🤣

ستاره
پاسخ

خدا بیامرز پدرت را