بازی Party Animals یک اثر سرگرم کننده و مناسب برای جمع‌های دوستانه است که می‌تواند ساعات خوشی را برای شما و دوستانتان رقم بزند.

پارتی انیمالز از دسته بازی‌هایی است که با هدف ساخت سرگرمی‌های دوستانه ساخته و منتشر شده‌است. این بازی در انحصار کمپانی ایکس باکس قرار دارد و به همین دلیل انتظارات از آن بالا است. بازی‌های دوستانه چند نفره مانند Party Animal روایت‌گر داستان نیستند و صرفا با گیم‌پلی فانتزی قصد دارند یک تجربه‌ی سرگرم کننده را برجای بگذارند. این اثر بعد از بارها تاخیر منتشر شده‌است و حالا طرفداران مختص خود را به دست آورده‌. با نقد و بررسی Party Animals همراه مجله‌ بازار باشید.

بررسی بازی Marvel’s Spider-Man ۲ | بهترین مرد عنکبوتی تاریخ

فقدان داستانی Party Animal را می‌توان مانند بازی‌ مشابهی مثل Fall Guys در نظر گرفت. سازندگان پارتی انیمالز قصد داشته‌اند که با استفاده از برگ‌های برنده‌ی این بازی اثری جدید و کامل‌تر را عرضه کنند. می‌توان به جرات گفت که خالقان پارتی انیمالز تمامی قدرت خود را بر روی گیم‌پلی و کیفیت بصری بازی به‌کار برده‌اند تا بتوانند جزو اولین‌های این سبک بازی باشند. در شروع بازی شما به بخش آموزشی منتقل می‌شوید، در این  بخش آموزش‌های کاملی در اختیار شما قرار می‌گیرد و تاحد زیادی شما را با گیم‌پلی نسبتا دشوار بازی وفق می‌دهد.

نقد و بررسی بازی انیمالز پارتی

نداشتن قابلیت تجربه‌ی آفلاین

یکی از مشکلات بزرگ‌ پارتی انیمالز نبود قسمت آفلاین است، تنها می‌توان بازی را در بخش چندنفره و آنلاین تجربه کرد. در بخش چندنفره دو مود کوئیک مچ و کاستوم مچ وجود دارد، در این دو بخش می‌توانید به صورت دوستانه تیم خود را تشکیل دهید یا به صورت رندوم در تیم‌های دیگر عضو شوید. سرور‌های بازی عملکرد خوبی‌ را ارائه می‌دهند و پس مدت کوتاهی جستجو وارد بازی می‌شویم. قسمت کوئیک مچ انیمالز پارتی برخلاف بازی‌های مشابه مانند فال‌گایز و گنگزبیت در یک دست خلاصه می‌شود و به سرعت به اتمام می‌رسد.

بازی مهمانی حیوانات دارای بخش‌های متنوعی است. تعداد نقشه‌های این اثر محدود نیست و تنوع زیادی دارد که باعث می‌شود روند بازی تکراری نشود. مود‌های بازی از بخش‌های یک نفره، دونفره و چهار نفره تشکیل شده‌اند. در مودهای چهارنفره ملاک پیروزی امتیاز تیم شما است، اما در بخش دو نفره و تک نفره باید برای بقای خود تا انتهای بازی تلاش کنید. در طراحی بازی‌ها از خلاقیت خوبی استفاده شده و نمی‌توان ایراد زیادی از آن‌ها گرفت. در بعضی از مراحل، از بازی‌های دیگرهم ایده گرفته شده است که همین نکته باعث بهبود کیفیت گیم‌پلی انیمالز پارتی شده. مودهایی مانند دزدی و فوتبال جزو حالت‌های چهارنفره محسوب می‌شوند و بخش‌هایی مانند آخرین بازمانده و زنده‌ماندن در سرما جزو بازی‌های تیمی دونفره هستند.

نقد و بررسی بازی مهمانی حیوانات

شما می توانید در بخش کاستوم مچ روم شخصی خود را ایجاد کنید و با دوستانتان از آن لذت ببرید. می‌توانید به صورت آزادانه در بین سرورهای مختلف انتخاب کنید و در آن سرور بازی کنید. بخش فیلتر سرورهاهم در Party Animals وجود دارد با استفاده از این بخش می‌توانید با تعیین فیلترهای مورد نظر به سرورهای دلخواه خود دسترسی پیدا کنید و از تجربه‌ی آن‌ها لذت ببرید. آزادی گیمرها در بخش کاستوم در شخصی‌سازی موارد مختلف مانند ساخت پلی‌ لیست دلخواه باعث شده تا این بخش محبوبیت بیشتری نسبت به بخش کوئیک مچ داشته باشد.

بررسی بازی Animal Well | پیکسلی چالش‌برانگیز

تنوع زیاد اسکین‌ها

بررسی بازی Party Animals

برخلاف دیگر بازی‌های چندنفره در انیمالز پارتی از زمان شروع بازی اسکین‌های متنوعی از حیوانات در دسترس هستند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. همچنین بعضی از اسکین‌ها را می‌توانید با استفاده از پرداخت درون برنامه‌ای به دست بیاورید، بخش لوت باکس بازی‌ هم هدایای متنوعی را دردسترس قرار می‌دهد و تاحد زیادی گیمرها را از خریدهای درون برنامه‌ای بی‌نیاز می‌کند. تعدادی از پوسته‌های پریمیوم نیاز به خرید درون برنامه‌‌ای دارند اما اگر بخواهیم صادقانه به این موضوع نگاه کنیم متوجه می‌شویم که در یک بازی أنلاین امری طبیعی به حساب می‌آید و نمی‌توان آن را مشکلی جدی در نظر گرفت.

در حین تجربه‌ی بازی عملکردهای مختلف بسیاری مانند مشت زدن، پرس و کله‌زدن در دسترس هستند که ترکیب آن‌ها نتایج جالبی را به تصویر می‌کشد، این تنوع و آزادی انتخاب در بازی باعث شده گیم‌پلی بازی برای مدت زمانی طولانی سرگرم کننده بماند. در انیمالز پارتی هر شخصیت دارای نوار استقامت است که بعد از به اتمام رسیدن آن توان انجام حرکات تهاجمی را از دست می‌دهد. باید در طول بازی به این نوار توجه کنید، زیرا می‌تواند تاثیرات مثبت و منفی زیادی در روند پیروزی شما ایجاد کند. برای پیروزی در مسابقات مهمانی حیوانات حتما از استراتژیک‌ها مخلتف استفاده کنید تا در برابر دشمنانتان مغلوب نشوید، این استراتژیک‌ها فردی هستند و بعد از تجربه‌ی چند دست می‌توانید استراتژیک خود را بسازید تا با استفاده از آن در نبردها پیروز شوید.

بررسی بازی Dead Space Remake | ترس در سفینه

در انیمالز پارتی قابلیت کراس پلی هم وجود دارد با این قابلیت می‌توانید به همراه دوستانتان که با پلتفرم دیگری به تجربه‌ی بازی نشسته‌اند هم این اثر را تجربه کنید. بخش دوستان در Party Animals به صورت اختصاصی طراحی شده و باید به صورت جداگانه دوستان خود را در این بخش پیداکنید. قسمت دوستان بازی مشکلی ندارد و می‌توانید به راحتی با استفاده از این بخش دوستان خود راضافه کنید و به بازی کردن بپردازید. وجود بخش کراس پلی باعث شده سرور‌های بازی همیشه مملو از بازیکنان پلتفرم‌‌های ایکس باکس و پی‌سی باشند.

انیمالز پارتی نفد و بررسی مهمانی حیوانات

کیفیت بصری عالی و نبود مشکلات فنی

بازی دارای کیفیت بصری بسیار خوبی است و در بعضی از موارد از حد انتظار هم بهتر عمل می‌کند. بافت‌ها دارای ظرافت زیادی هستند و مناطق اطراف نقشه‌ی اصلی هم محیط چشم‌نوازی را به وجود آورده‌اند. افکت‌های مختلف در انیمالز پارتی خیره کننده هستند و حس خوبی را القا می‌کنند. در بخش فنی نقطه ضعفی و جود ندارد و بهینه‌سازی مناسبی در بخش‌های مختلف بازی اعمال شده که باعث می‌شود با مشکلاتی مانند افت فریم روبرو نشویم. می‌توان گفت که نقطه‌ی قوت انیمالز پارتی در مقابل آثار مشابه طراحی چشم‌نواز و دلنشین کرکترها است که از رنگ و لعاب خوبی برخوردار هستند و همچنین انیمیشن‌های متنوعی را به نمایش می‌گذارند.

بررسی بازی Senua’s Saga: Hellblade ۲ | نفس تازه ایکس‌باکس

در بخش صداگذاری انیمالز پارتی از موسیقی‌های نسبتا خوبی برخوردار است، اما تعداد آن‌ها بسیار کم است و پس از مدت کوتاهی تکراری و خسته کننده می‌شوند. بهتر بود که برای هر بخش از موسیقی‌هایی خاص استفاده می‌شد تا حس متفاوتی را در قسمت‌های مختلف ایجاد کند. در بخش صداگذاری حیوانات و افکت‌های صوتی اما همه‌چیز مناسب است، طوری که حس پویایی دوچندان به بازی می‌بخشد. بازی Party Animals تجربه‌ای متوسط و در عین‌حال سرگرم کننده‌ای را رقم می‌زند که در کنار گرافیک چشم‌نواز خود، می‌تواند برای مدتی طولانی شما و دوستانتان را سرگرم کند.

 

Loading