رد دد ردمپشن 2
اخبار بازی خبر

یکی از طرفداران رد دد ردمپشن ۲ که برای اولین بار متوجه داستان غمگین آرتور شد

با وجود اینکه حدود ۶ سال از عرضه بازی رد دد ردمپشن ۲ می‌گذرد، گیمرها هنوز هم جزئیات و نکات جالبی در مورد این اثر فراموش نشدنی پیدا می‌کنند. حال به تازگی یکی از طرفداران متوجه نکته جدید و اندوهناکی در مورد آرتور مورگان شده که داستان دراماتیک این شخصیت را برای ما زنده می‌کند.

بازی Red Dead Redemption 2 از بسیاری از جهات (به خصوص گیم‌پلی) شباهت زیادی به سایر آثار راک‌استار دارد و نمی‌توان این موضوع را انکار کرد. اما آنچه که باعث شده این همه سال به تحسین بازی مذکور بپردازیم به داستان سرایی و شخصیت‌پردازی بی‌نظیر آن باز می‌گردد. علاوه بر این نباید فراموش کرد که رد دد ردمپشن ۲ پر از نکات مخفی و ایستراگ‌های مختلف است که هنوز هم با موارد جدیدی از آن‌ها روبرو می‌شویم؛ در حالی که ۶ سال از عرضه ابتدایی این بازی می‌گذرد.

بالاخره طرفداران رد دد ردمپشن ۲ می‌توانند پایان مورد علاقه خود را تجربه کنند

در طی این سال‌ها بسیاری از بازیکنان تمام نقشه بازی را زیر و رو کرده‌اند و تک تک جزئیات پنهانی آن را متوجه شده‌اند. اما در این میان یک سری گیمر تازه‌کار هم وجود دارند که برای اولین بار به سراغ داستان می‌روند و قاعدتا از تمامی جزئیات دنیای بازی خبر ندارند. یکی از این تازه‌واردها که با نام کاربری dogbiscuitsareolay در پلتفرم ردیت فعالیت می‌کند، در طی یک پست جدید به یکی از همین نکات پرداخته است. او متوجه نکات باورنکردنی رد دد ردمپشن ۲ شده و از اینکه جزئیات بازی به مرور زمان تغییر می‌کنند به وجد آمده.

این کاربر در زمانی که مشغول جمع کردن کارت سیگارها بوده متوجه یک نکته عجیب می‌شود (که همه ما از آن خبر داریم)؛ اینکه آرتور مورگان گاه و بی‌گاه سرفه‌های خشکی می‌کند. او از این نکته به عنوان یکی از جزئیات جذاب بازی یاد می‌کند، بدون آنکه دلیل اصلی آن را بداند. اما خب او هم درست مانند همه ما با پیشروی در داستان متوجه می‌شود که قضیه جدی‌تر از یک سری سرفه معمولی است.

رد دد ردمپشن 2

به یاد آوردن سرگذشت غمگین آرتور قلب آدم را به درد می‌آورد

هنگامی که dogbiscuitsareolay به دلیل اصلی این سرفه‌ها رسید و متوجه بیماری جدی آرتور شد، به پست خود در پلتفرم ردیت بازگشت و گفت:«خدای من، من خیلی اشتباه فکر می‌کردم.» احتمالا همه افرادی که به تجربه رد دد ردمپشن ۲ پرداخته‌اند این روند را پشت سر گذاشته‌اند. رابطه‌ای که آرتور مورگان با گیمر برقرار می‌کند به مرور زمان عمیق‌تر می‌شود و از یک نقطه‌ به بعد یک حس وابستگی عجیب به وجود می‌آید. این حس وابستگی آرتور را در دل و احساسات ما جا می‌کند و باعث می‌شود به او بیش‌تر از یک شخصیت تخیلی نگاه کنیم.

کشف مکانیک گیم‌پلی بازی رد دد ردمپشن ۲ سال‌ها پس از انتشار این بازی

بسیاری از گیمرها ممکن است فکر کنند که این سرفه‌ها جزوی از جزئیات فوق‌العاده بازی هستند که صرفا به خاطر قابل‌باور بودن در محصول نهایی گذاشته شده‌اند. برای مثال آرتور با زیاد غذا خوردن چاق می‌شود و اگر حمام نکند به مرور بوی بدی می‌گیرد. در چنین شرایطی طبیعی است که سرفه‌های آرتور یک نکته معمولی به نظر برسد؛ اما هنگامی که به لحظات پایانی داستان برسید و ریشه قضیه را متوجه شوید، آن موقع است که یک غم بزرگ در قلب‌تان جا خشک می‌کند.

نظر شما در این باره چیست؟ دیدگاه‌های خود را در این باره با تیم کافه‌بازار و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: GamingBible


ده بازی که ساعت‌ها تو دنیای اون‌ها غرق می‌شیم

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها