انیمه Suicide Squad Isekai
اخبار سینما و انیمیشن خبر سینما

تاریخ پخش انیمه Suicide Squad Isekai ؛ انتشار تریلر شخصیت کلی‌فیس

پس از نمایش چندین تریلر از شخصیت‌های مختلف انیمه Suicide Squad Isekai از جمله کلی‌فیس، استودیو Wit بالاخره تاریخ دقیق نمایش این اثر را اعلام کرد.

تابستان امسال، همه نگاه‌ها به سویساید اسکواد ایسکای دوخته شده است، زیرا این انیمه قصد دارد شخصیت‌های دنیای دی سی را به شکلی متفاوت به تصویر بکشد. این اثر جاه‌طلبانه جوخه انتحار را با محبوب‌ترین ژانر انیمه یعنی ایسکای ترکیب کرده و شخصیت‌های DC را در برابر اژدها و در دنیای فانتزی قرار می‌دهد. حال مشخص شده که زمان زیادی تا پخش انیمه Suicide Squad Isekai باقی نمانده است.

معرفی پیس‌میکر در تریلر جدید انیمه The Suicide Squad Isekai

پیش از این اعلام شد که سویساید اسکواد ایسکای یکی از آثار فصل تابستان امسال خواهد بود. با این وجود که تریلر‌های متعددی از این انیمه منتشر شده، اما استودیو Wit تمایلی به اعلام تاریخ دقیق نمایش نداشت. بالاخره به طور تصادفی این تاریخ فاش شد تا طرفداران بدانند چه روزی را باید در تقویم خود علامت بزنند.

صفحه Max Nordic در پست حذف شده‌ای در شبکه اجتماعی X (توییتر سابق) نا‌خواسته تاریخ نمایش انیمه Suicide Squad Isekai را اعلام کرده است. بر این اساس اثر مذکور در روز ۱۵ تیر ۱۴۰۳ (۵ ژوئیه ۲۰۲۴) در ژاپن شروع به پخش خواهد کرد. در همین حین، استودیو Wit تریلر جدیدی از جوخه انتحار ایسکای منتشر کرده که به شخصیت کلی‌فیس اختصاص دارد. این تریلر را در زیر مشاهده می‌کنید:

انیمه Suicide Squad Isekai محصولی از استودیو Wit است که پیش از این آثار مختلفی از جمله سه فصل اول انیمه اتک آن تایتان را ساخته. خلاصه داستان رسمی انیمه مذکور به این شرح است: «در شهر پر از جرم و جنایت گاتهام، رئیس A.R.G.U.S یعنی آماندا والر گروهی از مجرمان بد‌نام شامل هارلی کویین، ددشات، پیس‌میکر، کلی‌فیس و کینگ شارک را به دنیای دیگری می‌فرستد. در این دنیا از شمشیر و جادو استفاده شده و اژدها و اورک‌ها در آن حکمرانی می‌کنند. اعضای سویساید اسکواد تنها ۷۲ ساعت وقت دارند به دنیای خودشان برگردند، وگرنه بمب روی گردنشان منفجر می‌شود.»

تریلر جدید انیمه The Suicide Squad Isekai شخصیت ددشات را نشان می‌دهد

نظر شما در مورد انیمه Suicide Squad Isekai و تریلر جدید آن با محوریت شخصیت کلی‌فیس چیست؟ آیا این اثر جزو انیمه‌های مورد‌انتظار شما بوده و مشتاقانه منتظر شروع آن هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Comicbook


بهترین بازی‌های تاریخ پلی استیشن که می‌تونید روی موبایل بازی کنید

بهترین بازی‌های تاریخ پلی استیشن که می‌تونید روی موبایل بازی کنید

Loading

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Msk
پاسخ

شبیه موزان کیبوتسوجی طراحیش کردن!😃