سریال مردگان متحرک / سریال The Walking Dead
اخبار سینما و انیمیشن خبر

نورمن ریداس می‌‌خواهد ۶ یا ۷ سال دیگر در سریال مردگان متحرک بازی کند

نورمن ریداس، بازیگر سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) می‌خواهد برای شش یا هفت سال دیگر هم نقش دریل دیکسون را بازی کند. این بازیگر در مصاحبه با رسانه Mr Feelgood گفت که سریال The Walking Dead: Daryl Dixon به او اجازه داد تا جنبه‌های تازه‌ای از شخصیت دریل را به نمایش بگذارد.

در این مصاحبه از نورمن ریداس پرسیده شد که دوست دارد تا چه زمانی به بازی در نقش دریل دیکسون ادامه بدهد؟ او در پاسخی شفاف گفت: «فکر می‌کنم برای شش یا هفت سال دیگر.» ریداس از سال ۲۰۱۰ تا به امروز مشغول بازی در این نقش است. بنابراین اگر شش یا هفت سال دیگر هم در نقش دریل به کارش ادامه بدهد، تقریبا برای دو دهه در قالب این شخصیت بازی خواهد کرد.

سریال مردگان متحرک / سریال The Walking Dead

ریداس در ادامه مصاحبه‌اش در این رابطه گفت:

اسپین‌آف دریل دیکسون به من این فرصت را داد تا سریال را به سمتی ببرم که با سریال اصلی متفاوت باشد. من نمی‌خواستم همان سریال را در یک لوکیشن جدید تکرار کنم. می‌خواستم به بازآفرینی آن بپردازم. آنها به من اجازه دادند تا با سایر هم‌فکرانم که درگیر این پروژه بودند، چیز جدیدی خلق کنم. بنابراین، این سریال از نظر من حس تازگی را منتقل می‌کند؛ زبان دیگری دارد و به شکل متفاوتی فیلمبرداری شده است. این واقعا در مورد زامبی‌ها نیست و اینکه این هفته قرار است چه کسی را گاز بگیرند. این سریال کاملا متفاوت است. بنابراین تا زمانی که به بازآفرینی آن ادامه دهم، سرگرم‌کننده خواهد بود.

چرا سریال مردگان متحرک پس از این همه سال هنوز هم محبوب است؟

سریال The Walking Dead: Daryl Dixon ماجراهای مربوط به شخصیت دریل دیکسون را دنبال می‌‌کند که در بحبوحه آخرالزمان زامبی‌ها، به سواحل فرانسه رسیده و باید کشف کند که چگونه از آنجا سر در آورده است. فصل دوم این سریال هم با عنوان The Book of Carol در تاریخ ۲۹ سپتامبر (۸ مهرماه) پخش خواهد شد. هنوز مشخص نیست که آیا فصل سومی ساخته می‌شود یا خیر. البته شبکه AMC قبلا اعلام کرده که قصد دارد به تولید سریال مردگان متحرک ادامه بدهد.

سریال مردگان متحرک / سریال The Walking Dead

مجموعه مردگان متحرک دارای اسپین‌آف‌های متعددی است؛ سریال Fear the Walking Dead اول از همه منتشر شد و روی گروهی متفاوت از بازماندگان سریال اصلی تمرکز داشت. سریال World Beyond برای دو فصل ادامه پیدا کرد و داستان گروهی از نوجوانان نبراسکایی را به نمایش می‌گذاشت. اسپین‌آف Tales of the Walking Dead داستان‌های مختلفی را روایت می‌‌کرد. سریال Dead City روی دو شخصیت اصلی از سریال اول یعنی مگی و نیگان تمرکز داشت و سریال The Ones Who Live نیز به دو شخصیت ریک و میشون می‌پرداخت و اتفاقات پس از داستان سریال اصلی را روایت می‌کرد.

منبع: IGN


بهترین بازی‌های ورزشی با محمدرضا احمدی | میز گیم فوتبالی

بهترین بازی‌های ورزشی با محمدرضا احمدی | میز گیم فوتبالی

Loading

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها