فصل دوم خاندان اژدها و حلقه‌های قدرت
اخبار سینما و انیمیشن خبر

تریلر جدید فصل دوم سریال خاندان اژدها سریال ارباب حلقه‌ها را زیر سایه خود برد

شبکه اچ بی او و آمازون پرایم تریلر فصل دوم سریال‌های بزرگ خود را تقریبا در یک برهه زمانی منتشر کردند تا شاهد نبرد مستقیم آن‌ها باشیم. اما هرچقدر هم که ارباب حلقه‌ها را دوست داشته باشید و به انتظار فصل دوم حلقه‌های قدرت بنشینید، نمی‌توانید انکار کنید که تریلر فصل دوم سریال خاندان اژدها در سطح کیفی دیگری قرار دارد.

دو سریال The Lord of the Ring: The Rings of Power و The House of Dragon ادامه دهنده دو تا از بزرگ‌ترین فرنچایزهای فانتزی دنیای سرگرمی هستند و کم‌تر مجموعه‌ای می‌تواند با آن‌ها رقابت کند. هرچند که ارباب حلقه‌ها قدیمی‌تر است و طرفداران زیادی دارد، بازی تاج و تخت با جذابیت و پیچیدگی‌های خود به یک رقیب جدی تبدیل شده است. هرچند که مردم زیاد این دو نام را با یکدیگر مقایسه نمی‌کنند، اما همزمان شدن تریلر فصل دوم سریال خاندان اژدها و فصل دوم حلقه‌های قدرت می‌تواند حرارت جدیدی به آتش این رقابت اضافه کند.

فصل دوم سریال خاندان اژدها بزرگ‌ترین صحنه دیمون تارگرین را تغییر می‌دهد

هر دو سریال مورد بحث طرفداران خاص خود را دارند و با بودجه‌های کلانی ساخته شده‌اند. اما اگر بخواهیم فصل اول این دو سریال را با هم مقایسه کنیم خاندان اژدها با اختلاف فاحشی برنده می‌شود. هرچند که خودم طرفدار سرسخت جهان جی. آر. آر. تالکین هستم، نمی‌توان انکار کرد که فصل ابتدایی حلقه‌های قدرت در حد و اندازه نام ارباب حلقه‌ها ظاهر نشد. فصل ابتدایی The Rings of Power از لحاظ بصری چشم‌نواز بود و لحظات هیجان‌انگیزی هم داشت، اما به طور کلی آنقدرها که باید قوی ظاهر نشد. حال با توجه به تریلرهای جدیدی که از کانال یوتیوب آمازون پرایم و اچ بی او مکس منتشر شده‌اند، به نظر می‌رسد فصل دوم سریال خاندان اژدها بازهم در این رقابت برنده خواهد شد. شما می‌توانید در ادامه تریلر فصل جدید اسپین‌آف بازی تاج و تخت را ببینید:

تریلر فصل دوم House of Dragon جلوه‌های جدیدی از رقص اژدهایان یا جنگ داخلی تارگرین‌ها به ما نشان می‌دهد. در طی این ویدو ما ایگان دوم را در حالی تماشا می‌کنیم که اعتقادی به شرافت و جوانمردی ندارد و می‌خواهد به هر قیمتی که شده جنگ را برعلیه سپاه رانیرا پیروز شود. در طرفی دیگر به نظر می‌رسد دیمون و رانیرا رابطه ایده‌آلی با یکدیگر ندارند. هنگامی که رانیرا از دیمون می‌پرسد که آیا او را به عنوان فرمانده و ملکه خود قبول می‌‌کند با سکوت دیمون تارگرین روبرو می‌شویم.

فصل دوم خاندان اژدها و حلقه‌های قدرت

جذابیت بیش‌تر داستان رانیرا بر داستان گالادریل احتمالا یکبار دیگر تکرار خواهد شد

در آن طرف جبهه جنگ هم اختلافاتی وجود دارد و همه چیز خوب پیش نمی‌رود. هرچند که ظاهرا چندین قلمرو نسبت به ایگان تارگرین و حکومت مرکزی اعلام وفاداری کرده‌اند، اختلافاتی میان سران کینگز لندینگ وجود دارد. ایماند تارگرین در طی صحبت کردن با یکی از شخصیت‌ها می‌گوید که آلیسنت های‌تاور، مادر ایگان تارگرین، دشمنان خود را دوست دارد و این موضوع او را به یک احمق تبدیل می‌کند. به طور کلی به نظر می‌رسد که نه تیم مشکی و نه تیم سبز با آمادگی و یکپارچگی کامل قدم به رقص اژدهایان نمی‌گذارند.

خاندان اژدها ؛ معرفی همسر و خواهر اگون فاتح ویسنیا تارگرین

در لحظات پایانی تریلر فصل دوم سریال خاندان اژدها با یک صحنه جذاب روبرو می‌شویم که مو به تن آدمیزاد سیخ می‌کند. در سکانس پایانی ویدیو رانیرا چنین می‌گوید:«جنگ در راه است و هیچ کدام از ما در آن پیروز نمی‌شویم.» اما این موضوع ذره‌ای از جاه‌طلبی او برای تسخیر تخت آهنین کم نمی‌کند و باید انتظار رقص اژدهایان در خشن‌ترین حالت ممکن باشیم.

نظر شما در این باره چیست؟ شما بیش‌تر منتظر کدام یک از این دو سریال هستید؟ نظرات خود را با تیم کافه‌بازار و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: Forbes


ده بازی که ساعت‌ها تو دنیای اون‌ها غرق می‌شیم

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها