اخبار بازی ترفندها ترفندهای بازی‌‌ها خبر

نحوه اضافه کردن lore به یک آیتم در بازی ماینکرفت

بازی ماینکرفت (Minecraft) دنیایی وسیع با موجودات و ساختارهای اسرارآمیز را درون خود دارد که می‌توانید آن‌ها را کشف کنید. با این حال، این ویژگی‌ها هیچ داستان یا معنای خاصی در پشت پرده ندارند. از این رو بازی lore های زیادی را در مورد ماب‌ها، ساختارها ایجاد کرده است. از آنجایی که این عنوان یک بازی سندباکس است، تقریباً همه چیز در آن پتانسیل داشتن یک داستان را دارد. حتی روشی برای اضافه کردن lore های نوشتاری به هر آیتمی در بازی ماینکرفت وجود دارد تا عمق داستانی بیشتری به آن اضافه شود. این می‌تواند برای سرورهای چندنفره نقش‌آفرینی که بازیکنان داستان‌های خاصی را از آیتم‌ها، بلوک‌ها و ویژگی‌های معمولی درون بازی ایجاد می‌کنند، عالی باشد. در ادامه با مجله بازار همراه باشید تا بدانید ماجرا از چه قرار است.

روش‌هایی برای افزودن lore به آیتم‌ها در بازی ماینکرفت

در ادامه به روش‌هایی اشاره خواهیم کرد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید loreهایی را به آیتم‌های بازی اضافه کنید که عبارتند از:

تایپ دستی یک دستور

یکی از روش‌های افزودن لور (lore) به یک آیتم، وارد کردن یک کد دستوری طولانی است. از آنجایی که بازی ماینکرفت یک عنوان سندباکس است، شما می‌توانید به راحتی دستورات را وارد کنید و چندین جنبه از بازی را تغییر دهید. برای نوشتن دستورات، روی جهان شما باید چیت‌ها را فعال کرده باشید. این کار را می‌توان از طریق صفحه ایجاد جهان یا تب Open to LAN در منوی pause انجام داد. پس از فعال شدن چیت‌ها، باید دقیقاً این دستور را برای افزودن لور به یک آیتم وارد کنید: /give @p Exampeltem{display:{Lore:[‘{“color”:”red”,”text”:”ExampleText”}] }} 1. آیتم و متن نمونه را می‌توان با هر آیتم و لور که می‌خواهید جایگزین کنید. رنگ متن نیز قابل تغییر است. شایان ذکر است که تایپ دستی چنین دستور طولانی می‌تواند مشکل باشد؛ زیرا اگر حتی ساده‌ترین علامت را تایپ نکنید، کد دستوری کار نخواهد کرد.

از طریق وب سایت MCStacker می‌توانید lore به آیتم‌های بازی اضافه کنید

به راحتی خط دستور را برای اضافه کردن لور (lore) به یک آیتم در بازی ماینکرفت آن هم در وب سایت MCStacker می‌توانید انجام دهید.
به راحتی خط دستور را برای اضافه کردن لور (lore) به یک آیتم در بازی ماینکرفت آن هم در وب سایت MCStacker می‌توانید انجام دهید.

شما در این روش می‌توانید از سایت MCStacker برای اضافه کردن لور و ایجاد دستور استفاده کنید. به سادگی به وب سایت MCStacker بروید، دستور /give را از صفحه اصلی انتخاب کنید و سپس یک مورد را از پایین صفحه انتخاب کنید. پس از انتخاب یک مورد، لیستی از جزئیات ظاهر می‌شود. در اینجا، می‌توانید یک نام سفارشی برای آیتم وارد کنید، لور را به آن اضافه کنید و حتی تگ‌های سفارشی را به آن وارد کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین راه و روش‌ها برای دریافت XP در بازی ماینکرافت

همانطور که به اضافه کردن جزئیات بیشتر به آن ادامه می‌دهید، یک کادر در سمت راست به طور خودکار ورودی شما را به کد دستوری تبدیل می‌کند که در بازی می‌توانید از آن استفاده کنید. هنگامی که اطلاعات کافی را اضافه کرده و آیتم را سفارشی سازی کردید، به سادگی دستور را از کادر یاد شده کپی کنید و آن را در بازی کپی کنید تا آیتم خاص و غنی از لور (lore) را بدست آورید. نظر شما در این باره چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما درباره این موضوع به اشتراک بگذارید.

بهترین بازی‌های عید به پیشنهاد یوتوبرها

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها