اخبار بازی ترفندها ترفندهای بازی‌‌ها خبر

چگونه به پیشرفت Under Lock and Key در بازی ماینکرفت دست پیدا کنیم؟

هفت پیشرفت (advancement) جدید در بازی ماینکرفت (Minecraft) برخی از موارد اضافه شده کمتر مورد بحث در بروز رسانی ۱.۲۱ هستند. این‌ها اغلب با هدف تشویق بازیکنان به کشف و تعامل با ویژگی‌های جدید معرفی شده در بروز رسانی معرفی می‌شوند. در نتیجه پیشرفت‌های جدید معمولاً با این ویژگی‌های جدید مرتبط هستند و بازیکنان را تشویق می‌کند تا آن‌ها را امتحان کنند. در آپدیت ۱.۲۱ یکی از هفت پیشرفت جدید معرفی شده Under Lock and Key است. در این مقاله، نحوه تکمیل پیشرفت Under Lock and Key در ماینکرفت را توضیح خواهیم داد و نکاتی را ارائه می‌دهیم تا به شما در انجام کارآمد آن کمک کند؛ پس با مجله بازار همراه باشید.

راهنمای دریافت پیشرفت Under Lock and Key در بازی ماینکرفت

شرح پیشرفت Under Lock and Key در بازی ماینکرفت
شرح پیشرفت Under Lock and Key در بازی ماینکرفت

پیشرفت Under Lock and Key در بازی ماینکرفت را می‌توان با باز کردن قفل خزانه با یک کلید آزمایشی (trial key) تکمیل کرد. vault بلوکی است که پس از باز شدن قفل، موارد مختلفی را در اختیار بازیکن قرار می‌دهد، اما بدست آوردن یک کلید آزمایشی می‌تواند کار کمی باشد. vault ها را فقط در مکان جدید اتاق‌های آزمایشی (trial chambers) که مکانی زیرزمینی است که منحصراً در جهان فرازمینی ایجاد شده می‌توان پیدا کرد.

نحوه پیدا کردن اتاق‌های آزمایشی (trial chambers)

نقشه اکسپلورر از اتاق آزمایشی در بازی ماینکرفت
نقشه اکسپلورر از اتاق آزمایشی در بازی ماینکرفت

از آنجایی که آن‌ها مکانی زیرزمینی هستند، کشف اتاق‌های آزمایشی در حین کاوش در دنیای ماینکرفت می‌تواند چالش برانگیز باشد. با این حال، بازی یک نقشه از اتاق آزمایشی را ارائه می‌دهد که بازیکنان را مستقیماً به نزدیکترین اتاق هدایت می‌کند. هنگامی که بازیکنان به نماد اتاق آزمایش روی نقشه رسیدند، باید به سمت پایین حفاری کنند تا زمانی که تقریباً به سطح Y -20 برسند. این عمق جایی است که ساختار اتاق آزمایش شروع به نمایان شدن می‌کند. برای بدست آوردن این نقشه، بازیکنان باید آن را با یک نقشه‌بردار معامله کنند. هنگامی که داخل یک اتاق آزمایشی قرار می‌گیرید، برخورد با vaultها نسبتاً آسان است، زیرا تعداد قابل توجهی از آن‌ها در داخل سازه شروع به اسپاون کردن می‌کنند.

نحوه دریافت و استفاده از کلیدهای آزمایش (trial key)

تکمیل پیشرفت Under Lock and Key در بازی ماینکرفت
تکمیل پیشرفت Under Lock and Key در بازی ماینکرفت

کلیدهای آزمایشی کمیاب هستند و عمدتاً از بلوک‌های آزمایشی اسپاونر تهیه می‌شوند. پس از این که بازیکنی تمام ماب اسپاون شده از یک اسپاونر آزمایشی را شکست داد، ۵۰ درصد شانس وجود دارد که بلوک کلید آزمایشی را به عنوان جایزه بیرون بیاورد. هر اسپاونر آزمایشی می‌تواند تا شش ماب را هنگامی که بازیکنی در نزدیکی خود است را وارد ماجرا کند، البته با دو ماب اضافی برای هر بازیکن اضافی در محدوده که ماجرا را سخت‌تر می‌کند.

بیشتر بخوانید: بهترین راه و روش‌ها برای دریافت XP در بازی ماینکرافت

اسپاونرهای برییز (Breeze) متفاوت عمل می‌کنند، در ابتدا زمانی که یک بازیکن در اطراف است، دو ماب برییز را اسپاون می‌کنند و برای هر بازیکن اضافی حاضر، یکی دیگر را وارد ماجرا می‌کنند. هنگامی که همه ماب‌ها شکست خوردند، بلوک به بازیکن پاداش داده و سپس به مدت ۳۰ دقیقه استراحت می‌کند. برای استفاده از کلید، بازیکنان باید روی یک vault با کلید مجهز کلیک چپ کنند و با انجام این کار، پیشرفت Under Lock و Key تکمیل خواهد شد. نظر شما در این باره چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما درباره این موضوع به اشتراک بگذارید.

بهترین بازی‌های عید به پیشنهاد یوتوبرها

تگ ها

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها